Specializuojasi garso mene: „Mikme“ įgalina bet kokio lygio įgūdžių kūrėjus fiksuoti, redaguoti ir dalytis studijos kokybės skaitmeniniu turiniu.

TL; DR: „Mikme“ „iPhone“ draugiški mikrofonai ir belaidžiai garso įrašymo įrenginiai suteikia menininkams, prodiuseriams ir žurnalistams galimybę fotografuoti aiškų, aukštos kokybės garsą kelyje. Europoje įsikūrusi įmonė, kurios gamybos centrai yra Vokietijoje, aistringai siekia kelti garso standartus skaitmeniniame pasakojime, naudodama daugybę aparatinės įrangos parinkčių ir novatorišką programą. Išleidusi „Mikme Pocket“, aptakų bevielį įrašymo įrenginį ir įtaisytą mikrofoną, bendrovė dar labiau nei bet kada lengviau prideda profesionalų garsą prie bet kurio išmaniojo telefono vaizdo įrašo.


Pateikdami kiekvieną naują produktą, mobiliųjų telefonų gamintojai stengiasi pasiekti fotoaparato našumo viršūnę: išmanųjį telefoną, kuris jūsų skaitmeninį SLR gali pasenti. Pavyzdys: „Apple“ neseniai pristatė „iPhone 11 Pro“, galinčią pasigirti trigubų fotoaparatų sistema su ypač plataus kampo ir teleobjektyvais bei 4K vaizdo galimybėmis.

Istoriškai vis dėlto technologijų įmonės ir vartotojai pamiršta vieną dalyką – galimybę užfiksuoti aiškų ir niuansuotą garsą.

„Garsas yra labai nepakankamai įvertintas, nepakankamai įvertintas skaitmeninių pasakojimų aspektas“, – sakė Philipp Sonnleitner, įkūrėjas. & „Mikme“ generalinis direktorius. „Štai kodėl buvo prasminga sukurti aukštos kokybės sprendimą, kuris pagerintų garso patirtį keliaujant.“

„Mikme“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Filipas Sonnleitneris ir įmonės logotipas

Filipas Sonnleitneris, įkūrėjas & Generalinis direktorius, davė mums dėmesį į „Mikme“ garso supervalstybes.

Naudodamiesi „Mikme“ belaidžiu garso įrašymo aparatūra ir novatoriška programa, kiekvienas, turintis „iPhone“, gali lengvai įrašyti, redaguoti ir lengvai dalintis krištolo skaidrumo garso turiniu. „Mikme“ programa paima garsą iš „Mikme“ įrenginio studijoje esančios mikrofono kapsulės, prieš tai saugiai sinchronizuodama ją su vaizdo įrašu „iPhone“, pašalindama pašalinių laidų ir imtuvų poreikį.

Autonominis įrašymo įrenginys su įmontuota atmintimi vartotojams leidžia valdyti įrašus vienu mygtuko paspaudimu, o išorinis USB mikrofonas suteikia jiems galimybę „Mikme“ tiesiogiai prijungti prie „Mac“ ar kompiuterio. Galiausiai sąranka sukuria nešiojamą įrašų studiją, kuri sklandžiai veikia įvairiais nustatymais, nesvarbu, ar esate namie, triukšmingoje miesto aplinkoje, ar ant kalno.

Naujausias „Mikme“ gaminių šeimos papildymas yra „Mikme Pocket“, kompaktiškas belaidis garso įrašymo įrenginys su užsegamu mikrofonu. Dėl aptakaus įrenginio kaip niekad lengviau turinio kūrėjams, žurnalistams ir filmų kūrėjams pakeisti turinio įrašymo būdą, kad garsas – ne tik vaizdo įrašas – galėtų iš tikrųjų spindėti..

Nešiojamasis išmaniųjų telefonų mikrofonas ir autonominis įrašymo įrenginys

„Mikme“ 2014 m. Įkūrė „Philipp“ ir vienas įkūrėjų Thomasas Wachaueris. Tuo metu nebuvo jokių kitų belaidžių, išmaniesiems telefonams pritaikytų variantų aukštos kokybės garsui įrašyti. „Mikme“ tai pakeitė pasinaudojusi specialaus „Bluetooth“ protokolo galimybėmis keistis garso duomenimis.

Filipas papasakojo, kad nors „Bluetooth“ funkcija gali būti sudėtinga, „Mikme“ technologija kiekvieną kartą užtikrina švarų ir išsamų transliavimą. „Parašėme programinės įrangos paketą, kuris visa tai gali padaryti per„ Bluetooth “, – sakė jis.

Klasikinis „Mikme“ prietaisas yra dviejų modelių: „Mikme Gold“ ir „Mikme Silver“. Įvadiniame įrenginyje „Mikme Silver“ yra įmontuotas mikrofonas, 4 GB atminties iki 90 valandų įrašų, saugus garso srautas naudojant „Mikme“ programą ir išorinis USB mikrofonas „Mac“ ir PC.

„Mikme“ produktas nušautas

„Mikme“ suteikia vartotojams galimybę kaip niekad anksčiau užfiksuoti aukštos kokybės mobilųjį turinį.

„Mikme Gold“, skirtas profesionalams, apima visas „Mikme Silver“ ypatybes ir 16 GB integruotos atminties, skirtos 360 valandų įrašams, galimybę dirbti su .wav failais ir didesnį išplėstinį dažnį bei atrankos dažnį. „Mikme Gold“ taip pat yra 1 colio auksu dengta kondensatoriaus kapsulė, palaikoma įmontuota voratinkline pakaba, kad užkirstų kelią valdymo triukšmui.

„Mikme“ demonstraciniai vaizdo įrašai geriausiai parodo šių technologijų teikiamą galią, palyginti su garsu, užfiksuotu „iPhone“ vidiniame mikrofone. Naudodamas „Mikme“, asmuo, įrašęs garsą, gali laisvai judėti, darydamas aukštos kokybės įrašus. Ši technologija taip pat pasižymi nepaprastu gebėjimu blokuoti nepatogius foninius garsus – net ir stovint šalia judraus plento.

Taip pat akivaizdus skirtumas tarp aplinkos garsų ir gamtos įrašų, užfiksuotų naudojant „Mikme“, palyginti su „iPhone“ mikrofonu. Su „Mikme“ galima giliai išgirsti garsus, nesvarbu, ar įrašote, kaip vanduo švelniai burbuliuoja virš uolų, ar žuvėdra. Naudodami „iPhone“ jie yra nepaprastai plokšti.

Pristatome „Mikme“ kišenę: belaidžio klipo sprendimas

Filipas papasakojo, kad „Mikme“ vykdė tris bendro finansavimo kampanijas per „Indiegogo“, kad finansuotų originalų „Mikme“ 2015 m., „Mikme“ sidabrą 2018 m. Ir visai neseniai – „Mikme“ kišenę. Šis naujausias papildymas yra belaidis garso įrašymo įrenginys su įmontuotu mikrofonu ir įmontuota atmintimi.

„Jis yra daug mažesnis už originalų„ Mikme “, kuris leidžia žurnalistams ir filmų kūrėjams būti atidesniems“, – sakė jis. „Kai filmuojate internetinius seminarus ir vaizdo įrašus, kaip ir kitus pranešimus žiniasklaidoje, jūs ne visada norite matyti mikrofoną“.

Pirmąsias „Mikme“ kišenės partijas bendrovė pradiniams rėmėjams planuoja išsiųsti gruodį. Kadangi originalūs „Mikme“ ir „Mikme Pocket“ turi tą patį gamintoją ir maždaug 90% tos pačios elektronikos, aparatinės ir programinės įrangos, įmonė įsitikinusi, kad sugebės laiku pristatyti produktą.

Filipas teigė, kad didžioji laiko dalis buvo praleista išoriniams bandymams, siekiant užtikrinti, kad visos sąrankos veikia. Kompaktiškas sprendimas yra universalus, leidžiantis vartotojams maišyti ir derinti garsą iš daugiau nei vienos „Mikme“ kišenės arba iš „Mikme“ kišenės ir originalaus „Mikme“ mikrofono.

„Tai labai lanksti – galite prijungti pritvirtinamą mikrofoną, prijungti prie ausinių mikrofono ar net nustatyti interviu stiliaus įrašą, susiedami du„ Mikmes “programoje.“

„Mikme Pocket“ ir „Mikme App“ taip pat leidžia vartotojams srautiniu būdu transliuoti vaizdo įrašus į socialinės žiniasklaidos kanalus, įskaitant „Facebook“, realiu laiku skatindami auditorijos įsitraukimą į aukštos kokybės turinį..

Skirta muzikantams, žurnalistams, filmų kūrėjams ir podkastams

Iš pradžių „Mikme“ buvo sukurtas kaip sprendimas muzikantams, skirtas muzikantams, norintiems pristatyti studijos garso įrašą be visos didelių gabaritų įrangos.

Šiandien bendrovė ir toliau teikia tą demografinį rodiklį naudodama įrankius, leidžiančius fiksuoti profesionalų garsą visur, kur tik įkvepia. Muzikantai gali įrašyti stereofoniniu garsu naudodamiesi dviem „Mikme“ mikrofonais, pridėdami gilią garso perspektyvą, o mikrofonai gali stovėti patys arba sėdėti ant mikrofono ar fotoaparato stovo.

Produktas taip pat kreipiasi į žurnalistus ir žurnalistus, kurie gali naudoti „Mikme“ mikrofoną, norėdami užfiksuoti kūrybinį garsą vos vienu paspaudimu, prieš perduodami jį belaidžiu būdu į „Mikme“ programą ir sinchronizuodami jį su vaizdo įrašu.

„Profesinėje erdvėje matome didelį žiniasklaidos kompanijų, turinio kūrėjų, televizijos ir radijo profesionalų bei mažesnių kompanijų susidomėjimą“, – teigė Filipas. „Dauguma šių kompanijų nori kurti vaizdo įrašus naudodamiesi išmaniuoju telefonu, nes tai sumažina laiką rinkoje ir sumažina gamybos sąnaudas.“

Filipas teigė, kad išmanusis telefonas jau turi 95 proc. Technologijų, reikalingų šioms įmonėms. Kartu su „Mikme“ profesionalai gali išvengti brangių ir daug žinių reikalaujančių kamerų, naudodami įrenginį, kuris jau yra jų kišenėje. „Lengva redaguoti turinį naudojant nemokamą„ Mikme “programą, apipjaustyti jį, pridėti prekės ženklą ir iškart įkelti į savo svetainę ar socialinės žiniasklaidos kanalą, pvz.,„ Instagram Stories “, – sakė jis..

Kitos organizacijos, tokios kaip vidutinio dydžio ir didelės kolegijos, naudoja „Mikme“ vidiniams ryšiams palaikyti, nesvarbu, ar jų tikslas yra šviesti darbuotojus, supaprastinti įlaipinimą ar perduoti pagrindinių vadovų pranešimus. „Daugelyje šių grupių jau dirba komunikacijos ir rinkodaros darbuotojai, turintys išmaniuosius telefonus, galinčius užfiksuoti kokybiškus vaizdo įrašus“, – teigė Filipas. „Jums tiesiog reikia pridėti gražų garsą.“

Pagalba kūrybininkams suvokti garsų pasakojimo galias

„Mikme“ antraštė „Jūsų istorija nusipelno gero garso“ įkvėpė nesureikšminant garso kokybės, kai kalbama apie skaitmeninio turinio kūrimą..

Nesvarbu, ar pasakojate tas istorijas per dainas kaip muzikantas, ar per įmonės profilius, kaip komunikacijos profesionalas, ar per filmą, geras garsas perkelia gatavą produktą į kitą lygį.

„Dienos pabaigoje norėsite papasakoti istoriją, o ne spręsti techninius sunkumus“, – sakė Filipas. „Labai įprasta, kad įmonės ir menininkai nori naudoti technologijas ir būtent tai daro„ Mikme “dėl garso.“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map