Code Enigma nodrošina uzņēmumiem elastīgu, pilna servisa pieeju Drupal izstrādei – no konsultācijām līdz dizainam un mitināšanai

TL; DR: Drupal un visas atvērtā pirmkoda sabiedrības mīlestības veicināta Code Enigma mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem visā pasaulē radīt visaptverošus tīmekļa risinājumus, kas pilnībā izmanto CMS. Uzņēmums pārsniedz tradicionālo atbalstu, piedāvājot konsultāciju un mentoringa risinājumus, kas uzņēmumiem nepieciešami tiešsaistes mērķu sasniegšanai. Ar daudzveidīgu tīmekļa ekspertu personālu un individuālu atbalstu, Code Enigma dod iespēju uzņēmumiem izjust atvērtā pirmkoda CMS iespējas pilna servisa paketē..


“Tas ir gandrīz kā darbs Word.”

Tā bija Redactive Media redaktores Helēnas Putdas atbilde, kad viņiem jautāja, kāda ir ikdienas iezīme Drupal vietnē izdošanas darbā. Code Enigma, pilna servisa izstrādes komanda, kas specializējas Drupal, palīdzēja Redactive Media 2013. gadā migrēt no savas mantotās satura pārvaldības sistēmas uz atvērtā pirmkoda platformu ar pozitīviem rezultātiem.

Plašsaziņas līdzekļu grupa, kurai jau bija iekšēja digitālā komanda, sākotnēji sazinājās ar Code Enigma, lai palīdzētu uzlabot tās Drupal prasmes. Atbildot uz to, Code Enigma izvietoja vecāko izstrādātāju uz vietas ar izdevējdarbību, lai nekavējoties izveidotu savu komandu un darbotos platformā..

Atrodoties Londonā ar klātbūtni visā pasaulē, Code Enigma ir palīdzējis vairākiem uzņēmumiem, piemēram, Redactive Media, maksimāli izmantot Drupal. Pēc mārketinga vadītāja Meigena Žaka vārdiem, galvenais ir vadīt viņus pilna servisa izstrādes procesā, kas ietver konsultāciju, dizaina un mitināšanas risinājumu komplektu..

Code Enigma logotips

Code Enigma mazina Drupal attīstību ar pilna servisa tīmekļa risinājumu paketi.

“Galu galā mēs darām visas šīs lietas, lai mūsu klienti varētu piesaistīt un iepriecināt savu auditoriju un sasniegt savus biznesa mērķus,” sacīja Meigens.

Astoņu gadu laikā kopš Code Enigma dzimšanas uzņēmuma misija ir bijusi tikai tāda – radīt visaptverošus tīmekļa risinājumus, ko atbalsta pieredzējušu izstrādātāju komandas konsultēšanas un mentoringa pakalpojumi. Iedvesmojoties no aizraušanās ar atvērtā pirmkoda tehnoloģijām, Code Enigma tagad palīdz uzņēmumiem visā pasaulē veiksmīgi novērsties no patentētajām platformām..

Vispasaules komanda, kas palīdz uzņēmumiem vislabāk izmantot Drupal

Code Enigma tika dibināta 2010. gadā pēc tam, kad pašreizējais direktors Gregs Hārvijs apvienoja savu Drupal attīstības aģentūru CMS Professionals ar Pilot Internet. Gregs, kurš atrodas Francijā, 2008. gadā bija nodibinājis CMS Professionals un bija kļuvis par labi ievērotu Drupal kopienas dalībnieku. Integrētais uzņēmums tagad atrodas Londonas centrā un darbojas septiņās valstīs.

“Mēs esam izplatīti, bet jums būs grūti atrast uzņēmumu, kas sazinās vairāk,” sacīja Meigens.

Code Enigma personālu veido 16 attīstības, tīmekļa dizaina, mitināšanas, sistēmu administrēšanas, projektu vadības un satura stratēģijas ekspertu komanda, kas atrodas Lielbritānijā, kā arī Argentīnā, Austrālijā, Francijā un Spānijā. Lai gan uzņēmums sevi sauca par tīmekļa aģentūru, Maygen sacīja, ka šodien tas pārstāv tik daudz vairāk.

“Ieguvumi no sadarbības ar mums ir ietverti mūsu uzņēmuma vērtībās: Mēs esam eksperti, mēs ienesam radošumu un esam godīgi,” viņa sacīja.

Code Enigma komanda

Code Enigma atrodas Londonas centrā un darbojas septiņās valstīs.

Uzņēmuma portfelis ir plašs, sākot ar sadarbības dizaina veidošanas procesu, kura pamatā ir kvalitāte un piegāde. Code Enigma cieši sadarbojas ar uzņēmumiem, lai pirms prototipu izstrādes un testēšanas rūpīgi izprastu to mērķus, izmantojot intervijas, seminārus un auditus. Mērķis ir izmantot atvērtā koda CMS elastību, lai izveidotu ar saturu bagātu vietni, kas kalpo kā svarīgi biznesa rīki.

“Mēs izvēlamies darbam piemērotos rīkus, viņiem ir daudzu gadu pieredze un pievēršam uzmanību pamatiem un labākajai praksei,” sacīja Meigens. “Mēs darām lietas apzināti; mūs uzskata par savu laiku. ”

Liela attēla tīmekļa risinājumu izveidošana augstākās kvalitātes organizācijām

Astoņu gadu laikā kopš Code Enigma dibināšanas Drupal, dizains un mitināšanas telpa ir krasi mainījušies, un šajā laikā uzņēmums ir strādājis, lai pārvarētu dažādas problēmas. Tā kā WordPress un patentētās platformas izspiež tirgus, Maygen sacīja, ka uzņēmumam patīk atgādināt uzņēmumiem par Drupal stiprajām pusēm..

“Atrodoties Drupal attīstības“ uzņēmumā ”, liels izaicinājums šajā telpā ir tas, ka cilvēki vairs nav lūguši Drupal – tas vairs nav brīnums, ka CMS tirgus bērns to vēlas katrs,” viņa sacīja. “Cilvēki mēdza mūs atrast, jo mēs esam Drupal eksperti; Tagad mums jāmeklē cilvēki un jāpasaka viņiem, cik lielisks ir Drupal. Tas ir diezgan apgriezts. ”

Code Enigma pārliecinoši uzskata, ka Drupal joprojām ir labākais pieejamais CMS – fakts, ko Maygen sacīja, ka uzņēmuma pakalpojumi apstiprina. Runājot par mitināšanas pusi, viņa sacīja, ka produktu attīstības problēmas ir dominējušas konteinerizācijas tendences un mākoņa platformu attīstība.

Fotoattēls, kurā attēlota vakariņu viesošana ar Code Enigma tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sarakstu

Servera pārvaldība ir pieejama neatkarīgi no tā, vai strādājat ar infrastruktūras nodrošinātāju vai izmantojat lokālos serverus.

“Bija sarežģīti, kad mūsu attīstības pamatprodukts nav ideāli piemērots šai produktu ainavai, tāpēc mums bija jāaptver vairāk nekā Drupal, lai virzītos uz priekšu mūsu attīstībā,” viņa sacīja. „Drupal pati reaģē uz šo virzību uz pakalpojumiem; piemēram, tā ir sākusi sevi izmantot tikai kā satura motoru – tātad termins “bez galvas Drupal”, kad vietnes vizuālā daļa ir pilnībā atdalīta no vietnes satura pārvaldības daļas ”.

Maygen sacīja, ka uzņēmuma misija ir piedāvāt augstākā līmeņa pakalpojumus un produktus augstākā līmeņa organizācijām, ieskaitot valdību, pētniecības un zinātnes iestādes, kā arī plašsaziņas līdzekļus, labdarības organizācijas un uzņēmumus, kuriem ir sociālā sirdsapziņa. Viņa sacīja, ka galu galā uzņēmums var izpildīt jebkuras organizācijas vajadzības.

“Mēs lepojamies ar savu elastību,” viņa sacīja. “Mēs esam radošu dvēseļu un tehniski izcilu ģimene, un savas kolektīvās zināšanas un pieredzi mēs izmantojam katram projektam. Mums patīk izaicinājums, jo tas nozīmē, ka mums ir jāatrod risinājums, kas darbojas. ”

Ārpus atbalsta

Runājot par klientu atbalstu, Code Enigma piedāvā visus jūsu gaidītos zvanus un svilpeļus – biļešu pārdošanas sistēmu 24 stundas diennaktī, solītus pakalpojumu līmeņa solījumus, Drupal moduļu un koda atjauninājumus – kā arī virkni konsultāciju pakalpojumu.

“Viens izmērs neder visiem, runājot par kaut ko, nemaz nerunājot par servera pārvaldību,” sacīja Meigens. Mēs savus piedāvājumus sauca par “mitināšanu”, bet mēs darām vairāk, nekā piedāvājam vietu mākoņiem, un mēs vēlamies par to paziņot. Mēs nevēlamies būt klišejiski un apgalvojam, ka varam rūpēties par visiem, bet mēs patiešām to varam. ”

“Neatkarīgi no vēlamā infrastruktūras partnera vai iekšējiem serveriem mēs nodrošinām pilnu servera pārvaldību,” sacīja Meigens. “Viss, kas mums nepieciešams, ir droša čaulas pieeja tīri instalētam serverim, un mēs to paņemam no turienes.”

Uzņēmuma sysadmins arī sniedz atbalstu izstrādātājiem un izveido sistēmas AWS platformā. “Neatkarīgi no tā, vai mēs pārvaldām kontu jūsu vārdā vai visu iestatījumu, mēs varam jums palīdzēt sasniegt,” sacīja Meigens.

Saskaņā ar Maygen teikto, Code Enigma praktiskā pieeja sakņojas tās nodošanā sabiedrībai. “Sadarbība ir būtiska gan iekšēji, gan ar klientiem,” viņa sacīja. “Kad jūs strādājat ar mums, jūs kļūstat par kolektīva daļu.”

Kaislīga komanda, kas veltīta Drupal kopienai

Tāpat kā jebkura atvērtā koda projektā, Drupal paļaujas uz daudzveidīgu brīvprātīgo kopienu, lai virzītu CMS. Šajā nolūkā visi Code Enigma izstrādātāji ir vai nu iesnieguši, vai atbalstījuši moduļus vietnē Drupal.org, un reizi mēnesī komanda pavada visu darba dienu, uzturot kodu vietnē. Daudzi no viņiem ir galvenie Drupal 8 atbalstītāji.

Code Enigma nodrošina saites uz katra darbinieka Drupal profilu, lai precīzi parādītu, kā viņi sniedz ieguldījumu atvērtā koda kopienā. Pati Maygen sniedz ieguldījumu Drupal 8 mārketinga materiālos. Direktors Paskāls Morins 10 gadus un četrus mēnešus sadarbojas ar CMS, sniedzot labojumus, moduļus, izdodot rindas un citus saistītus pakalpojumus. Vecākais izstrādātājs Dans Smits, Drupal drošības komandas loceklis, 2008. gadā organizēja pirmo Mančestras Drupalcamp – un saraksts turpinās.

Papildus acīmredzamai nodošanai Drupal kopienai, Code Enigma uzņēmuma kultūra tika veidota uz uzticības, sadarbības un atvērtā koda vērtību pamata..

“Mēs aizsargājam kultūru, kuru esam veidojuši Code Enigma, pieņemot darbā tos, kuri atbilst mūsu vērtībām,” sacīja Meigens. “Lieta, par kuru mēs visvairāk lepojamies, ir tas, ka mēs esam ģimene. Mēs izvairāmies no ārpakalpojumiem un periodiski izmantojam ārštata darbiniekus, lai uzlabotu savu komandu, bet pretējā gadījumā mēs esam organiski. ”

Maygen piebilda, ka, kamēr uzņēmums dzīvo un elpo tehnoloģiju, tas nenoliedzami ir cilvēks.

“Mēs strādājam ar cilvēkiem, nevis ar vietnēm,” viņa sacīja. “Mēs esam cilvēki, mēs visi esam unikāli, un tieši tas mūs padara. Mēs esam kopā: mēs viens otru dzirdam cieņā, nebaidāmies izklaidēties un vienmēr esam aktīvi ieinteresēti vai satraukti par savu darbu – pretējā gadījumā vienkārši nav jēgas. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map