FastComet devīze “Ātrums, drošība un atbalsts” rada pamatus tā pieejamai, globāli pārvaldītai VPS un speciālu serveru risinājumiem.

TL; DR: Pieejot informācijai par produktiem un pakalpojumiem, vairums mūsdienu interneta patērētāju pieprasa vienu lietu – ātrumu. Un, kā norāda saimnieka nosaukums, FastComet palīdz vietņu īpašniekiem nodrošināt uzticami ātru sniegumu. Uzņēmuma filozofija ir saistīta ar augstākā līmeņa atbalsta, drošības un zibens ātra VPS, īpaša servera un mākoņa mitināšanas risinājumu nodrošināšanu tūkstošiem lietotāju visā pasaulē. Ar septiņiem datu centriem, kas atrodas savā pārziņā un ir vairāk sagatavoti būvniecībai, FastComet ir paredzēts, lai vēl vairāk paplašinātu savus pakalpojumus, lai organizācijām piegādātu augstas veiktspējas infrastruktūru, kas nepieciešama panākumiem mūsdienu konkurences tiešsaistes tirgū..


Kad Jeļena Jovčeva-Tileva savā pirmajā darba dienā gāja pa “FastComet” biroja zālēm, viņa nevarēja palīdzēt, bet pamanīja mierīgo gaisu, kas caurstrāvo atmosfēru. Šeit valdīja klusa koncentrēšanās, un mierīgā, draudzīgā un uz kvalitāti vērsta vide, kuru izveidoja saimnieka komanda, padarīja viņu priecīgu, ka viņa bija kļuvusi par uzņēmuma Cloud Marketing direktoru..

“Es šajā nozarē darbojos gandrīz 10 gadus un esmu strādājusi daudzos tīmekļa mitināšanas uzņēmumos,” viņa sacīja. “Uzņēmumā FastComet profesionāļu komanda sniedz gadu desmitiem ilgu apvienoto pieredzi, kas ļauj mums piedāvāt augstākā līmeņa hostinga risinājumus klientiem visā pasaulē.”

Ienākot kosmosā 2010. gadā ar standarta tīmekļa mitināšanas paketēm, FastComet 2013. gadā nolēma, ka ir pienācis laiks pagriezties, lai labāk apkalpotu biznesa klientus, kuri meklē sistēmu administrēšanu. Pēc tam uzņēmums uzsāka savu mākoņa mitināšanas platformu un kopš tā laika ir nepārtraukti audzis.

Jeļenas Yovcheva-Tileva galvasuzņēmums un FastComet logotips

FastComet Elena Yovcheva-Tileva pastāstīja, kā uzņēmums saviem klientiem nodrošina ātrumu, drošību un atbalstu.

Tā kā galvenā mītne atrodas Bulgārijā, FastComet ir izveidojies par centru, kas atrodas vienā no vadošajiem IT galamērķiem Eiropā. Valsts ir pazīstama ar izcilām universitāšu programmām un labi izglītotu darbaspēku. Un, ņemot vērā uzņēmuma augsto veiktspēju un jauninājumiem veltīto uzņēmuma kultūru, FastComet uzskatīja, ka ir viegli piesaistīt reģiona labākos un spožākos, lai pievienotos tā rindām..

FastComet komandu veido augsti kvalificēti speciālisti, kuriem ir universitātes grādi datorzinātnēs, informācijas tehnoloģijās vai interneta mārketingā.

“Rezultātā mūsu mitināšanas risinājumi ir vieni no visspēcīgākajiem tirgū,” sacīja Jeļena. “Mūsu komanda to padara iespējamu.”

Pēc Elēnas teiktā, FastComet filozofija, kas vērsta uz ātrumu, drošību un atbalstu, ir piesaistījusi vairāk nekā 15 000 klientu biznesu visā pasaulē, kuri nodrošina savas tīmekļa lietotnes, izmantojot uzņēmuma globāli izkliedētos datu centrus..

Zibens ātrs hostings, kas tiek piegādāts no biznesa klases datu centriem

FastComet misija nodrošināt augstas veiktspējas un uzticamu mitināšanu ir nostiprināta ar stabilu klientu apkalpošanas pamatu. Jeļena pastāstīja, ka, lai arī ātrums un drošība var būt klientu vēlmju sarakstā, kvalitātes nodrošināšana, praktisks atbalsts ir neatņemama uzņēmuma veiksme.

“Mūsu mērķis ir nodrošināt augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pieredzi,” sacīja Jeļena. “Mēs savu uzņēmumu esam izveidojuši jau no paša sākuma, lai būtu orientēti uz klientiem.”

FastComet lietotāji ir no vairāk nekā 80 pasaules valstīm. Bet šī lielā ģeogrāfiskā izkliede nenozīmē attālinātu atbalstu un servisu. Uzņēmuma datu centri atrodas tur, kur atrodas klienti, un tas ir tāls ceļš, lai nodrošinātu ātru ātrumu, ar kādu var lepoties FastComet.

“Mēs lepojamies ar savu globālo pieeju,” sacīja Jeļena. “Mums ir septiņas datu centru atrašanās vietas Dalasā, Čikāgā, Londonā, Frankfurtē, Tokijā un Singapūrā, un gaidāmajā mēnesī mēs pievienosim vēl divas.”

FastComet logotips un grafika ar astronautu un tekstu, kurā teikts: "Pazuduši tīmekļa mitināšanas telpā?"

FastComet apkalpo vietņu īpašniekus no septiņiem datu centriem, kas atrodas visā pasaulē, un plāno būvēt vairāk iespēju.

Pēc Elena teiktā, FastComet ir apņēmies savus pakalpojumus padarīt pieejamus plašākai auditorijai, kas ir iemesls, kāpēc uzņēmums tik strauji paplašinās. Tas ļauj FastComet klientiem izvēlēties mitināšanas vietu, kas vislabāk atbilst viņu un viņu vietnes apmeklētāju vajadzībām. Un tas viss atkal attiecas uz sniegumu.

“Ātrais raķetes ātrums jāuzskata par parasto ātrumu!” Jeļena iesmējās. “Tas nav normāli, ja ir kopīga hostinga vide, kurai ir visaugstākā vērtība. Jums ir jābūt īpaši ātram. ”

Tā kā drošība ir obligāta jebkurā tīklā, FastComet darbojas, lai vietņu īpašnieki un to lietotāji justos droši un aizsargāti. Kad klienti sazinās ar uzņēmumu, lai piedāvātu atsauksmes vai ieteikumus, FastComet tos ņem vērā.

“Mēs zinām, cik svarīgi ir justies droši,” sacīja Jeļena. “Un mēs vēlamies dot klientiem mieru, lai viņi varētu turpināt strādāt pie saviem projektiem un atbalstīt savus klientus.”

Sekojot līdzi VPS tendencēm, lai mazinātu klientu sāpju punktus

FastComet patur zemi, uzklausot klientus un tirgus pļāpāšanu, lai noteiktu, kur var veikt uzlabojumus. Jeļena pastāstīja, ka FastComet komanda ir atklājusi augošu pieprasījumu pēc praktiskākiem klientu apkalpošanas pakalpojumiem – it īpaši, ja runa ir par virtuālo privāto serveru pārvaldību.

“Pēdējo gadu laikā mēs esam redzējuši, ka slikta apkalpošana ir viena no galvenajām problēmām, ar ko šajā telpā saskaras klienti,” sacīja Jeļena.

Tā rezultātā FastComet reaģēja ar proaktīvu pieeju, lai grūti atbalstītu atbalstu. Galu galā sliktais atbalsts ar citiem saimniekiem ir tas, kas daudziem klientiem pamudināja vispirms vērsties vietnē FastComet, un uzņēmums vēlas sniegt pelnīto pakalpojumu.

Fotoattēls ar robotu Windup komandu ar FastComet logotipiem uz viņu sēdekļa

FastComet HQ atrodas Bulgārijas rosīgajā tehnoloģiju centrā, kas ļauj uzņēmējam izmantot daudzo IT talantu klāstu..

“Kamēr citi uzņēmumi nodrošina tikai mitināšanu un tehnisko atbalstu, mēs piedāvājam pilnu atbalstu mūsu pakalpojumiem, vietnēm un lietojumprogrammām,” sacīja Jeļena.

Tehniskā atbalsta komanda FastComet ir veltīta problēmu novēršanai. Un Jeļena mums sacīja, ka FastComet ir īpaši prasmīgs, lai risinātu tehniskas problēmas, kuras daudzi saimnieki nespēj, jo tās komandai ir milzīga pieredze un zināšanas..

Tā kā lietotāji to izmanto par ekspertu iemaņām problēmu novēršanā, uzņēmums ir pazīstams arī kā ārpus tā, ieskaitot klientu skriptu pārbaudi un labošanu. Kā atzīmēja Elena, šāda līmeņa atbalsts nav pieejams tikai tās dārgākajos plānos.

“Tā nav tikai daļa no pārvaldītajiem pakalpojumiem, ko mēs darām,” viņa sacīja. “Pilnīgs atbalsts tiek sniegts mūsu kopīgajiem mitināšanas plāniem, kā arī mūsu VPS un speciālu serveru plāniem.”

Integrācijas bez traucējumiem ļauj vietņu īpašniekiem koncentrēties uz biznesa misijām

FastComet pakalpojums ietver bezmaksas instalēšanu, jaunināšanu, pārsūtīšanu un veidnes bez maksas. Un Elena pastāstīja, ka uzņēmums apstrādā atvērtā pirmkoda lietojumprogrammu instalācijas un WordPress, Magento un Joomla konfigurācijas. Ir pieejama arī palīdzība vīrusu noņemšanā un citi ar drošību saistīti pakalpojumi.

Jeļena mums pastāstīja, ka šis ar hostingu saistīto un ar hostingu nesaistīto pakalpojumu klāsts atšķir FastComet no citiem pakalpojumu sniedzējiem.

“Mūsu atbalsta līmenis padara mūs par vienu no nedaudzajiem hostinga uzņēmumiem, kas sniedz pilnu palīdzības klāstu,” sacīja Jeļena.

Joomla, Magento un WordPress logotipi

FastComet platforma ir savietojama ar visu populārāko programmatūru, ieskaitot Joomla, Magento un WordPress.

Vēl viens pārdošanas punkts ir tas, ka FastComet neierobežo un neierobežo savus lietotājus, kad viņiem ir jāpielāgo viņu tīmekļa lietojumprogrammas.

“Pat vienā no mūsu jaunajiem un nesen ieviestajiem tīmekļa mitināšanas plāniem, kas piedāvā mazliet specializētāku vidi, mēs joprojām neierobežojam klientus attiecībā uz īpašu spraudņu izmantošanu vai īpašu iestatīšanu,” sacīja Jeļena.

Tādā veidā FastComet lietotājiem ir lielāka autonomija pār savām tīmekļa sistēmām. Pēc Elena vārdiem, šī centība uzlabot pakalpojumus un inovatīvus risinājumus ir neatņemama, lai FastComet paliktu savas spēles virsotnē..

FastComet modelis: Budžeta taupības organizācijas uzticamība

Cenu noteikšana ir kļuvusi standartizēta visā hostinga nozarē. Tomēr, kā norāda Elena, daudzi pakalpojumu sniedzēji nav sekojuši klientu pieprasījumam attiecībā uz pārvaldīto pakalpojumu kvalitāti un veiktspēju. Jeļena pastāstīja, ka FastComet apskatīja abus šos aspektus un papildināja spēles gaitu, lai uzlabotu pakalpojumu līmeni un kļūtu konkurētspējīgākas..

FastComet vadība uzskata, ka, kaut arī cenu noteikšana ir galvenā hostinga pakalpojumu problēma, tā nav vissvarīgākā lieta, kas jāņem vērā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam. Lai diferencētu cenu noteikšanas modeļus, daudzi saimnieki piedāvā pirmo gadu ar ļoti zemām cenām, bet tad nākamajā gadā palielina likmes.

“Uzņēmumā FastComet mums patīk domāt no citas perspektīvas,” sacīja Jeļena. “Viņi jau no pirmās dienas zina, ka viņu atjaunošanās rādītāji strauji pieaugs.”

FastComet klienti zina, ka viņu ienākumi no ieguldījumiem ir nozīmīgi, pateicoties ātrumam, papildu resursiem, ietaupījumiem uz tehnisko atbalstu un lielajai darblaika garantijai, ko nodrošina resursdators. Un, pēc Elēnas vārdiem, tas visu padara atšķirīgu.

“Mēs vēlamies, lai mēs tiktu uzskatīti par pieņemamām cenām,” sacīja Jeļena. “Bet mēs to nesasniedzam ar zemāku pakalpojumu kvalitāti. Mūsu cenas ir draudzīgas budžetam, un mūsu ātrums, drošība un atbalsts ir vieni no labākajiem nozarē. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map