Media Temple WordPress pārskats un pārvaldītā hostinga vērtējums (2020)

Apvienojot labākos no labākajiem, ja runājam par balto cimdu pārvaldītajiem pakalpojumiem un neapstrīdamām satura pārvaldības sistēmām, šeit ir mūsu Media Temple WordPress apskats, lai pārbaudītu, kā abas platformas tiek galā.


Jūs droši vien esat dzirdējuši teicienu “jūsu ķermenis ir templis”. Parasti rinda attiecas uz Svētajiem Rakstiem vai rūpēm par savu ķermeni, bet citātu var viegli attiecināt uz jūsu vietni. Lai arī zemu izmaksu mitināšanas iespējas vairumā gadījumu var apkalpot mazākas vietnes vajadzības, parasti jūs saņemat to, par ko maksājat.

Jaunināšana uz tādu izcilu resursdatoru kā Media Temple norāda, ka jūsu klātbūtne tiešsaistē ir kaut kas cienīgs. Vairāk nekā 125 000 cilvēku un uzņēmumu uzticas resursdatora mitināšanai aptuveni 1,5 miljonu vietņu, tāpēc mēs veltām laiku, lai izpētītu, kas padara augstākā līmeņa pakalpojumu sniedzēju par lielisku iespēju tiem, kuri vēlas sevi izbaudīt kā izcilu WordPress mitināšanas pieredzi..

Mediju tempļa “WordPress Hostings” apskats: 4.7 / 5.0

WordPress ir ideāla publicēšanas platforma tiem, kas vēlas izveidot un mērogot vietni neatkarīgi no tā, vai tas ir vienkāršs biznesa profils vai sarežģīts satura un citu datu centrs. Atklātā pirmkoda satura pārvaldības sistēma nodrošina gandrīz 30% visu vietņu un racionalizē projektēšanas un izstrādes procesu tiem, kam nav dziļu tehnisko zināšanu.

Media Temple līdzīgi piedāvā pakalpojumus arī nepieredzējušiem vietņu īpašniekiem, papildus piedāvājot pakalpojumus, kurus veterānu izstrādātāji novērtēs. Augstas veiktspējas cietvielu diskdziņi ir iekļauti uzņēmuma mitināšanas plānos, nekavējoties sniedzot klientiem ievērojamu veiktspējas uzlabojumu. Media Temple lepojas arī ar neierobežotu datu pārsūtīšanu un lietotājam draudzīgu saskarni, kas vēl vairāk vienkāršo WordPress vietnes pārvaldību. Lietotāji var izvietot vietnes, pārbaudīt analītiku un atjaunot dublējumus no viena centralizēta portāla. Mēs izpētīsim konkrētāku informāciju par WordPress mitināšanu ar Media Temple, taču mūsu visaptverošais pārskats arī sniedz noderīgu informāciju:

Skatīt citus WordPress mitinātājus »

Mediju tempļa “Pārvaldītā WordPress mitināšana” apskats: 4.7 / 5.0.

Tāpat kā daudziem saimniekiem, kas piedāvā WordPress mitināšanu, nemaz nerunājot par Media Temple galvenā hostinga statusu, visiem uzņēmuma WordPress plāniem ir daži pārvaldīti pakalpojumi. Programmai Media Temple tas nozīmē vienkāršu vietņu migrāciju, vairākas pieturvietas, automātiskas dublējumkopijas, uzlabotas drošības aizsardzības un WordPress, PHP un MySQL automātiskos atjauninājumus.

Tiem, kas meklē nelielu papildinājumu savam pārvaldītajam WordPress mitināšanas kontam, Media Temple uzņēmumiem piedāvā arī brīvroku mitināšanas pieredzi Amazon Web Services. Mākonis darbināma arhitektūra mērogojas dažās sekundēs, lai sasniegtu satiksmes intensitāti, un tai ir vairāki atlaišanas slāņi, kas veicina zvaigžņu darbības laiku. Media Temple VIP konta pārvaldībā ietilpst aktīva uzraudzība visu diennakti un jūsu kontam veltīts atbalsta inženieris.

Skatīt citus pārvaldītos WordPress pakalpojumus »

Populārākie alternatīvie (un pieejamāki) WordPress saimnieki

Vai joprojām neesat pārliecināts, ka Media Temple ir lieliski piemērots jūsu mitināšanas vajadzībām? Mēs saprotam, ka cena var būt būtisks šķērslis, apsverot reģistrēšanos WordPress. Lai arī mēs atpaliekam no Media Temple pakalpojumiem, budžeta ierobežojumi ir galvenais faktors, ar kuru saskaras uzņēmumi un vietņu īpašnieki.

Mēs esam izveidojuši sarakstu ar dažiem zvaigžņu WordPress resursdatoriem, kas atrodas laimīgā vidusceļā starp īpaši lētiem, visiem piemērotiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem un dārgākiem augstākā līmeņa saimniekiem, piemēram, Media Temple. Vietņu īpašnieki joprojām var atrast SSD, izcilu atbalstu, kā arī WordPress rīkus un speciālās zināšanas par mazāk nekā USD 5 mēnesī.

Skatīt visus labākos WordPress saimniekus »

Mediju templis & WordPress “Features” vērtējums: 4.9 / 5.0

Kā var gaidīt ar luksusa hostinga kompāniju, Media Temple ielādē klientus ar daudziem resursiem un funkcijām. Kaut arī tīmekļa mitināšanas spektrs ir dārgāks, uzņēmuma pārvaldītie WordPress plāni ir orientēti uz lielu trafiku un uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešamas vienmēr pieejamas vietnes.

Personīgais plāns dod iespēju Media Temple klientiem augt. Lietotāji aprobežojas tikai ar divu vietņu mitināšanu, taču viņiem ir 50 GB krātuves, neierobežota datu pārsūtīšana un viņi var apkalpot līdz 250 000 apmeklētāju mēnesī. Vietņu īpašnieki, kuri reģistrējas Pro plānam, kas ir piemērots līdz 500 000 apmeklētāju mēnesī, varēs darbināt līdz 10 vietnēm. Papildus papildu pieturvietu vietnēm, glabāšanai un drošības aizsardzībai Pro klienti saņem divas bezmaksas domēnu reģistrācijas, SSL sertifikātus un divus kontus, izmantojot Google Cloud G Suite. Šeit ir dažas no abām iespējām pieejamajām funkcijām:

 • Līdz 200 GB SSD atmiņas
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • Bezmaksas domēna reģistrācija
 • 2 bezmaksas SSL sertifikāti ikgadējam Pro plānam
 • Ļaunprātīgas programmatūras noteikšana un noņemšana
 • DDoS un ielaušanās aizsardzība
 • WordPress, PHP un MySQL atjauninājumi
 • 30 dienu automatizēta dublēšana un atjaunošana
 • Vienu klikšķi pieturvietu vide
 • SSH / SFTP piekļuve
 • Git, WP-CLI un phpMyAdmin piekļuve
 • Diennakts atbalsts, izmantojot tērzēšanu, e-pastu un tālruni

Kā redzat, Media Temple pārsniedz un pārsniedz, nodrošinot klientus ar rīkiem un pakalpojumiem, kas nepieciešami veiksmīgu vietņu vadīšanai un mērogošanai. Jo īpaši mēs esam iesūcēji WordPress inscenēšanas vidēm, SSD glabāšanai un automātiskām dublēšanām, taču uzlabotās drošības programmas, iespējams, ir visiespaidīgākie rīki, ko var redzēt iekļauti Media Temple koplietotajos pārvaldītajos WordPress plānos. Efektīva DDoS aizsardzība un ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīki biežāk ir redzami VPS mitināšanas plānos vai jaunākos, taču Media Temple tos iekļauj bez maksas.

Mediju templis & WordPress “Performance” vērtējums: 4,8 / 5,0

Tā vietā, lai apvienotu trešo personu kešatmiņas spraudņus, lai optimizētu WordPress veiktspēju, Media Temple paļaujas uz efektīvu un optimizētu infrastruktūru, ieskaitot SSD un četrus kešatmiņas līmeņus. Cietvielu diskdziņi vien var nodrošināt līdz 20 reizes ātrāku lapu ielādi un pievienot jūsu serverim vēl lielāku stabilitāti. Mūsdienu glabāšanas diskdziņi ir dārgāki nekā tradicionālie cietie diski, un tiem ir mazāka ietilpība, taču veiktspējas palielināšana ir vērts papildu izmaksas.

Kešatmiņā tomēr spīd Media Temple. Uzņēmums izmanto Lakas, Memcached, Redis, PHP APC un L2, lai palielinātu veiktspēju un samazinātu zvanus uz serveri, pirms apmeklētāji pat nokļūst WordPress vietnē. Tik rūpīgi apstrādājot kešatmiņu un optimizēšanu servera pusē, Media Temple novērš vajadzību instalēt un atjaunināt papildu spraudņus.

Uzņēmumam pieder un darbojas divi Tier 3+ datu centri, pa vienam katrā ASV piekrastē. Kopā ar izcilu atbalstu un kompetenci, modernākie datu centri ļauj Media Temple garantēt 99,99% tīkla darbības laiku – virs nozares standarta.

Mediju templis & WordPress “Pricing” vērtējums: 4.5 / 5.0

Gaidāms, ka pat aiz vispārēja virziena uz tīmekļa vietņu īpašumtiesību izmaksu samazināšanu hostinga nozare pārsniegs USD 143 miljardus līdz 2020. gadam. Pēc gadu izaugsmes un intensīvās konkurences, lai piedāvātu lētākos pakalpojumus, daudzi eksperti pamana pāreju uz klientu atbalstu un pievienotajiem pakalpojumiem. kas atvieglo klientu dzīvi. Klientu vēlme pēc zīmolrades un mārketinga rīkiem, kā arī uz lietojumprogrammām balstīta mitināšana un pārvaldīts atbalsts veicina pāreju uz dārgāku, uz pakalpojumiem orientētu cenu struktūru, uz kuras Media Temple jau ir izveidota.

Katru mēnesi par USD 20,00 klienti saņem optimizētu WordPress pieredzi, kas ietverta Media Temple patentētajā lietotāja saskarnē. Hostinga pakalpojumu sniedzējs apvieno izcilu vienkāršību un lietojamību ar sarežģītiem resursiem un konfigurācijām, lai jūsu vietne būtu efektīva, droša un labi atbalstīta..

Salīdzinot ar vispārpieņemtajiem un lētajiem resursiem, Media Temple pārvaldītie WordPress piedāvājumi izskatās saprotami pārlieku dārgi. Īss dažādu pieejamo pakalpojumu apskats tomēr skaidri parāda priekšrocības, ko sniedz Media Temple pakalpojumu izvēle uzņēmējdarbībai svarīgām vietnēm. Tā vietā, lai novērtētu Media Temple ar līdzīgām ierīcēm kā iPage, HostPapa vai HostGator, klientu mitināšanai ar mazāku budžeta ierobežojumu uzņēmumam vajadzētu būt pretstatā piegādātājiem, tostarp WP Engine, Spararats un Liquid Web.

Mediju templis & WordPress “Support” vērtējums: 4.9 / 5.0

Gandrīz jebkurš jūsu uzmanības un naudas vērts resursdators piedāvās atbalstu visu diennakti, izmantojot nozares zinošākos un draudzīgākos tehniķus. Tomēr tikai daži izpilda šo solījumu tādā mērā, kā to dara Media Temple. Apmēram 90% Media Temple darbinieku pavada laiku, atbalstot klientus, un viņiem jebkurā laikā var piekļūt, izmantojot tērzēšanu, Twitter, tālruni vai tiešsaistes atbalsta pieprasījumu..

Media Temple atbalsta aģentu attēli

Apmēram 90% Media Temple darbinieku strādā, lai atbalstītu produktīvu un ienesīgu mitināšanas pieredzi lietotājiem.

Media Temple padara pieejamus papildu atbalsta resursus, mitinot dinamiskus sabiedrības forumus, palīdzības centru un visaptverošus resursus, kas aptver visu, sākot no e-pasta iestatīšanas līdz veiktspējas analīzei. Papildus pielāgotajam vadības panelim Media Temple palielina lietotāju apmierinātību ar automatizētu vietņu migrācijas rīku un viena klikšķa vietņu klonēšanu. WP Easy Mode racionalizē vietnes izveidi, iesakot motīvus un fotoattēlus pēc tam, kad klienti ir ievadījuši pamatinformāciju par potenciālo vietni.

WordPress & Multivides templis ir premium pāris

Lai gan Media Temple mitināšanas pakalpojumu cena potenciālajiem klientiem var dot pauzi, sīkumu, ko nedrīkst ignorēt, ir tas, kā atvērtā pirmkoda un bezmaksas WordPress satura pārvaldības sistēma palīdz mazināt izmaksas. Turklāt uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, tāpēc vietņu īpašnieki var izmēģināt platformu, lai noskaidrotu, vai Media Temple ir ieguldījuma vērts..

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs mitināšanā un meklējat papildu norādījumus, vai pieredzējis vietnes īpašnieks, kurš nevēlas izskatīt tehnisko informāciju, Media Temple pārvaldītie WordPress plāni piedāvā niansētas norādes un izaugsmes iespēju. Tiem, kas meklē vēl vairāk informācijas par uzņēmumu, ieskaitot tā īpašās, VPS un vietņu veidotāju mitināšanas iespējas, noteikti izlasiet visu mūsu pārskatu par visu informāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map