Priekšpostenis: Tādu kopienu veicināšana, kurās digitālie nomadi var izveidot savienojumu, izpētīt un augt ārpus kabīnes

TL; DR: Ja esat gatavs tirgot savu nogurušo rutīnu, lai gūtu labus panākumus ārzemēs, meklējiet tālāk kā Outpost. Organizācija sniedz attālinātu darbinieku kopienām unikālu dalītu pieredzi, kas veidota uz Bali pārsteidzošās fona. Ar jaunu atrašanās vietu Kambodžā, kas tiks atvērta 2020. gadā, uzņēmums turpinās savu misiju palīdzēt darbiniekiem visā pasaulē apmierināt viņu klejošanu.


Tehnoloģiju sasniegumi daudziem darbiniekiem dod iespēju tirgoties ar kabīnēm personalizētākai darba videi.

Daudziem attālinātiem darbiniekiem tas nozīmē palikt mājās un grimt dīvānā ar klēpjdatoru. Bet citi izmanto izdevību profesionāli augt, baudot ainavas Indonēzijas populārākajā salas galamērķī: Bali.

Šie digitālie nomadi pieder dažādām, atbalstošām kopienām, kuras izveidojis Outpost. Tālredzīga organizācija nodrošina biedrus ar devīgu kopstrādes un koplietošanas telpu, kur viņi var turpināt savas kaislības, vienlaikus attīstot piedzīvojumu izjūtu..

Deivida Ābrahama galvas attēls un uzņēmuma logotips

Līdzdibinātājs Deivids Ābrahams deva mums padziļinātu ieskatu Outpost dzīves un darba kopienās.

“Mūsu biedri ir uzņēmīgi, radoši un starptautiski domājoši,” sacīja Deivids Ābrahams, Outpost līdzdibinātājs. “Viņi vēlas izpētīt pasauli, augt personīgi un profesionāli un kontaktēties ar citiem.”

Priekšpostenis ir saistīts ar kopīgu pieredzi. Bet Dāvids sacīja, ka biedri bauda labāko no sociālajiem hosteļiem un privātajām viesnīcām, jo ​​viņiem ir pieeja komunālajām darba vietām, bet viņi joprojām saņem savu istabu privātumu.

Visas Outpost vietas, kuras sauc par apkaimēm, nodrošina draudzīgi, daudzvalodu darbinieki, un tās tiek organizētas, izmantojot nedēļas plānu, kurā aprakstīti pasākumi, maltītes, darbnīcas un ceļošanas iespējas..

Galu galā Outpost mērķis ir palīdzēt biedriem izmēģināt jaunus dzīves veidus kopienās, kuras vieno piedzīvojumu gars. Ar jauno atrašanās vietu Kambodžā, kas tiks atvērta 2020. gadā, uzņēmums ir daudz paveicis, lai turpinātu šo misiju.

Ērti kopšanas un kopstrādes mezgli idilliskajā Bali

Deivids un viņa biznesa partneris Braiens Stjuarts sāka darbu Outpost 2016. gadā pēc daudzu gadu nomadiskā darba.

“Pēc karjeras, kas ilga no Baltā nama uz Volstrītu, es vadīju NVO Ugandā, strādāju Japānas Ekonomikas ministrijā, trīs gadus braucu konsultējoties un galu galā uzrakstīju grāmatu par videi draudzīgas ekonomikas resursiem,” Dāvids teica. “Visos šajos ceļojumos es nekad neesmu atradis vietu, kur būtu produktīvi un pastāvīgi satiktos ar aizraujošiem cilvēkiem.”

Deivids un Braiens saprata, ka, lai veiktu karjeru, viņiem nav jābūt piesietiem korporācijā vai apjomīgā tirdzniecības centrā..

Attēli no Outpost istabām un darba telpām

Greznas privātas istabas un kopīgas darba vietas nodrošina unikālu darbinieku attālu pieredzi.

“Mēs vēlējāmies vietu tādiem cilvēkiem kā mēs – tiem, kuriem ir vai kuri vēlas iegūt starptautisku karjeru – kur mēs varētu dzīvot un strādāt dienas, nedēļas vai mēnešus vienlaikus,” sacīja Dāvids. “Tajā laikā mēs redzējām nišu“ jaunajam klejotājam ”- ceļotājiem, kuri izmeta mugursomu koferim, un profesionāļiem, kuri vēlējās atstāt savas klapes un papēžus flipperiem.”

Coworking telpas šķita uzlecošas pa kreisi un pa labi. Tomēr Deivids un Braiens nevarēja atrast nevienu, kas atbalstītu viņu vadīto dzīvesveidu. Patiesībā viņi uzskatīja, ka esošie piedāvājumi ir vērsti tikai uz tiem, kas meklē veidu, kā pagarināt mugursomas dienu.

Konstatējot caurumu tirgū, Deivids un Braiens sāka veidot kopienas, kas apvienoja modernās, iedvesmojošās dzīves un darba telpas ar kulturāli bagātajiem galamērķiem. Rezultāts bija Outpost.

Šodien uzņēmumam ir klātbūtne trīs Bali vietās – Ubudā, Canggu un Ubudā Penestanan -, kur viesi bauda privātas istabas, privātus peldbaseinus, jaudīgu interneta savienojumu, ēdināšanu uz vietas un diennakts piekļuvi produktīvām kopstrādes vietām..

Kopīgas pieredzes atvieglošana attālinātiem darbiniekiem

Pēdējos gados dramatiski ir paplašinājies kopēju un kopstrādes vietu tirgus, jo dažādās sabiedrībās ir izveidotas tieši sievietes, šefpavāri un pat ārsti. Bet, tā kā divi cilvēki, kas dzīvoja digitālo nomadu dzīvi krietni pirms tā definēšanas mūsdienu kultūrā, Dāvids sacīja, ka mērķis nekad nav bijis atkārtot tendences, kas vērstas uz koplietošanas un kopstrādes telpām.

Outpost konkurences saglabāšana augošajā nozarē ir unikāla kursa sastādīšanas jautājums.

“Mēs esam sapratuši, ka labākais modelis nebūt nav kopēšana dienas vadītājiem,” sacīja Dāvids. “Kamēr lielie uzņēmumi auga ar lielu ātrumu un atkārtojās, mēs zinājām, ka vēlamies izveidot savu sapņu tīklu. Un tas prasīja kādu laiku, lai mēs definētu. Mēs negribējām celt kāda cita sapni. ”

Outpost no noieta tirdzniecības vietām lielākajās pilsētās atšķiras ar to, ka piedāvā vietu cilvēkiem, kam patīk piedzīvojumi. Dāvids sacīja, ka cilvēki bieži izvēlas telpas, kurās notiek satikšanās, pateicoties gadījumam – viņiem ir vajadzīga vieta, kur gulēt, un iespēja tikties ar cilvēkiem ir tikai bonuss. Bet, kad biedri pievienojas Outpost, tas notiek tāpēc, ka viņi meklē radikālas izmaiņas pilnīgi jaunā kopienā.

“Viņi vēlas vairāk nekā dzīvesvietu,” viņš teica. “Viņi vēlas satikt cilvēkus, pavadīt laiku vēsās vietās un uzzināt par jaunu galamērķi.”

Deivids pastāstīja, ka uzņēmums vienmēr īsteno jaunas idejas un tehnoloģijas, kas uzlabos digitālo nomadu dzīvesveidu.

“Izaicinājums ir, kā nodrošināt, ka mēs nodrošinām pareizo pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu mūsu biedru vajadzības – kā mēs varam viņus atbalstīt, lai viņi dzīvotu dzīvi, kuru viņi vēlas, uz viņu noteikumiem,” viņš teica. “Mēs vienmēr domājam par to, ko mēs varam piedāvāt, kas ir unikāls. Un jūs redzēsit, ka šīs idejas tiks ieviestas 2020. gadā. ”

Spilgta profesionālā kopiena un specializēts personāls

Izsmalcinātas dzīves telpas un produktivitāti uzlabojoši darba apstākļi, Deivids sacīja, ka vislabākā Outpost daļa ir cilvēku tips, ko uzņēmums piesaista, sākot no arhitektiem un starta dibinātājiem līdz NVO profesionāļiem un riska kapitālisti. Viņš uzskata, ka tas ir tas, kas cilvēkus atgriežas.

“Jūs varētu pievienoties jebkurai kopstrādes vietai vai sēdēt jebkurā kafejnīcā ar ātru wifi un jaukiem krēsliem, taču Outpost ir lieliska vieta, kur satikt iedvesmojošus un uzņēmējdarbībai draudzīgus klejotājus tāpat kā mēs,” viņš teica. “Kad cilvēki izvēlas mūs, tas nav paredzēts mūsu restorānā ar rokām darinātiem kokteiļiem (lai gan tie patiešām ir pārsteidzoši). Patiesais ieguvums ir to cilvēku spēkos, kurus jūs šeit satiekat. ”

Fotoattēli dažādās Outpost vietās

Priekšposteņu kopienas bieži piesaista uzņēmējus un radošu garu.

Šis izcilības līmenis attiecas uz uzņēmuma smagi strādājošo globālo komandu, kuru veido cilvēki, kuriem Dāvids sacīja, ka nebaidās sakraustīt piedurknes, lai paveiktu grūto darbu. Viņš piešķīra īpašu atzinību uzņēmuma vietējiem darbiniekiem, kuri katru dienu mijiedarbojas ar biedriem, lai atbalstītu viņu pieredzi ārzemēs.

“Es ļoti lepojos ar mūsu vietējiem darbiniekiem – viņi ir mūsu uzņēmuma priekšgalā,” viņš teica. “Es lepojos, ka redzu viņu izaugsmi, uzlabojas viņu angļu valoda, paplašinās viņu Excel prasme un palielinās viņu pārliecība. Visa mūsu komanda uzskata, ka mēs veidojam ne tikai uzņēmumu, bet arī dzīvesveidu. ”

Outpost lepojas ar augstiem saglabāšanas rādītājiem, runājot par tā darbiniekiem. No komandas locekļiem, kuri ir nolēmuši pāriet uz dzīvi, Deivids sacīja, ka diezgan daudzi ir atgriezušies uzņēmumā gadu vai divus vēlāk.

Nāk 2020. gadā: Pilsētas oāze Kambodžā

Outpost nākotne ir gaiša. Nākamgad uzņēmums atvērs vairākas jaunas atrašanās vietas, ieskaitot Kambodžu.

“Mēs esam patiesi satraukti par jauno vietu atvēršanu, kas notiks 2020. gadā,” sacīja Dāvids. “Pirmais notiks Siem Reapā, Kambodžā, vietā, kuru mēs stratēģiski esam izvēlējušies kā gaidāmo centru digitālajiem nomadiem.”

Uzņēmuma dzīves un darba telpas ļaus dalībniekiem atrasties galvaspilsētas populāro tūrisma objektu un bagātīgā kultūras mantojuma tuvumā, ieskaitot ķīniešu stila arhitektūru, zvejnieku ciematiņus, zīda fermas, rīsu aplokus, muzejus un rosīgu naktsdzīvi..

“Esiet modri, lai iegūtu vairāk informācijas nākamgad,” sacīja Dāvids.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map