GreenGeeks apskats

“Ir grūti iedomāties kaut ko nemateriālu, piemēram, vietni, kas veicina klimata izmaiņas. Patiesībā ar miljoniem serveru un tūkstošiem datu centru, kas patērē milzīgu daudzumu elektrības, un tīmekļa mitināšanas industrija turpina pārsniegt gaisa satiksmi kā vienu no vissliktākajiem pasaules piesārņotājiem..


Paturot to prātā, izpilddirektors Treijs Gārdners – dedzīgs sērfotājs, tūrists un slēpotājs, papildus palīdzot veidot vēl septiņus hostinga uzņēmumus – 2008. gadā izveidoja GreenGeeks, lai atstātu pozitīvas enerģijas pēdas. Uzņēmums pērk vēja enerģijas kredītus, lai atjaunotu vairāk nekā trīs reizes patērēto enerģiju.

Cienījamie meklējumi ir pietiekami iespaidīgi, taču GreenGeeks nodrošina lieliskas hostinga paketes, kas pašas par sevi darbojas. Izmantojot mūsdienīgu SSD krātuvi un vārdu zīmolu aparatūru, uzņēmums ir izaudzis, lai apkalpotu vairāk nekā 35 000 klientu un mitinātu vairāk nekā 300 000 vietņu aptuveni desmit gadu biznesa laikā..

Pēc uzņēmuma koplietojamo, VPS un specializēto pakalpojumu nodibināšanas, izmantojot wringer, papildus pārvaldīto WordPress un vietņu veidotāju opciju pārbaudei mūs pārsteidza daudzās tehnoloģiski lietpratīgās funkcijas, kas nodrošina laimes uzņemšanu gan pirmreizējiem vietņu īpašniekiem, gan pieredzējuši izstrādātāji.

Mēs esam SSD glabāšanas zibatmiņas, un GreenGeeps sagatavo ante ar RAID-10 konfigurācijām un nakts dublējumiem. Zinošs diennakts atbalsts, kas papildināts ar bezmaksas migrāciju un ātru nodrošināšanu, padara izaugsmi, izmantojot VPS, un specializētās mitināšanas vietnes ir brīze. ”

 • 300% enerģijas ražo no atjaunojamiem enerģijas avotiem
 • Neierobežota SSD krātuve un joslas platums
 • BEZMAKSAS SEO un mārketinga rīki
 • BEZMAKSAS vietņu veidotājs, velkot un nometot
 • BEZMAKSAS Cloudflare CDN un automātiskas nakts dublējumkopijas
 • Sāciet darbu vietnē GreenGeeks tagad.

“Lieliski piemērots mazo uzņēmumu īpašniekiem, emuāru autoriem vai tīmekļa izstrādātājiem. GreenGeeks piedāvā iespaidīgu funkciju klāstu, kas patīk visiem vietņu īpašniekiem.

Vairāk pieredzējuši klienti novērtēs neierobežotos domēna vārdus, SSD RAID-10 krātuvi un neizmēģinātu datu pārsūtīšanu, kā arī nakts dublējumus un iebūvētās kešatmiņas programmas. Pirmreizējiem lietotājiem tomēr patiks bezmaksas vietņu veidotājs, mārketinga un SEO rīki, kā arī brīvroku migrācijas pakalpojums.

Turklāt GreenGeeks piedāvā plašu komponentu klāstu par ļoti konkurētspējīgām cenām ar citiem labākajiem resursdatoriem, kas paļaujas uz SSD darbināmu infrastruktūru. Plāni, ko darbina jaunāki, veiksmīgāki cietvielu diski, parasti ir par dažiem dolāriem mēnesī dārgāki nekā vislētākie hostinga plāni, kuros izmantoti tradicionālie cietie diski. Tā vietā, lai vienkārši skatītos uz SSD jaunināšanu, GreenGeeks iekļauj visaptverošu pakalpojumu komplektu, kas apvieno progresīvas tehnoloģijas un milzīgu lietojamību.

Klienti var pārvaldīt savu GreenGeeks mitināšanas kontu, izmantojot uzņēmuma intuitīvo un nesen atjaunināto tiešsaistes saskarni, kas nodrošina vienkāršus veidus, kā pieprasīt domēna vai vietnes pārsūtīšanu, reģistrēt domēnu vai mainīt norēķinu informāciju. Turpmāk lietotāji var piekļūt mitināšanas resursiem, izmantojot jaunāko cPanel versiju, nozares vadošo vadības paneli.

Atbalstīts ar nozares standarta 99,9% darbības laiku, 24/7/365 atsaucīgu atbalstu un 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, GreenGeeks mitināšanas plāni ir vērtīgs mitināšanas ieguldījums ilgi pirms vides ieguvumu ieviešanas. ”

 • Neierobežoti un pielāgojamie skaitļošanas resursi ar RAID-10 krātuvi
 • Proaktīva servera uzraudzība un reāllaika drošības skenēšana
 • Ar vienu klikšķi instalējiet 150 un vairāk lietotņu
 • Neierobežots domēnu skaits & e-pasta konti
 • Diennakts ekspertu atbalsts pa tālruni, tērzēšanu un e-pastu
 • Sāciet darbu vietnē GreenGeeks tagad.

“Bezmaksas vietņu migrācija, ko piedāvā GreenGeeks, ļauj sadarboties ar uzņēmumu par vērtīgu risku, jo jūsu vietne vai lietojumprogramma pieaug līdz jaunam mitināšanas līmenim. Uzņēmuma elastīgā platforma ļauj viegli atjaunināt resursus, lai pārliecinātos, ka jūsu izaugsme tiek atbalstīta.

Visiem GreenGeeks speciālo serveru mitināšanas plāniem ir piecas IP adreses, līdz 10 TB datu pārsūtīšanai un servera līmeņa Intel procesoriem. DDR3 atmiņa svārstās no 2 GB līdz 16 GB četrās īpašajās mitināšanas opcijās.

Diska vietas ietilpība ir no 500 GB līdz 1 TB, kas ir diezgan standarta nozarei. Interesanti, ka īpaši veltīti serveri tomēr ir vienīgie GreenGeeks mitināšanas plāni, kas neietver SSD. Dīvainais lēmums kopā ar sākotnējās informācijas par funkcijām, papildinājumiem un atbalstu trūkumu dod mums pauzi, apsverot GreenGeeks par īpašu hostingu.

Uzņēmuma cenas pārspēj daudzus galvenos konkurentus, bez skaidra pamatojuma liekot tos luksusa veikalu īpašniekiem. Uzņēmuma lieliskais piedāvājums kopīgajos un VPS līmeņos dod mums pārliecību par speciālajiem serveriem, taču mēs iesakām veikt vēl dažus pētījumus, nevis akli reģistrēties pakalpojumam..

GreenGeeks savieno mitināšanas infrastruktūru ar Gigabita ātrumu, izmantojot tīkla Juniper un Cisco tīkla pārslēgšanai un maršrutēšanai. Klienti var izvēlēties, kurā no četriem uzņēmuma datu centriem tiek nodrošināti viņu dati: Čikāgā, Fīniksā, Toronto vai Amsterdamā. Papildus nosauktajam zīmolam un energoefektīvajai aparatūrai GreenGeeks aprīkojumu izvieto datu centros, kas izveidoti videi draudzīgi. ”

 • Serveru līmeņa Intel aparatūra
 • Līdz 10 TB datu pārsūtīšanas
 • 24/7/365 atbalsts un 99,9% uptime
 • 4 datu centru izvēle
 • 300% kompensē vēja enerģijas kredīti
 • Sāciet darbu vietnē GreenGeeks tagad.

“GreenGeeks VPS plāni, kas ir paredzēti strauji augošiem uzņēmumiem un uzņēmuma līmeņa uzņēmumiem, nodrošina skaitļošanas resursus un mērogojamību, kas nepieciešami, lai atbalstītu un pielāgotos jūsu augošajai trafikai. Virtuālie serveri tiek izvērsti mazāk nekā 60 sekundēs, un mēs novērtējam iekļautās cPanel un WHM licences, piekļuvi saknei un vietņu migrāciju.

GreenGeeks atmiņas ietilpības diapazons no 25 GB līdz 125 GB atrodas spektra apakšējā daļā, īpaši ņemot vērā uzņēmuma salīdzinoši augstās cenas, taču GreenGeeks pārsniedz un pārsniedz to, izmantojot īpaši ātru SSD un RAID-10 konfigurāciju kombināciju, kas nodrošina papildu dublēšanu un sniegums palielinās.

GreenGeeks VPS konteineriem ir ConfigServer drošības un ugunsmūris, kā arī pieteikšanās kļūmes dēmons un pievienotā aizsardzība pret ModSecurity un labi pielāgotajām Apache konfigurācijām. Katru vakaru uzņēmums dublē klientu failus un 48 stundas glabā rezerves kopijas. Atšķirībā no daudziem resursdatoriem, kas piedāvā bezmaksas dublējumus, GreenGeeks atjaunos vietni reizi mēnesī bez maksas. Papildu restaurācijas, ja nepieciešams, ir par saprātīgu cenu.

Tālākpārdevēju plāni ar pievilcīgu nosaukumu Sēkla, asns, augs, koks un mežs ir pilnībā piekrauti iespaidīgajām GreenGeeks funkcijām, ieskaitot vietņu pārvietošanu un bezmaksas vietņu veidotāju, ko varat nodot saviem klientiem. 100% balto etiķešu platforma ļauj izveidot pielāgotu logotipu un privātus vārda serverus. VPS un tālākpārdevēju klienti saņems bezmaksas eNom domēna tālākpārdevēja kontu, un tālākpārdevējiem tiek piedāvāts neierobežots cPanel konts kopā ar bezmaksas ClientExec licenci, lai automatizētu klientu rēķinu sagatavošanu, atbalstu un nodrošināšanu. ”

 • BEZMAKSAS cPanel / WHM plus eNom domēna tālākpārdevēja konts
 • Pilna saknes pieeja vai pielāgots pārvaldības portāls
 • Uzkrājumi mazāk nekā 60 sekundēs
 • Līdz 3 TB no 1. līmeņa joslas platuma
 • Iebūvēts ugunsmūris un drošība
 • Sāciet darbu vietnē GreenGeeks tagad.

“GreenGeeks visaptverošais pievienoto funkciju komplekts īpaši labi rezonē uzņēmuma pārvaldītajā WordPress mitināšanas plānā. Veidoti pēc GreenGeeks koplietotās mitināšanas paketes, pārvaldītie WordPress pakalpojumi rezonēs ar plašu šķērsgriezumu no īpaši populārās satura pārvaldības sistēmas entuziastiem..

Efektīva WordPress mitināšana var būt izaicinājums zemāka līmeņa hostinga pakalpojumu sniedzējiem, taču GreenGeeks ir gan tehniskā kompetence, gan jaudīga infrastruktūra, lai optimizētu gan klientu, gan viņu vietnes apmeklētāju pieredzi. Papildus neierobežotai glabāšanai un datu pārsūtīšanai uzņēmuma SSD RAID-10 glabāšanas konfigurācijas ir lieliski piemērotas resursietilpīgas CMS mitināšanai..

GreenGeeks izmanto WordPress viena klikšķa Softaculous instalēšanas programmu, taču plāni ir iepriekš instalēti kopā ar Git un WP-CLI. Klientiem ir SSH pieeja savam mitināšanas kontam, un viņi var izvēlēties, kuru PHP versiju izmantot.

Drošības frontē GreenGeeks izolē katru pārvaldīto WordPress mitināšanas kontu un automātiski atjaunina WordPress pamata failus. Uzņēmums aktīvi meklē ievainojamības un bloķē uzbrukumus, pat iekļaujot iebūvēto DDoS aizsardzību.

GreenGeeks palielina WordPress veiktspēju, izmantojot servera līmeņa, nosaukuma zīmola aparatūru un optimizētu HTTP un MySQL. Klienti var pievienot Cloudflare CDN tikai ar vienu klikšķi, kamēr viņi sēž un bauda servera puses programmatūras un aparatūras kešatmiņu, lai paātrinātu lapu ielādi. ”

 • Automātiski WordPress galvenā atjauninājumi
 • Iebūvēta PHP kešatmiņa
 • BEZMAKSAS DDoS aizsardzība
 • Git, WP-CLI un SSH piekļuve
 • Optimizēts HTTP un MySQL
 • Sāciet darbu vietnē GreenGeeks tagad.

“Koplietojamo mitināšanas klienti, izmantojot kontu pārvaldības portālu, var viegli pieprasīt piekļuvi GreenGeeks vietnes veidotājam. Mūsu vietnes veidotāja uzstādīšana bija gatava 40 minūšu laikā, un mēs novērtējām skaidros norādījumus par darba sākšanu.

Lietotāji var izvēlēties no 16 reaģējošām veidnēm vai simtiem bezmaksas un premium iespēju. Vietņu veidotājiem mums ir īpaša pozīcija, kas lietotājiem ļauj pārslēgties uz citu veidni, nezaudējot saturu, kā to dara GreenGeeks platforma, taču mēs vēlamies, lai tēmas būtu vieglāk izskatīt, meklējot kādu īpašu funkciju vai dizainu, kas veicina konkrētu nozari vai projekts.

Vilkšanas un nomešanas saskarne klientiem šķitīs ļoti pazīstama un ērta. Lai arī GreenGeeks vietņu veidotājs ir pietiekami intuitīvs agrākajiem iesācējiem, tas arī ļauj pieredzējušākiem izstrādātājiem pielāgot un pielāgot HTML un CSS kodu.

Papildus standarta krāsu korekcijām, attēlu augšupielādēšanai un navigācijas iestatījumiem, kas tiek piegādāti lielākajai daļai vietņu veidotāju, klienti var pievienot funkcionalitāti, izmantojot logrīkus, kas aptver dažādus uzdevumus, piemēram, formu iegulšanu, YouTube videoklipus un kartes. E-komercijas komponenta pievienošana šķiet vienkārša, līdz noklikšķinot uz pogas, lai jauninātu, jūs novirza uz GreenGeeks mājas lapu.

Kad esat gatavs sākt dzīvot, vietnes veidotājs ļaus jums priekšskatīt savus dizainus darbvirsmā un mobilajās ierīcēs. Kopumā GreenGeeks piedāvā stabilu, ja ne aizraujošu vietņu veidotāju iespēju – tas ir lieliski piemērots iesācējiem, iespējams, nedaudz sarežģīts izstrādātājiem. ”

 • Simtiem pielāgojamu veidņu
 • Mobilam draudzīgas, atsaucīgas tēmas
 • BEZMAKSAS mārketinga un SEO rīki
 • Diennakts atbalsts pa tālruni, tērzēšana, & e-pasts
 • Ērta iepirkumu groza integrācija
 • Sāciet darbu vietnē GreenGeeks tagad.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map