Datorzinātnes izglītības priekšgalā: Kodads palīdz bērniem mājās vai skolā apgūt programmēšanu, aptverot Gamification

TL; DR: Kodads padara programmēšanas izglītību bērniem pieejamu, izmantojot jautru un saistošu spēļu pieeju. Gan vecāki, gan pedagogi var izmantot mācību sistēmu, kas nodrošina pamatus prasmēm, kas bērniem būs vajadzīgas, lai pārvietotos ar tehnoloģijām piesātinātu nākotni. Kodeds strādā arī pie instrumentiem, kas paredzēti, lai novērstu atšķirības tehnoloģijās, kas parasti rodas starp skolotājiem, vecākiem un studentiem, paverot ceļu holistiskākai izglītības pieredzei..


Cilvēki bieži salīdzina mazu bērnu prātus ar sūkļiem tādā ziņā, ka viņi viegli uztver apkārtējo informāciju. Tas jo īpaši attiecas uz otrās vai pat trešās valodas apguvi ar pētījumiem, kas norāda, ka, novecojot, mūsu valodu apguves prasmes pakāpeniski samazinās.

No tā izriet, ka, jo jaunāks ir kāds prāts, jo vieglāk ir apgūt jaunu programmēšanas valodu. 2014. gadā vairāku augsti novērtētu universitāšu pētnieki izmantoja funkcionālu MRI attēlveidošanu, lai atklātu saikni starp datorprogrammēšanu un valodu apstrādes centriem mūsu smadzenēs.

To atzīstot, Kodedas ļaudis izveidoja tiešsaistes mācību pieredzi, kas bija komplektā ar vecākiem un pedagogiem nepieciešamajiem līdzekļiem, lai iemācītu bērniem kodēt..

Kopējams logotips

Kodeds vecākiem un skolotājiem sniedz nepieciešamos rīkus, lai mācītu datorzinātnes pamatjēdzienus.

“Ir vairāki pētījumi, kas pierāda, ka valodu ir vieglāk iemācīties, kad esat jaunāks, tāpēc mūsu uzdevums ir pēc iespējas ātrāk bērnus pakļaut kodēšanas domāšanas veidam,” sacīja Jons Mattinglijs, Kodable dibinātājs un izpilddirektors..

Jons zina, ka šī pieeja darbojas pēc pieredzes, jo viņš sāka mācīt sevi kodēt tikai sešu gadu vecumā. “Es sāku ar ļoti pamata programmām, kas man iemācīja noteiktā veidā domāt, piemēram, strukturēt manas instrukcijas secīgā secībā,” viņš teica. “Tie ir domu paradigmu veidi, kurus ir grūti izvēlēties, kad esat vecāks.”

Kodads palīdz iepazīstināt bērnus ar jēdzieniem, kas būs svarīgi viņu nākotnei, izmantojot tehnoloģiju, izmantojot draudzīgu un jautru spēles vidi. Mācību rīks ir lielisks resurss mājas iestatīšanai, un skolotājiem, kas to izmanto, ir pieejama pilna mācību programma ar vairāk nekā 70 stundu plāniem..

Ar nākotnes plāniem palīdzēt mazināt tehnoloģiju plaisu starp mājām un skolu, Kodela mērķis ir palīdzēt ikvienam bērnam izveidot pamatu 21. gadsimta mācībām..

Izpētiet kodu labvēlīgā un saistošā vidē

Kad Kodads pirmo reizi ienāca tirgū 2011. gadā, Jons mums pastāstīja, ka uzņēmums ir viens no nedaudzajiem pionieriem, kas piedāvā jautru un saistošu kodēšanas izglītību, kas paredzēta jauniem izglītojamajiem. No nelielās izvēles vairumam variantu bija vai nu ierobežota darbības joma, vai arī tie nebija bērniem interesanti.

“Lielākā daļa no tām bija izstrādātas un izstrādātas, tāpēc bērniem tās nebija obligāti vizuāli pievilcīgas vai saistošas,” sacīja Jons. “Un tajā laikā gandrīz nebija nekādu azartu.”

Jons sacīja, ka viņu un Kodable līdzdibinātāju Grēchenu Huebneru jau agri iedvesmojusi valodas attīstības agrīnā sistēma “Jūsu mazulis var lasīt”, kurai toreiz strauji pieaugot. “Tajā pašā laikā daudzi mani līdzdibinātāju draugi teica, ka viņi vēlas iemācīt četrus un piecus gadus veciem bērniem kodēt,” sacīja Jons. “Mēs salikām divus un divus kopā un domājām:” Nu, ja mēs mācām mazus bērnus lasīt, kāpēc gan mēs nevarētu iemācīt viņiem kodēt? “”

Tā kā ar izplūdušajiem kosmosa citplanētiešiem viss ir labāk: Gamification katrai jaunajai kodēšanas koncepcijai piešķir jautrības zīmi.

Šodien Jons paziņoja, ka tirgus nav gandrīz tik mazs, daļēji jauno likumu dēļ, kas dažās valstīs regulē tehnoloģiju izglītību. Piemēram, 2017. gadā Virdžīnija kļuva par pirmo štatu, kas pilnvaroja datorzinātņu izglītību K-12 skolās. Šogad šī tendence turpinājās – ar milzīgām 33 valstīm, kas pieņēma tiesību aktus, lai paplašinātu datorzinātņu programmas K-12.

Proti, Pensilvānija ieguldīja vairāk nekā USD 15 miljonus dotācijās, kas ir vislielākais finansējuma apjoms, ko valsts viena gada laikā atvēlējusi datorzinātņu izglītībai K-12..

“Septiņu gadu laikā, kopš esam sākuši, skolotāji nav zinājuši neko par kodēšanu un datorzinātņu standartu ieviešanu,” viņš teica. “Bija forši būt šīs evolūcijas priekšgalā.”

Pedagogiem: Pilnīga K-12 kodēšanas programma

Lai arī vairākas valstis tagad nodrošina datorzinātņu izglītības standartus, Jons sacīja, ka priekšmets reti tiek iekļauts valsts pilnvarotā testēšanā. Tādējādi tas bieži kļūst par sekundāru problēmu, kad skolotāji saskaras ar pārbaudījumiem, kuru centrā ir matemātika un valodu māksla. Šeit Jons sacīja, ka administrācijai ir jāielec.

“Jūs nevarat vainot skolotāju par to, ka viņam dienā nav pietiekami daudz laika, lai izdarītu visu,” viņš teica. “Skolas administrācijai ir jāatbalsta šie centieni un jāsaka:“ Lūk, mēs to iekļausim jūsu grafikā, nejūtot, ka jums ir jāpieliek papildu 30 minūtes no nekurienes. ””

Kodedas mērķis ir novērst stresu, kas raksturīgs stundu plānošanai, izmantojot visaptverošu programmēšanas programmu, kas koncentrējas uz problēmu risināšanu, kritisko domāšanu, radošumu, sadarbību, komunikāciju un datorprogrammēšanu..

Bērni bērnudārzā, izmantojot otro klasi, koncentrējas uz loģikas pamatprasmēm, savukārt trešās līdz piektās klases bērni tiek mācīti lasīt, modificēt un rakstīt skriptus, izmantojot objektu balstītu programmēšanu. Sadarbībā ar CodeHS – tīmekļa datorzinātņu izglītības platformu – Kodable pēc tam paplašina savu mācību programmu studentiem no sestās līdz astotajai klasei, koncentrējoties uz tekstu balstītu kodu.

Visbeidzot, devītās līdz 12. klases skolēni saņem iepazīstināšanu ar profesionālām programmēšanas valodām, piemēram, CSS, HTML, Java, JavaScript un Python..

Pamatprasmju nodrošināšana mūsu nākotnei

Nav noslēpums, ka ASV saskaras ar prasmīgu talantu trūkumu programmatūras izstrādātājos. Saskaņā ar Code.org, šobrīd katrā nozarē un štatā ir 500 000 neaizpildītu programmēšanas darbavietu – tiek lēsts, ka šis skaitlis pieaugs divreiz vairāk nekā visu pārējo darbavietu rādītājs.

Kodeds ir misija darīt savu darbu 21. gadsimta bērnu sagatavošanā ar pamata problēmu risināšanu, kritisko domāšanu un programmēšanas prasmēm, kas viņiem ir nepieciešamas, lai kodētu lietotnes, spēles un vietnes vidusskolā..

“Mēs ne vienmēr zinām, kur būs pasaule pēc 20, 30, 40 vai 50 gadiem, bet mēs zinām, ka datoriem būs būtiska loma, un zināšanas par to, kā ar tām mijiedarboties, būs būtiska prasme, – Jons sacīja. “Mēs patiešām koncentrējamies uz panākumu gūšanu bērniem.”

Jons prognozē, ka tehnoloģiju talantu atšķirības mazinās attīstītāju trūkumu un vairāk – kvalificētu izstrādātāju trūkumu.

“Lielie uzņēmumi, piemēram, Amazon, Apple, Google un Facebook, noalgo tikai labākos – un, lai sasniegtu šo līmeni, izstrādātājiem daudzkārt ir jāizkopj šīs prasmes lielai dzīves daļai. “Tas ir tas, ko mēs cenšamies panākt, uzsākot studentus tik jaunos apstākļos – ja viņi to izvēlēsies, viņi varēs gūt panākumus datorzinātņu karjerā.”

Nākotnes plāni: atšķirības novēršana starp skolotājiem un vecākiem

Jons mums pastāstīja, ka Kogadas komanda ir ieinteresēta sadarboties ar Code.org par Hour of Code pasākumu visā pasaulē 2019. gada 9.-15. Decembrī datorzinātņu izglītības nedēļas ietvaros..

“Koda stunda ir izstrādāta, lai kodificētu kodu un parādītu, ka datorzinātne nav raķešu zinātne – pamatus var iemācīties ikviens,” paziņojumā pasākuma vietnē sacīja Code.org dibinātājs un izpilddirektors Hadi Partovi. “Vairāk nekā 100 miljoni studentu visā pasaulē ir izmēģinājuši stundu stundu. Pieprasījums pēc atbilstošas ​​21. gadsimta datorzinātņu izglītības šķērso visas robežas un nezina robežas. ”

Kodads palīdzēs iepazīstināt studentus ar datorzinātnēm, izmantojot programmu Pludmales tīrīšana, kurā studenti izmanto kodēšanas pamatjēdzienus, lai aizsargātu jūras dzīvi no piesārņojuma. Divējāda mērķa stundu plāns, kas pievienots spēlei, māca skolēniem saglabāt okeānus veselīgus, kamēr viņi apgūst kodēšanas pamatjēdzienus.

Pārejot uz priekšu, Jons sacīja, ka Kobads pievērsīsies arī atšķirību novēršanai starp vecākiem, skolotājiem un studentiem, kad runa ir par tehnoloģiju izglītību..

“Ir labi dokumentēts, ka pastāv sasniegumu trūkumi, jo bērniem mājās nav jāpilnveido prasmes, ko viņi apguva klasē,” viņš teica. “Mēs neuzskatām, ka kodēšanu vajadzētu mācīt tikai skolās, tāpēc mēs rīkojamies, lai vecāki vairāk iesaistītos viņu bērnu progresā, lai patiešām pabeigtu šo loku.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map