CanSpace: Kanādas vadošais reģistrators atrod izaugsmi mitināšanas tirgū, koncentrējoties uz vietējiem pakalpojumiem un uzņēmumiem

TL; DR: Tīmekļa mitinātāji ir visu formu un izmēru – lieli uzņēmumi, kas sniedz stabilus, jaudīgus pakalpojumus, un mazāki veikali, kas klientiem var pievērst personalizētāku uzmanību. CanSpace Solutions mērķis ir sniegt saviem klientiem labāko no abām pasaulēm. Hostinga un domēnu reģistrācijas biznesā kopš 2008. gada CanSpace saglabā mazu uzņēmumu domāšanu, koncentrējoties uz kvalitatīvu klientu aprūpi, vienlaikus īstenojot arī izaugsmes veicinošas stratēģijas. Mēs runājām ar CanSpace dibinātāju un izpilddirektoru Sunilu Singhu par to, kā uzņēmums ir guvis labumu un pielāgojies tādiem faktoriem kā Kanādas dolāra kritums, serveru drošības izmaiņām un hidroponiskas enerģijas.


2011. gadā Kanādas dolārs bija spēcīgs. Dažos mēnešos tā vērtība bija nedaudz lielāka par ASV dolāra vērtību. Gada beigās, kā tiek dēvēta Kanādas dolāra monēta, kupona vērtība sāka kristies. Kanādas tīmekļa mitinātājiem, piemēram, CanSpace Solutions un izpilddirektoram Sunil Singh, kritums faktiski sniedza bagātīgas iespējas.

“Tāpēc daudzi cilvēki saprata, ka viņu hostinga cenas tikai palielinās,” viņš teica. “Visi šie Kanādas uzņēmumi maksāja ASV dolāros; viņi maksāja USD 20 vai USD 30 mēnesī, un tas sāka lēnām ložņāt līdz ar valūtas kritumu. ”

Saskaroties ar cenu pieaugumu un bažām par politiskajām norisēm ASV, daudzi Kanādas uzņēmumi, kas izmantoja ASV saimniekus, nolēma savus datus atgriezt Kanādā. Paaugstināta ASV Digitālās tūkstošgades autortiesību likuma izpilde kopā ar bažām par privātumu pēc 2013. gada Nacionālās drošības aģentūras datu ieguves skandāla ietekmēja to, kā cilvēki pārvaldīja savas tīmekļa vietnes, un rezultātā Kanādas uzņēmumi masveidā migrēja atpakaļ uz Kanādas mitināšanu..

Pēc Sunila teiktā, kurš CanSpace sāka darbu 2008. gadā, Kanādas tīmekļa mitināšanas tirgus pašlaik piedzīvo līdzīgu uzplaukumu. Papildus dažu Kanādas lielāko korporāciju un valdības organizāciju mitināšanai CanSpace lepojas ar ļoti zemu apgrozījuma līmeni.

“Mēs patiesībā nezaudējam daudz klientu,” sacīja Sunils. “Bet mēs iegūstam tos no konkurentiem – faktiski daudzu Amerikas uzņēmumu. Mums patīk domāt, ka mēs piedāvājam dažus no labākajiem web hostinga veidiem Kanādā. ”

Konkurētspējīgas cenas ar mazu uzņēmumu mentalitāti

CanSpace var piedāvāt zemākas cenas nekā daudziem konkurentiem – tas nav tikai Sunil lepnuma punkts – tā ir biznesa filozofija.

“Visi reģistratūras būtībā piedāvā vienu un to pašu pakalpojumu,” viņš teica. “Mēs vienkārši reģistrējam domēnu jums un nododam to reģistrā. Es sapratu, ka mēs varam piedāvāt daudz zemākas cenas, nekā mūsu konkurenti uzrādīja. ”

CanSpace logotips ar personu, kas lieto klēpjdatoru

CanSpace Solutions, kas sācis darbu 2008. gadā, nodrošina uzticamu, pieejamu un jaudīgu mitināšanu plašam klientu lokam.

Ar iepriekšēju pieredzi šajā nozarē – 90. gadu beigās viņš sāka un pārdeva citu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu – Sunils zināja, kas nepieciešams, lai lietas uzturētu rentablā biznesā un priecātos par klientiem..

“Ideja galu galā ir piedāvāt viskonkurētspējīgākās cenas un joprojām izturēties pret klientiem kā pret mazāku uzņēmumu,” viņš teica. “Mēs esam auguši jau tā mazā uzņēmumā, bet saglabājam to pašu mentalitāti. Līdz šai dienai .CA domēnos mums joprojām ir viszemākās cenas. ”

Tā kā nozare nepārtraukti paplašinās un konsolidējas, Sunil sacīja, ka mitināšanas klienti arvien vairāk nobīstas no apvienošanās un pārņemšanas. CanSpace tomēr piedāvā stabilu alternatīvu.

“Daudzas reizes cilvēki mums zvana, jo viņu saimnieku ir izpircis viens no šiem milžiem, piemēram, EIG,” sacīja Sunils. “Viņi vēlas pārliecināties, ka mēs neesam šajā ceļā, un es varu viņiem apliecināt, ka man nav nodoma iet pa šo ceļu.”

Hostinga nozīme mājas apstākļos

Joslas platuma un aparatūras izmaksas ASV vēsturiski ir bijušas lētākas, liekot daudziem kanādiešiem sākotnēji izvēlēties ASV mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tagad, kad cenas ir vairāk vai mazāk izlīdzinājušās, saskaņā ar Sunil teikto, Kanādas klienti tagad var atrast labākas cenas pirmajai izvēlei – saglabājot savus datus vietējā līmenī ar Kanādas uzņēmumu.

“Mums vienmēr visi serveri ir bijuši Kanādā,” viņš teica. “To pieprasa, piemēram, daudz mūsu valdības klientu. Viņiem saskaņā ar likumu visi dati ir jānovieto Kanādā. ”

Sunils mums pastāstīja par pirmo jautājumu, ko CanSpace darbiniekiem bieži uzdod, kad potenciālais klients zvana, vai uzņēmuma datu centri un biroji atrodas Kanādā. Daudziem klientiem Kanādas saimnieki parasti strādā labāk izmaksu, ērtības, biznesa stratēģijas un dažos gadījumos arī juridiskas saistības ziņā..

“Nozare patiešām ir standartizēta,” sacīja Sunils. “Mūsdienās ļoti daudzi cilvēki piedāvā ļoti līdzīgas funkcijas, tāpēc par to pat nav runa. Viņi zvana un vēlas uzzināt, vai mēs atrodamies Kanādā, vai viņu dati būs Kanādā, vai viņiem tiks iekasēts Kanādas dolārs, un tamlīdzīgas lietas. ”

Apkalpo korporatīvo gigantu un vecmāmiņu klāstu

Sunil sacīja, ka CanSpace klientu mitināšanas un tehnoloģiju prasības var ievērojami atšķirties, jo uzņēmuma klienti nāk no visiem tirdzniecības stūriem.

“Mums nav īpaša mērķa tirgus,” viņš teica. “Mēs galvenokārt apkalpojam ikvienu, sākot no vecmāmiņām, kas tiešsaistē pārdod kaklarotas, līdz lielākiem klientiem, uzņēmumiem un aģentūrām.”

Konkrētā dienā CanSpace klientu apkalpošanas komanda palīdz maziem klientiem izveidot un noformēt savu WordPress emuāru vai izpildīt lielo uzņēmumu prasīgākās drošības prasības. Kaut arī tīmekļa vietnē mitināšanai ir daudz DIY iespēju, piemēram, Amazon Web Services, lētāks piedāvājums, labāka atbalsta nodrošināšana ir veiksmes atslēga daudziem uzņēmumiem.

Tīkla un drošības aprīkojuma attēli

CanSpace lepojas ar drošu, augstas pieejamības infrastruktūru un ātrdarbīgu tīkla savienojumu.

“Es domāju, ka cilvēki saprot, ka jūs noteikti varat saņemt lētāku mitināšanu, bet tad jums nav pilnīgi ne mazākās nojausmas, ko jūs darāt, un neviens jūs neatbalsta,” sacīja Sunils. “Cilvēki dažreiz mēģina to paveikt paši un vienkārši saprot, ka tērē daudz un daudz laika, cenšoties atbalstīt savus serverus un infrastruktūru, un tas vienkārši nav tā vērts.”

CanSpace mērķis ir padarīt tīmekļa mitināšanas tehniskos aspektus vienkāršus un bez raizēm, lai klienti varētu koncentrēties uz sava biznesa vadīšanu.

“Vienmēr ir jēga koncentrēties tikai uz to, kas jums ir labs vai kas jums jādara, kas ir vietnes veidošana un jūsu uzņēmuma veidošana, nevis infrastruktūras atbalstīšana aiz tās,” viņš teica.

Drošība un stabilitāte paver ceļu inovācijām

Gados, kad Sunils ir darbojies tīmekļa mitināšanas biznesā, viņš ir redzējis daudzas izmaiņas nozarē – vienas no lielākajām izmaiņām ir labas drošības izmaksas un pieejamība, viņš sacīja. Kaut arī uzbrukumi bija biežāki, to skaits ir daudz mazāks un tālāks, jo SSL sertifikāti ir kļuvuši plaši pieejami.

“Agrāk tas bija kaut kas tāds, par ko jūs varētu iekasēt no klientiem lielu naudu,” sacīja Sunils. “Sertifikātu cenas ir pazeminājušās tur, kur tās bijušas. Tagad tā ir cerība, ka tam vienkārši vajadzētu tur būt. ”

Salīdzinot ar to, ko Sunila pagājušo gadu laikā sauca par savvaļas rietumiem, ekspluatācija un ievainojamība ir labāk kontrolēta. Apdraudētas vietnes vietā, kas ietekmē vairākus klientus koplietojamajā mitināšanas serverī, klientu vietnes tiek ātri atjaunotas un atkal izveidotas tiešsaistē.

“DDoS uzbrukums dienā varētu iznīcināt jebkuru hostinga uzņēmumu,” sacīja Sunils. “Pēdējo piecu gadu laikā mums nav bijis tādu starpgadījumu. Mēs esam ļoti priecīgi par mūsu izturēšanos pret šāda veida uzbrukumiem. ”

Uzņēmums saglabā zemu oglekļa izmešu daudzumu ar videi draudzīgu, modernu enerģijas risinājumu. CanSpace serverus darbina Beauharnois hidroelektrostacija Kvebekā.

“Kvebeka ir 99% hidroenerģijas,” sacīja Sunils. “Tā ir pilnībā atjaunojama enerģija, tā ir zaļa, un to praktiski ir bezgalīgi daudz. Tas pats ūdens tiek izmantots arī datu centra atdzesēšanai, tāpēc enerģijas un infrastruktūras izmaksas samazinās. ”

Pieaugot Kanādas tīmekļa industrijai, ko ietekmējuši ekonomiskie un politiskie faktori, Sunils sacīja, ka CanSpace ir veltīts spēju attīstīšanai, lai atbalstītu daudzos jaunos un atgrieztos klientus..

“Pēdējo piecu gadu laikā mēs esam auguši diezgan strauji, kopš Kanādas dolārs ir nokrities, tāpēc mēs esam centušies palielināt mūsu kopējo darbinieku līmeni, lai atbalstītu šo pieplūdumu,” sacīja Sunils..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map