Shopify apskats

“Shopify ir viegli viena no pazīstamākajām e-komercijas tīmekļa veidotāju platformām mitināšanas nozarē. Plāni ir pilnībā mitināti, iekļauj bezmaksas vietņu veidotāju rīku un ļauj jums parādīt arī neierobežotu skaitu produktu ar neierobežotu failu glabāšanu. Salīdzinot ar citiem tīmekļa mitinātājiem, Shopify nepiedāvās jums tādu pašu noturības pakāpi tehnoloģisko piedāvājumu ziņā, taču uzņēmuma e-komercijas funkcijas ir uz vietas. Tiešsaistes veikala ēka ir Shopify maizes un sviesta serviss, un uzņēmums to dara ļoti labi.


Pirmkārt, veikalā Shopify ir simtiem bezmaksas un premium tēmu iespēju, ar kurām klientiem ir salīdzinoši viegli manipulēt. Ļaunprātīgi cilvēki var vēl vairāk pielāgot savus veikalus un motīvus, izmantojot Shopify API. Jūs faktiski varat sākt veidot tiešsaistes tirgus šodien – bez maksas 14 dienas – un vēlāk izvēlēties plānu. Shopify eksperti ir dežūrā un gatavi palīdzēt visu diennakti.

Kad esat izveidojis savu tiešsaistes veikalu, izmantojot Shopify, izveidojiet savu biznesu, apstrādājot produktu darījumus, izmantojot neskaitāmas maksājuma metodes. Shopify lietotāji var pārdot, izmantojot sociālos medijus, integrējot pogu Buy Now vai izmantojot Shopify POS sistēmu. Nopietni e-komercijas ļaudis var izvēlēties iegādāties mazumtirdzniecības paketes papildinājumu, kas ietver kases aparātu, kvīšu printeri un svītrkodu skeneri..

Kopumā Shopify piedāvā visu nepieciešamo, lai vadītu efektīvu un ienesīgu tiešsaistes biznesu. Uz tirdzniecību orientētās funkcijas ir daudz, un tās tiek uzlabotas tikai ar katru pakalpojumu paketes jauninājumu. Varat arī iegādāties vai nodot savu domēna vārdu vai novietot savu tiešsaistes veikalu bezmaksas MyShopify.com apakšdomēnā. Ja esat orientēts uz e-komerciju, uzticieties Shopify savai tiešsaistes veikala ēkai. ”

 • Pārdod, izmantojot sociālos medijus vai pilnībā mitinātu tirdzniecības platformu
 • BEZMAKSAS vietņu veidotājs un simtiem elegantu tēmu
 • Demonstrējiet neierobežotus produktus ar neierobežotu joslas platumu
 • Integrējiet PayPal vai Shopify tirdzniecības vietu sistēmas
 • Ir pieejama uzlabota pārskatu sagatavošana un nosūtīšana reāllaikā
 • Izmēģiniet Shopify BEZMAKSAS 14 dienas.

“Lieliska lieta par Shopify ir tas, kā funkciju kopa koncentrējas uz e-komerciju, kas ir daudzu dalīta hostinga pircēju uzmanības centrā. Shopify plāni tiek pilnībā izvietoti, taču pat uzņēmuma pamatplāns ir ievērojami dārgāks nekā vairums kopīgo saimnieku, ar kuriem mēs esam saskārušies. 14 dienu bezmaksas izmēģinājums ir Shopify panākumu atslēga, dodot klientiem iespēju izmēģināt platformu pirms apņemšanās veikt šādus izdevumus.

Ja tomēr nopietni domājat par tiešsaistes veikala izveidi, Shopify piedāvā lielisku plānu iespēju un funkciju papildinājumu klāstu, lai veiksmīgi veikali notiktu saprātīgā budžeta ietvaros. Turklāt jūs varat mitināt savu biznesu bezmaksas MyShopify.com apakšdomēnā vai jaunā vai esošā domēnā.

Visi plāni ļauj jums demonstrēt neierobežotu skaitu produktu, un jūs varat tos pārdot, izmantojot Facebook, pogu Pirkt tūlīt vai Shopify POS sistēmu. Pieņemiet maksājumus, izmantojot Shopify Stripe, un lūdziet palīdzību, kad jums tas ir nepieciešams, jo Shopify eksperti ir pieejami visu diennakti, lai palīdzētu ar jebko, sākot no Shopify tēmas izstrādes un beidzot ar darījumu jautājumiem. Veidojot tiešsaistes tirgus, jums ir simtiem pielāgojamu motīvu, no kuriem izvēlēties, un tehniski sliecīgāks lietotājs var manipulēt ar tēmām, izmantojot Shopify API.

Shopify ir lieliski piemērots tiešsaistes veikalu veidošanai. Tā ir vienas pieturas aģentūra tiešsaistes tirgus veidošanai un mitināšanai, un tā par tādu būtu jāuzskata. Ja meklējat īpaši lētu dalīta hostinga iespēju, ir arī citi pakalpojumu sniedzēji, kas jāapsver, taču, ja vēlaties vadošo e-komercijas platformu, Shopify var būt jūsu uzvarētājs. ”

 • Vietnes veidotājs ar 100 bezmaksas un premium tēmām
 • Neierobežots joslas platums, krātuve un produkti
 • Vienkārši lietojams informācijas panelis pasūtījumu, piegādes un maksājumu pārvaldībai
 • Daudzas e-komercijas funkcijas, ieskaitot atlaižu kodus
 • BEZMAKSAS MyShopify.com apakšdomēns vai izmantojiet savu
 • Izmēģiniet Shopify BEZMAKSAS 14 dienas.

“Kaut arī Shopify nav jūsu tradicionālā tīmekļa mitinātāja, WordPress fani var izmantot Shopify e-komercijas iespējas, nepārskatot savu tiešsaistes veikalu. Tikai par 9 USD mēnesī jūs varat integrēt Shopify Buy Now pogu savā esošajā WordPress emuārā. Shopify eksperti jums ģenerēs dažas koda rindiņas, un – voila – jūsu vietnei tiek izveidota atsevišķa veikala vietne. Turklāt jūs varat pielāgot, izmantojot Shopify API.

Viss, kas jums jādara, ir pievienot savu neierobežoto produktu skaitu, un jūsu Shopify / WordPress tiešsaistes veikals oficiāli darbojas. Jūs izmantojat visus vienkāršos maksājumu apstrādes risinājumus, ieskaitot Shopify Stripe Payment sistēmu, kas pieņem debetkartes un kredītkartes. Ja jūs nolemjat uzlabot savu Shopify plānu, USPS piegādes atlaides un e-komercijas iespējas tiek uzlabotas kopā ar jums; jūs pat varat saņemt bezmaksas SSL sertifikātu.

Shopify ir lieliska iespēja augstākās klases e-komercijas funkcionalitātes ieviešanai jūsu esošajā WordPress vietnē. Tas nebūt nav visizdevīgākais risinājums, taču tiem, kuri nopietni domā par tiešsaistes veikalu veidošanu, Shopify noteikti ir vērts padomāt. ”

 • Pievienojiet savai WP vietnei pogu Pirkt tūlīt par USD 9 mēnesī
 • Ērti nokopējiet un ielīmējiet Shopify ģenerēto kodu, lai pārdotu neierobežotus produktus
 • Pielāgojiet pogas krāsas, lai tās atbilstu jūsu zīmolam
 • 100 vai vairāk norēķinu vārteju ar drošu izrakstīšanos
 • Apstrādājiet darījumus viegli, izmantojot Shopify Stripe Payments
 • Izmēģiniet Shopify BEZMAKSAS 14 dienas.

“Shopify ir pilnībā mitināta tīmekļa veidošanas platforma, kas īpaši kalpo e-komercijas nišai. Visos plānos ir iekļauts bezmaksas vietņu veidotāju rīks, un jūs varat pārlūkot Shopify tēmu veikalu, lai atrastu dizainu, kas visprecīzāk atbilst jūsu firmas zīmei. Motīvi ir pilnībā pielāgojami, ar vilkšanas un nomešanas elementiem vai Shopify API. Pats labākais, ka jūs varat sākt veidot savu veikalu bez maksas, izmantojot Shopify 14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

Mitiniet savu tiešsaistes veikalu ar jaunu vai esošu domēna vārdu vai izmantojiet bezmaksas MyShopify.com apakšdomēnu, ko nodrošina uzņēmums. Shopify eksperti ir padarījuši vienkāršu neierobežota skaita preču parādīšanu un pārdošanu tiešsaistē, un to apstrāde ir vienkārša. Shopify Stripe Payments sistēma ļauj tirgotājiem pieņemt un apstrādāt kredīta un debeta darījumus pēc tam, kad klienti veic pirkumu caur Facebook, noklikšķinot uz pogas Pirkt tūlīt vai uz citām sociālo mediju platformām. Atkarībā no tā, kuru plānu reģistrējaties, varat iegūt arī uzlabotas pārskatu, piegādes un iepirkumu groza funkcijas. Visos plānos ir iekļauta iespēja vilināt klientus arī ar atlaižu kodiem!

Ja jūs iegādājaties tīmekļa veidotāju, lai izveidotu tiešsaistes veikalu, nemeklējiet vairāk kā Shopify. Veidojiet savu biznesu, izveidojiet savu zīmolu un ar lepnumu lepojieties ar neierobežotu skaitu produktu. Interneta veikala veidošana ir Shopify specialitāte, un komanda ir pieejama, lai palīdzētu jums jebkurā diennakts laikā. ”

 • Plānos ietilpst vietņu veidotājs ar daudzām Shopify tēmām
 • Saņemiet palīdzību saistībā ar savu vārdu, logotipu un klātbūtni tiešsaistē
 • Pārdodiet neierobežotas preces, izmantojot sociālos saziņas līdzekļus, pogu vai POS
 • Izstrādātāji var viegli izveidot platformu, izmantojot API
 • Veikalu eksperti, kas pieejami visu diennakti, palīdzēs jums
 • Izmēģiniet Shopify BEZMAKSAS 14 dienas.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map