DemandCaster palielina krājumu redzamību reālā laikā, lai optimizētu piegādi un pieprasījuma plānošanu Plex, NetSuite un citos ERP risinājumos

Īsumā: Tā kā piegādes ķēdes kļūst sarežģītākas un patērētāju izvēles – daudzveidīgākas, krājumu pārvaldība rada sarežģītas problēmas. DemandCaster ir integrēts ar uzņēmuma resursu plānošanas (ERP) risinājumiem un citiem datu avotiem, lai piedāvājuma un pieprasījuma prognozēšana būtu precīzāka, efektīvāka un reaģējošāka. Kā Plex Systems, vadošais ERP programmatūras piegādātājs ražotājiem, DemandCaster piesaista Plex mākoņa infrastruktūru, lai nodrošinātu uzņēmuma līmeņa darbības laiku un stabilitāti, tajā pašā laikā iekļaujot progresīvākos analītiskos un ziņošanas rīkus, kas nodrošina reāllaika prognozēšanas iespējas. Un tā kā optimizācijas centieni pārsniedz piegādes ķēdi, lai iekļautu klientu datus no sociālā tīmekļa, DemandCaster ir paredzēts, lai intelektu pārveidotu ieskatos, kas uzlabo sākotnējo līmeni..


Tā kā mazumtirdzniecībā turpinās digitālā pārveidošana, uzņēmumiem ir nepieciešama precīza piedāvājuma un pieprasījuma plānošana, lai palīdzētu palielināt elastību un atsaucību, vienlaikus samazinot arī pārpalikuma un krājumu situācijas..

DemandCaster ļauj mazumtirdzniecības, izplatīšanas un ražošanas uzņēmumiem prognozēt klientu pieprasījumu un pielāgot jaudu un krājumus, lai efektīvi uzskaitītu šīs pārmaiņas. Tas tiek darīts, pārveidojot krājumus un pārdošanas vēsturi reālā laika piegādes prasību datos, kas optimizēti atbilstoši pakalpojumu līmeņa mērķiem, piegādātāju sagatavošanās laikiem un citiem etaloniem.

Arman Surenian, DemandCaster dibinātāja foto

Ara Surenian, DemandCaster dibinātājs, runāja ar mums par uzņēmuma piegādes ķēdes redzamības nozīmi.

“DemandCaster ļauj uzņēmumu piegādes ķēdes vadītājiem vienlaikus aplūkot pieprasījumu un piegādi,” sacīja Araand Surenian, DemandCaster dibinātājs. “Un tas nozīmē labākus rezultātus: samazinātu inventāra atkritumu daudzumu, uzlabotu apgrozījuma efektivitāti un izmaksu optimizāciju. Mēs izmantojam datus, lai mazinātu risku riskantā vidē. ”

DemandCaster, kas tirgū nonāca 2007. gadā, 2016. gadā iegādājās Plex Systems, vadošais ražotāju ERP programmatūras piegādātājs. DemandCaster tagad darbojas kā nodaļa Plex, un Ara darbojas kā Plex šīs nodaļas produktu un tehnikas vadītājs.

DemandCaster risinājums tika izstrādāts, lai aizstātu uz izklājlapām balstītu plānošanu. Izklājlapu izmantošana, lai precīzi prognozētu pārdošanas apjomus un plānotu krājumus, kļūst arvien sarežģītāka un laikietilpīgāka, biznesam augot vai tā piegādes ķēdei kļūstot sarežģītākai.

“Savā iepriekšējā darbā konsultējot operācijas, es nepārtraukti redzēju ļaudis cīnāmies ar savām izklājlapām, cenšoties savākt datus un izdomāt lietas arvien sarežģītākajā plānošanas vidē,” sacīja Ara. “Mēs izstrādājām DemandCaster kā šo problēmu risinājumu.”

Demandcaster tika izveidots arī mākonim. Laikā, kad šī koncepcija vēl bija jauna, uzņēmumi guva labumu, ļaujot DemandCaster pārvaldīt infrastruktūru, kamēr viņi piekļūst saviem datiem reāllaikā neatkarīgi no atrašanās vietas. “Mūsu iebūvētā mākoņa funkcionalitāte ļāva mums labi izlīdzināties līdztekus mūsu klientu lokam,” sacīja Ara.

Precīza, visaptveroša prognoze neatkarīgi no ERP platformas

No sākuma DemandCaster komanda koncentrējās uz sava risinājuma integrēšanu ar dažādiem ERP sniedzējiem. Plex iegūšana to nemainīja. Piemēram, daudzi DemandCaster klienti izmanto Oracle piederošo NetSuite ERP.

“Ir arī citi pieprasījuma plānošanas risinājumi, kas integrējas ar NetSuite, taču nav tādu, kas piedāvātu mūsu dziļāku funkcionalitātes līmeni,” sacīja Ara. “Mums tur ir spēks, un tāpēc mūsu NetSuite klienti uz mums skatās nevis uz citiem.”

DemandCaster izveidoja līdzīgas simbiotiskas attiecības ar Plex. Tā kā Plex ir īpaši vērsts uz ražošanas nozari, Plex un NetSuite ERP klienti reti pārklājas.

Demandcaster darbplūsmas grafika

“Mēs varējām pievienot Plex risinājumam tādas iespējas, kādas Plex nebija, – ļoti spēcīgas uz ražošanu orientētas, prognozēšanas, izplatīšanas un piegādes puses plānošanas iespējas, kas diezgan labi papildināja Plex ražošanas izpildes iespējas,” sacīja Ara. “Mēs noslēdzām ciešas partnerības pārveidošanu par iegādi, kurai bija jēga abiem.”

Kā nodaļa Plex, DemandCaster pievieno vērtību Plex klientiem, darbojoties neatkarīgi, lai atbalstītu NetSuite un citus ERP klientus. “Mums tagad ir resursi un mākoņa zināšanas, lai turpinātu augt un atbalstīt gan Plex klientus, gan klientus, kas nav Plex klienti,” sacīja Ara.

Sākot ar 2017. gadu, DemandCaster tiek mitināts Plex datu mākoņa operāciju centrā – spēcīgā uzņēmuma līmeņa vidē, kas nodrošina 99,998% uptime, lielāku stabilitāti un izcilu uzraudzību, vienlaikus atbrīvojot DemandCaster komandu koncentrēties uz attīstību.

Veiktspējas un peļņas uzlabošana, samazinot atkritumu daudzumu un nenoteiktību

Neatkarīgi no platformas, DemandCaster nodrošina spēli mainīgu krājumu pārvaldību un optimizāciju. Kad piegādes ķēdes attiecības kļūst sarežģītas, DemandCaster elastīgums ir īpaša priekšrocība. Viens DemandCaster klients, vadošais kosmētikas ražotājs, palielināja savu precizitāti, izmantojot savu klientu pārdošanas datus.

“Mūsu klientu mazumtirdzniecības klientu skaitā ir visi augstākās klases universālveikali un specializēti kosmētikas mazumtirgotāji,” sacīja Ara. “Šiem mazumtirgotājiem ir daudz bagātīgu pārdošanas datu, un dažos gadījumos viņi tos dalās ar mūsu klientu.”

DemandCaster ļauj klientam ģenerēt pārdošanas prognozi, kurā iekļauti mazumtirdzniecības veikalu pārdošanas dati.

“Mēs izveidojam pārdošanas prognozi tirdzniecības vietā,” sacīja Ara. “Tas tiek pārveidots par viņu klientu krājumu patēriņu un pēc tam par prognozi par to, kad mazumtirgotājs nāks nākamo pasūtījumu pie mūsu klienta.”

“Tas kļūst par ieguldījumu mūsu klienta pieprasījuma plānā, kas nozīmē, ka viņi var veikt pielāgojumus un pievienot akcijas un citas stratēģijas, lai izveidotu daudz saskanīgāku un paredzamāku scenāriju kopumu,” turpināja Ara.

Pirms uzsākt attiecības ar DemandCaster, klients mēģināja paredzēt piedāvājumu un pieprasījumu ar izklājlapām – darbietilpīga un darbietilpīga darbība.

“Tagad viņiem ir ļoti automatizēts veids, kā iegūt datus, veikt aprēķinus un ģenerēt prognozes,” sacīja Ara.

Vēl viens DemandCaster klients, STM Brands, kurš ražo klēpjdatoru un tālruņu piederumus, paļāvās arī uz izklājlapām, lai pārvaldītu krājumu izmaksas un pārvietošanos. Neprecīza plānošana radīja liekus izdevumus par gaisa pārvadājumiem, lai nodrošinātu, ka preces nonāk īstajā vietā pareizajā laikā. Uzņēmumam arī trūka izpratnes par tirgus maiņu, kā rezultātā krājumi bija novecojuši un lieki.

“STM tagad redz, kas notiks ne tikai īstermiņā,” sacīja Ara. “Tagad tas var pielāgot savu piegādi, pamatojoties uz precīzākām prognozēm, novērtēt kļūdas un veikt korekcijas. Un tas, savukārt, ir uzlabojis savu sniegumu. ”

Izrakteņu izrakteņu ieguve, lai palielinātu precizitāti un atsaucību

Tikmēr mazumtirdzniecības nozare turpina pārveidoties, un turpina meklēt vēl lielāku piegādes ķēdes precizitāti. DemandCaster klienti var meklēt klientu informāciju no sociālā tīmekļa, lai palielinātu viņu prognožu paredzamo vērtību.

“Cilvēki vēlas izmantot klientu datus, lai novērtētu patērētāju noskaņojumu,” sacīja Ara. “Vai aiz šī produkta ir daudz enerģijas? Vai mums vajadzētu palielināt pirkumus vai palielināt iepirkumu cenu, reaģējot uz kaut ko vīrusu, kas notiek tīmeklī? Un, kad šis noskaņojums sāk mazināties, kad mēs atkāpsimies? ”

Klientu inteliģences iegūšana nozīmē redzamības jēdziena paplašināšanu ārpus darījuma.

“Balstoties uz sarunām, pieminējumiem, pārskatiem un tā tālāk, mēs varam novērtēt, vai uzņēmumiem ir pietiekami daudz bufera krājumu, lai varētu veikt pārdošanas pieaugumu, pirms nākamā piegāde pienāk divu nedēļu laikā. Vai arī būs jāiztērē nauda sūtījuma paātrināšanai, jo sentiments ir spēcīgs, ”sacīja Ara.

Tas arī palīdz uzlabot lēmumu pieņemšanu saistībā ar jaunu produktu ieviešanu, ļaujot precīzāk mainīt produktus.

“To var izdarīt tikai tad, kad izpētīsit un izprotat, kas notiek ārpus četrām biznesa sienām,” sacīja Ara. “Un kā Plex nodaļa mums ir platforma un iespējas to darīt – un turpināt meklēt jaunus veidus, kā sniegt konkurences priekšrocības mūsu klientiem.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map