Technologijų, susijusių su decentralizuotomis programomis, tobulinimas: „Menlo One“ kuria atvirojo kodo sistemą, kad padidintų žetono ekonomiją

TL; DR: „Menlo One“ yra daugiasluoksnė sistema, leidžianti kūrėjams lengviau sukurti decentralizuotas programas („dApps“) taip greitai ir ekonomiškai efektyviai, kaip jų centralizuotiems pirmtakams. Bendrovė siekia išdėstyti atvirojo kodo, „grandininės-agnostikos“ sprendimą kaip įrankį, skirtą paspartinti „Web 3.0“ kūrimą ir paskatinti masinį dApps pritaikymą. „Menlo One“, dabar daugiausia dėmesio skirdamas įmonėms, skatinančioms naudoti technologijas, tęsia savo įsipareigojimą plataus masto grandininę integraciją.


Yra daugybė priežasčių, kodėl reikia mylėti atvirojo kodo programinę įrangą: ji išlygina mokymosi kreives, paskatina naujoves ir skatina bendradarbiaujančias internetines bendruomenes. Tačiau didžiausia technologijos supervalstybė yra jos unikalus sugebėjimas panaikinti patekimo į naujas rinkas kliūtis ir skatinti masiškai naudoti svarbias technologijas..

„WordPress“ tai padarė svetainėms, išplėsdama prieigą prie žiniatinklio ir suteikdama balso teisę milijonams žmonių visame pasaulyje, pasinaudodama atvirojo kodo laisve. „Bitcoin“ tai darė dėl pinigų, leisdamas bet kam išsiųsti skaitmenines pinigines visame pasaulyje, nepasitikėdamas centralizuotais bankais. „Ruby on Rails“ padarė tą patį, įgalindamas kasdienius žmones lengvai įsidėmėti interneto kūrimo pasaulį, naudodamas lengvai naudojamą programų sistemą..

Dabar „Menlo One“ pašalina patekimo į „blockchain“ kūrimo erdvę kliūtis naudodamas atvirojo kodo sistemą decentralizuotų programų (dApps) kūrimui taip pat efektyviai ir lengvai, kaip jų centralizuoti kolegos..

„Menlo One“ logotipas

Dėl „Menlo One“ kaip niekad lengva sukurti decentralizuotas programas.

„Mes didžiuojamės pritaikę savo centralizuotą žiniatinklio patirtį, kad paspartintume decentralizuotą žiniatinklį“, – sakė Mattas Nolanas, generalinis direktorius & „Menlo One“ įkūrėjas. „Mes tiesiog sekame atviro kodo kompanijų, tokių kaip„ WordPress “ir„ Red Hat “, kurios sukėlė revoliuciją internete, spręsdami kūrėjų problemas, pėdomis. Mes leidžiame „dev“ praleisti dApp kūrimo sąranką ir sutelkti dėmesį į pagrindines problemas. “

Nors milijardai buvo investuoti į „blockchain“ tinklus, Mattas teigė, kad paprastiems vartotojams „blockchain“ programos (dApps) atrodo per lėtos, sunkiai naršomos ir brangios. „Menlo One“ siekia tai pakeisti technologija, kuri kaupia duomenis iš kelių sąveikių blokinių grandinių, kad būtų galima greičiau pasiekti. Šis naujas požiūris reiškia, kad turinys gali būti pristatytas taip pat greitai, kaip ir tradicinė svetainė, turinti nekeičiamą ir saugų „blockchain“ technologiją.

„Menlo One“, įtraukdamas „blockchain“ į pagrindinę aplinką, įskaitant įmonės erdvę, galiausiai siekia padėti įmonėms ir vartotojams įgyvendinti decentralizuotos ateities pažadą – tokią, kuri skatina didesnį saugumą, skaidrumą ir vartotojų kontrolę..

Praleiskite sąranką ir paspartinkite „Web 3.0“ kūrimą

Interneto raida paprastai apibūdinama trimis vystymosi etapais. „Web 1.0“ paprastai reiškia pirmąjį žiniatinklio etapą, kuriam būdingos statiškos svetainės ir interaktyvaus turinio trūkumas. Pereiti prie žiniatinklio dizainerio Darcy DiNucci 1999 m. Sukurto termino „Web 2.0“ pasižymėjo vartotojo sukurtas turinys, turinio saugojimas per duomenų bazes, sąveikumas ir socialinė žiniasklaida..

Interneto evoliucijos paradigmos pokyčiai priartina mus prie „Web 3.0“ – etapo, kurį daugiausia apibūdina dirbtinis intelektas, 3D grafika, patobulintas ryšys ir decentralizuoti tinklai. Nors centralizuotuose serveriuose apibrėžti „Web 1.0“ ir „2.0“, „Web 3.0“ blokinis grandinės rinkinys greičiausiai veiks vartotojui skirtoje decentralizuotoje sistemoje..

Pagrindinis „Menlo One“ tikslas yra sukurti sistemą, leidžiančią pritaikyti dApp programas, kad jos būtų intuityvios, nebrangios ir greita. Idėja yra leisti didelėms ir mažoms įmonėms apeiti pasikartojančius procesus ir tiesiogiai sutelkti dėmesį į pagrindines problemas.

Karkasas buvo sukurtas tarnauti kaip greito vystymosi katalizatoriaus erdvėje katalizatorius. Jei viskas klostysis gerai, remiantis išsamia bendrovės balta knyga, ši technologija leis sukurti turtingesnį ir teisingesnį pasaulį.

„Mes pradėjome misiją kurti geriausią, universaliausią pasaulyje pagrindą ir prieglobos infrastruktūrą„ dApps “, – sakė Mattas. „Aš esu programinės įrangos inžinierius ir esu pripratęs prie tam tikro lygio patikimų įrankių, kuriuos galima naudoti centralizuotame žiniatinklyje. Mes norime, kad kūrėjai turėtų tokio tipo įrankius „grandinės grandinėje“. “

Padėti masiškai skatinti decentralizuotų programų priėmimą

Mattas teigė, kad daugelis vis dar žada decentralizacijos pažadą kaip idealistinį – ir jis to gauna. Galų gale, atvirojo kodo technologija buvo sutikta su tokiu pat skepticizmu per ankstyviausias dienas. Kas būtų pamanęs, kad nemokami savanorių vykdomi projektai, tokie kaip „Linux“ ir „MySQL“, gali kada nors konkuruoti su patikimais milžinų, tokių kaip IBM ir „Microsoft“, produktais?

„Tai, ką matome„ grandinės grandinėje “, yra to atgarsis – kyla mintis į laisvosios rinkos kapitalizmą, kai manoma, kad įmonės decentralizuosis, jei tai reiškia, kad atiduosime savo galią ir pajamų srautus“, – teigė Mattas. „Bet kaip mes matėme naudojant„ Web 1.0 “, o vėliau„ Web 2.0 “, decentralizavus internetą iš tikrųjų bus daugiau verslo galimybių ir klestėjimo nei anksčiau.“

„Menlo One“ dApp kūrimo platformos grafiniai vaizdai

Decentralizuotos programos suteikia vartotojui galimybę valdyti, tuo pačiu užtikrinant didesnį skaidrumą ir saugumą.

Mattas teigė, kad svarbu ne tai, ar internetas taps decentralizuotas, bet kada. Laimei, „Menlo One“ turi tvirtą planą, kaip padėti kūrėjams kurti „dApp“, lygiagrečius tradicinių veikimui ir naudotojų patirčiai.

Praktiniai „Blockchain“ technologijos padariniai

„Menlo One“ turi potencialo vaidinti svarbų vaidmenį šių dienų verslo pasaulyje. Anot bendrovės, technologija galėtų būti naudojama kuriant naują „Yelp“ leidimą, suteikiantį vartotojams galimybę susimokėti už restoranų apžvalgų rašymą, arba decentralizuotą „Amazon“, kuri nerenka mokesčių iš pardavėjų.

Kitos galimybės yra „Reddit“ tipo bendruomenė, kurioje apdovanojimai už aukščiausius postus yra atnešami, „Quora“ versija, iš kurios gaunama ekspertų patarimai, yra uždirbta, arba decentralizuotas „Airbnb“ su padidintu skaidrumu.

„Tai, ko„ blockchain “šiuo metu iš tikrųjų reikia, yra praktiniai verslo atvejai, skirti naudoti„ dApp ““, – teigė Mattas. „Vis dėlto vienas didžiausių ir netikėčiausių pokyčių per pastaruosius metus buvo plėtros perėjimas nuo naujų įmonių iki įmonių. Ilgą laiką įmonės vengė erdvės, bet mes matėme pilną 180. “

Galiausiai Mattas teigė, kad ši tendencija padės greitai išplėsti „blockchain“ technologijos erdvę.

„Nors aš myliu pradedančius verslininkus, didžiosios įmonės turi daug vartotojų ir vidutiniškai uždirba daugiau pajamų, todėl aš manau, kad tai yra visos vietos laimėjimas. Nepaisant to, laukiu to momento, kai vis daugiau pradedančių įmonių naudojasi technologija, kad klestėtų. “

„Menlo One“ komanda yra bendradarbiaujanti už save paskelbtus nervus (visi komandos nariai turi kodavimo įgūdžių – net rinkodaros specialistai), turintys aistrą „blockchain“..

„Mes esame paskirstyti visame pasaulyje, tačiau turime labai daug bendro“, – sakė Mattas. „Mes siejame ne tik su technine, bet ir su filosofine perspektyva. Visi tikime, kad interneto decentralizavimas atneš gerų dalykų pasauliui. “

Kitas aukštyn: pakeistas įmonės palaikymas

„Menlo One“ planuoja padvigubinti paramą verslo vartotojams. Šiuo metu bendrovė baigia sutartį su garsia įmone, kuri diegs šią technologiją savo viduje, todėl tikimasi, kad netrukus bus paskelbtas didelis pranešimas..

Vykdydamas nuolatinę plėtrą, „Menlo One“ labai rinksis vartotojų atsiliepimus.

„Buvo keletas bruožų, kurie, mūsų manymu, bus paveikti, bet jų nebuvo, ir tada kai kurie, apie kuriuos mes negalvojome, pasirodė populiarūs“, – teigė Mattas. „Taigi, mes klausėme klientų, norėdami įsitikinti, kad kita versija išspręs kuo daugiau problemų.“

Kalbant apie pramonę apskritai, „Menlo One“ mano, kad vis labiau didėja „blockchain“ technologijos pritaikymas didelėms įmonėms kaip „blockchain“ paskata. „Galiausiai būtent to mes ir džiaugiamės – erdvės augimu apskritai“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map