Allwebco Design Erich Vokral apspriež Web Building attīstību – kā humora vietne iedvesmoja 100 000 USD mēnesī

TL; DR: Kas sākās ar humora izjūtu un iepriekš sagatavotu vietņu izveidi vietnēs, kas izveidojās vienā no pirmajām tīmekļa vietņu veidņu kompānijām: Allwebco Design. Dibinātājs Ērihs Vokrals ir izstrādājis un attīstījis kopš interneta sākuma, un mēs saņēmām stāstu par to, kā viņš izaudzināja savu viena cilvēka šovu, pārdodot 50 veidņu vietnes dienā. Noklausieties veidņu veidošanas pionieri, lai iegūtu priekšrocības un trūkumus tiešsaistes veidotājiem, mobilo tīmekļa dizainu un daudz ko citu – sākot ar Ēriha stāstu.


90. gadi tik tikko sākās, un tāpat kā daudzi dedzīgi mūsdienīgi raidījumi, Erich Vokral redzēja tīmekli kā savu spēles lietu. Smieklības motivēts un ar savdabīgu humora izjūtu apveltīts Ērihs nolēma būvēt to, kas kļuva pazīstams kā, iespējams, vislabākā sliktākā vietne. Tas bija eksperiments – tīri izklaidējošs veids, kā izpētīt tīmekļa dizaina robežas, – kopš tā laika vietne tiek plaši atzīta par tās izzinošo vērtību.

Ēriha Vokrāla fotouzņēmums

Erich Vokral ir Allwebco Design dibinātājs un viens no Web pionieriem vietņu veidņu izveidē.

Ērihs tolaik maz zināja, bet viņa izstrādātā devfūre vēlāk parādīsies tūkstošiem lietotāju veidotu vietņu veidņu izveidē, palaižot Allwebco Design, atmest dienas darbu un kļūt par vienu no Web pamatlicējiem veidņu veidošanā. Šis ir Ēriha stāsts.

CAD inženieris & Viņa vietne “Bud Uglly” rosināja rūpniecības traku

Ņemot vērā CAD inženierijas pieredzi, Ērihs sāka veidot veidnes, pirms veidņu veidošana bija lieta. “Tīmekļa veidošanu mani piesaistīja uzmanība,” nesenas intervijas laikā joki stāstīja Erics. “Jebkura iemesla dēļ mana sieva un es nolēmām izveidot vietni humora jomā, kas vēlāk izveidojās citā humoristiskā vietnē ar nosaukumu Bud Uglly Design,” viņš teica.

Ja šis vārds nepaaugstina vismaz vienu uzaci, apmeklējot vietni, protams, tas būs vajadzīgs.

Tas sākās kā joks – izpētot patiešām sliktu 90. gadu Web dizainu

Nolaižoties vietnē BudUgllyDesign.com, jums tiek pierakstīts pareizrakstības kļūdas, spastisks reklāmkarogs, liesmās ieskauts mirdzums un kāds teksts, kura lasīšanai ir nepieciešams pagriezt galvu par 180 grādiem. Tas ir komisks skriptu veidošanas un veidošanas eksperiments, kas papildināts ar cringes cienīgu neona krāsu izvēli. Virziet kursoru virs vienas no neatbilstīgajām saitēm un vērojiet, kā teksts kļūst drausmīgi krāsains. Ritiniet pa labi un apbrīnojiet uzkrītošo un episki aizraujošo reklāmkarogu. Ak, ja ierīces skaņa netika ieslēgta, kad pirmo reizi apmeklējāt, jums vajadzētu atkārtoti ielādēt lapu, lai iegūtu pilnu efektu.

Tās nosaukums pats par sevi runā – šī vietne ir Bud Uglly, taču tīša. “Bud Uglly lapai vienlaikus bija jābūt neglītai un skaistai,” Erich stāstīja žurnālam The Seattle Times ’96 izdevumā. “Jau tagad ir pārāk daudz neglītu lapu, tāpēc tai bija jābūt tik sliktai, ka tai bija savs skaistums.”

BudUgllyDesign.com versijas 1996. un 2016. gadā

Sākot ar v1 1996. gadā līdz šodienas 2016. gada izdevumam, BudUgllyDesign.com ir veiktas daudzas lipīgas dizaina izmaiņas.

Bud Uglly tika izveidots, lai izpētītu robežas tam, ko varētu darīt ar vietnes dizainu. Ērihs izveidoja elementus R vajadzībām&D un visapkārt sarūgtinājums, taču vietnei bija arī klienti, kas pieprasīja eklektiskus – un dažus godalgotus – tīmekļa projektus (piemēram, Craaaazy Joe’s Internet Bungee Jump vai Lielākā Java bumba tīmeklī). “Darot visas šīs dīvainās lietas, es daudz uzzināju, kā izveidot interesantas un dinamiskas tīmekļa lapas,” sacīja Ērihs.

Iespējams, ka Ērihs vietni bija izveidojis jocīgi, taču tas tomēr izteica spļāvienu. Bud Uglly ir parādīts vietnē Yahoo! Interneta dzīve, USA Today, un ZDNet par tās uzmanību piesaistošo demonstrāciju par “90. gadu vietņu dizaina nepiemērotību”. Pēc tam, kad krāšņi parādīja, kā slikti noformēt tīmekļa vietnes, Ērihs atgādina, ka ir paklupa idejā par veidņu dizainu.

Ērihs pastāstīja, ka atceras savu epifāniju: “Es varu izgatavot vietņu veidnes; Es uztaisīju Bud Uglly! ”

Tas pārvērtās par plaukstošu biznesu – veidņu izveidošana skaistai vietnes celtniecībai

Ērihs sāka rotaļāties ar domu veidot iepriekš sagatavotas vietnes ļaudīm. Dienā viņš bija CAD inženieris un naktī veidņu izstrādātājs. “Es ievietoju varbūt 10 veidnes, un tās sāka pārdot kā trakas,” sacīja Ērihs. “Es varēju atmest dienas darbu gada laikā, jo bizness sākās.”

Erihs uzsāka un vadīja Allwebco Design kā viena cilvēka šovu bez jebkāda ārēja finansējuma. Viņš nokļuva patiešām agri, laikmetā, kas bija pirms mūsdienām tādu vietņu veidotāju precēm kā WordPress.com, Wix vai pat TemplateMonster, tāpēc Erich bija uz web building virsotnes. “Man kādu laiku bija diezgan daudz stūra,” viņš mums teica.

AllWebCoDesign veidņu piemēri

Allwebco Design piedāvā simtiem HTML veidņu, kas nodrošina neskaitāmas karjeras iespējas un izmanto gadījumus.

Šodien Ērihs ir pārdevis tūkstošiem veidņu, uzkrājot to, ko viņš sauc par vislojālākajiem klientiem apkārt: tiem, kuri ceļ citus klientus, un tiem, kas atjauno savas novecojušās vietnes. Viņš savam biznesam sniedz skaidru izpratni par atsaucīgu un speciālu mobilo izkārtojumu, CSS stila vajadzībām un to, ar ko vidusmēra lietotājs var rīkoties, izmantojot manipulācijas ar veidņu failiem. Līdz 2006. gadam klienti katru mēnesi bija lejupielādējuši vairāk nekā 2000 mājas lapas veidnes – līdz šai dienai viņš ir vienīgais izstrādātājs, kurš aizrauj dizainu..

Erich par veidņu attīstību: nav tādas lietas kā “viegli” vietne

Lai gan Wixes un WordPress vilkšanas un noņemšanas faili visā pasaulē vēlas, lai jūs ticētu, ka vietnes veidošana ir vienkāršākā lieta – šim jēdzienam ir daži brīdinājumi. “Ja vēlaties izveidot vietni, to nav viegli izdarīt,” sacīja Ērihs. “Ja izmantojat tādu pārlūkprogrammas saskarni kā Wix, noteikti vietne var tikt izveidota stundas laikā, taču meklētājprogrammas to nekad nepamanīs un jūs nekad nepārdosit vienu lietu.” Mēs varam piekrist, ka tīmekļa vietnes ir milzīgs darbs neatkarīgi no tā, vai jūs pieliekat pūles vai nolīgt kādu citu smago celšanu.

Uz pārlūkprogrammu balstīti veidņu veidotāji un lejupielādējami veidņu faili

Pēc Ēriha domām, ir attīstījusies vietņu veidņu koncepcija. No vienas puses, jums ir patentētas saskarnes, piemēram, Wix vai Squarespace, kuras izmanto satura pārvaldības sistēmas, lai jūs varētu vilkt un nomest vietnes elementus savā vietā. Tie ir spēlētāji, kas ļauj pielāgot savu saturu tieši pārlūkprogrammā. “Kad sāku, veidnes nebija,” sacīja Ērihs. “Veidnes bija pavisam cita lieta: kaut kas, ko lejupielādējāt datorā, lai strādātu.” Lai arī iepriekš veidoto vietņu un tīmekļa veidņu raksturs gadu gaitā ir mainījies, Ērihs joprojām uzskata, ka lielākā daļa cilvēku dod priekšroku vecmodīgam veidņu stilam, jo ​​ar tiem ir vieglāk manipulēt un kontrolēt. “Wix ir labs, ja vēlaties mazāku vietni; lielākai vietnei jūs vēlaties kaut ko līdzīgu Allwebco, ”viņš teica. Allwebco veidnes ir ideāli piemērotas vietnei, kas atrodas starp tām (t.i., lielāka par vienu līdz divām lapām, bet ne tik simtiem vai tūkstošiem).

Reaģējošas veidnes salīdzinājumā ar mobilajām ierīcēm paredzētām veidnēm

Ēriha klientu bāzi veido daudz cilvēku, kas veido citus klientus, un daudzi no viņiem jau kopš paša sākuma ir bijuši kopā ar viņu. Protams, šie klienti ir attīstījušies un līdz ar viņiem, tāpat kā Ēriha dizaini. “Oriģinālās veidnes, kas man bija, bija daudz vienkāršākas, taču tagad ikviens to izmanto atsaucīgā dizainā,” sacīja Ērihs. “Mums ir arī tīmekļa veidnes, kurām ir sekundāra mobilajām ierīcēm paredzēta vietne – un vairums uzņēmumu to nepiedāvā.”

Tas izraisīja populāru diskusiju mūsdienu tīmekļa veidošanas pasaulē: vai man vajadzētu izvēlēties adaptīvu dizainu vai izveidot atsevišķu savas vietnes mobilo versiju? “Kods, kā padarīt lietas reaģējošas, ir tik sarežģīts,” skaidroja Ērihs. “Ja apskatīsit manas reaģējošās veidnes, redzēsit, ka tās ir daudz vienkāršākas vietnes, jo es nevēlos nevienu apbēdināt.” Reaģējošie dizaini var būt gan ierobežojoši, gan sarežģīti, tāpēc daudzi tīmekļa izstrādātāji mūsdienās vairāk atbalsta ideju par īpašu mobilo vietni; tomēr tas var būt biedējoši gala lietotājiem. Allwebco Design gadījumā vietņu veidņu mobilās un darbvirsmas versijas ir integrētas kopā. Pēc tam ir skripts, kas automātiski novirza viedtālruņus uz paredzēto mobilo galamērķi.

SEO Tad salīdzinājumā ar SEO Tagad

Vietnes īpašnieka mūžīgā misija optimizēt savu vietni meklētājprogrammām ir lielisks piemērs pastāvīgajiem centieniem efektīvi veidot vietni. “Kad es pirmo reizi sāku, ja jums būtu SEO darbuzņēmējs, viņi jūsu vietnē veiktu meklētājprogrammu optimizāciju un tiktu darīts,” sacīja Ērihs. “Tagad visiem SEO uzņēmumiem ir noteikta ikmēneša maksa, lai uzturētu jūsu vietnes SEO – un tas notiek tikai tāpēc, ka tā vienmēr mainās. Jūs nekad nevarat izdarīt pietiekami daudz SEO, jūs varat vienkārši turēties pie tā. ”

Nobeiguma vārdi no pioniera veidņu veidošanā

Erich veidņu spēlē ir bijis tik ilgi, ka viņš praktiski uzrakstīja noteikumus. Ar savu humoristisko ienākšanu nozarē un lielo pieredzi, ko viņš ir uzkrājis gadu gaitā, viņam ir daži no lojālākajiem un visatbalstītākajiem klientiem. Par to liecina atsevišķā vietne, kuru viņš izveidoja, atbildot uz klientu jautājumiem, un tajā bija vairāk nekā 400 atbalsta lapu.

Erich Vokral

Ērihs Vokrals tīmekļa veidošanā darbojas kopš 90. gadu sākuma, uzkrājot plašu kompetenci visu lietu izstrādē.

Mūsu jautājums ir: kas notiks tālāk? “Es vienmēr atjauninu, jo vienmēr notiek izmaiņas un vienmēr ir daudz citu lietu, ko varat pievienot,” sacīja Ērihs. Viena no rindā esošajām idejām ietver mini mega izvēlņu veidņu izveidi – mazākas, ar daudz vienkāršāk manipulējamām daudzo saišu nolaižamo izvēlņu versijām, kuras redzat lielās vietnēs, piemēram, Amazon.com. Ērihs mums pastāstīja, ka viņam ir daudz ideju, un viņš tikai cer iegūt iespēju tos realizēt. Mēs būsim ieinteresēti redzēt, kas notiks ar Allwebco, un tiem, kuri nebaidās apgūt nelielu HTML zināšanu līmeni, vajadzētu ņemt vērā Ēriha vārdus. “Darbs ar reālu tīmekļa veidni pretstatā pārlūka interfeisam patiesībā nav tik daudz grūtāks,” viņš teica. “Abos gadījumos jums jāiemācās lietas – tāpēc, ja vēlaties profesionālu vietni, jums jācenšas mācīties.”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map