Ryškus pasirinkimas: „Sunny“ būstinės valdomi „WordPress“ sprendimai leidžia įmonėms sutelkti dėmesį į savo misijas, o ne į svetainių priežiūros subtilybes.

TL; DR: „Sunny“ būstinė vykdo misiją, kad „WordPress“ svetainių priežiūra būtų be streso, naudojant išsamų valdymą, ekspertų palaikymą ir išskirtinį saugų prieglobą, sukonfigūruotą individualiam verslui. Bendrovės intelektualiai valdoma „WordPress“ hostingas taupo klientų laiką, pinigus ir galvos skausmą, kad jie galėtų sutelkti dėmesį į savo pagrindines verslo misijas. Kalbant apie klientų aptarnavimą, pagrindinis „Sunny“ būstinės tikslas yra padėti klientams išnaudoti visas savo svetainių galimybes ir mėgautis be rūpesčių..


„WordPress“, valdanti beveik 35 proc. Šių dienų svetainių naudojant atvirojo kodo technologiją, yra viena populiariausių pasaulyje platformų, skirtų kurti, tinkinti ir palaikyti buvimą internete. Visame pasaulyje vartotojai mėgsta turinio valdymo sistemą dėl jos mažų kainų, patogumo naudoti, lankstumo ir plataus priedų prieinamumo, be kitų pranašumų..

Saulėtas būstinės logotipas

Įsitikinkite, kad jūsų interneto prognozė yra ryški su „Sunny HQ“.

Bet tai nereiškia, kad nėra mokymosi kreivės. Tiesą sakant, kai kalbama apie „WordPress“ svetainės prieglobą, kūrimą, apsaugą ir optimizavimą, daugelis verslo savininkų yra visiškai tamsoje.

„Rinkoje kilo šis didelis nesusipratimas, kai klientai mano, kad jei jie prisiima„ WordPress “svetainę kartu su didele kompanija, pavyzdžiui,„ GoDaddy “, jie įgyja visapusišką patirtį, kur viskuo pasirūpinta – tačiau to negalėjo būti nutolęs nuo tiesos “, – teigė„ Sunny HQ “įkūrėjas Dylanas Bostas. „Tai nėra„ GoDaddy “sumušimas, tačiau jis parodo bendrą visuomenės požiūrį“.

„Sunny HQ“, kaip visiškai įtraukianti prieglobos įmonė, vykdo misiją parodyti tokiems klientams šviesą. Pasitelkdama iki galo valdomus „WordPress“ sprendimus, įmonė tvarko viską nuo prieglobos ir priežiūros iki saugumo, projektavimo ir optimizavimo.

Saulėtosios būstinės antraštė yra „Kur šviečia WP svetainės“ – ir tai nė kiek nenuvertina. Pagrindinis bendrovės tikslas yra padėti klientams maksimaliai išnaudoti savo svetaines be rūpesčių. Tai reiškia, kad reikia taupyti laiką, pinigus ir galvos skausmą, kad jie galėtų sutaupyti laiko tai, kas išties svarbu – pagrindinės verslo misijos. (Ir galbūt net atostogos dabar ir tada!)

Populiariausių pasaulyje CMS palaikymas ir palaikymas

„Sunny HQ“, įsikūrusį Raleigh mieste, Šiaurės Karolinoje, buvo įkurtas Dylan ir jo įkūrėjų Johno Hensono 2016 m. Rugpjūtį po daugiau nei dešimtmetį trunkančios patirties, priglaudžiant šimtus svetainių rinkodaros agentūros klientams..

Nors bėgant metams interneto priegloba ir plėtra pamažu tapo lengvesnė ir pigesnė, Dylanas teigė, kad sudėtingas svetainės sukūrimo ir palaikymo pobūdis išliko nepakitęs..

„Dienos pabaigoje, nebent jūs naudojatės žiniatinklio verslu, jums nėra prasmės tvarkyti visos su svetainės priežiūra susijusios informacijos“, – sakė jis. „Tai yra tarsi norėjimas paleisti savo telefonų sistemą, kai neparduodate telefonų – jums nereikia apie juos sužinoti visko, o tiesiog jais naudokitės“.

Išmaniosios valdomos „WordPress“ paslaugos

„Sunny HQ“ siekia padėti įmonėms išnaudoti visas galimybes internete.

Dylanas mums papasakojo, kad „Sunny“ būstinės valdomi „WordPress“ prieglobos planai, kuriuos skrupulingai tvarko SPF, yra maždaug tokie, kokie yra. SPF 25 plane pateikiami pagrindiniai „WordPress“ atnaujinimai, temos, papildiniai, sauga, palaikymas ir įmonės lygio priegloba. Norėdami padidinti aprėptį, „SPF 50“ ir „SPF 75“ planuose taip pat numatyta atitinkamai viena valanda konsultacijų arba dvi valandos projektavimo ir turinio palaikymo. Naudodamiesi „SPF 90“ planu, klientai gali naudotis dar didesne pagalba – iki keturių valandų.

Už aukščiausią apsaugą – valdomų paslaugų cinko oksidą – „Sunny“ būstinės „SPF Infinity“ planas siūlo pritaikytą programą, skirtą didelėms įmonėms, turinčioms specifinius poreikius mastelio, saugumo ir patikimumo srityje..

„Nuo pat pradžių mes išėjome pro vartus ir sakėme, kad mūsų priegloba yra visa apimanti – mums nerūpėjo, kokia yra svetainės būklė – jei ji veiktų„ WordPress “, mes pamėgintume ją perimti“, – teigė Dylanas. “Ir tai vis dar tiesa šiandien.”

Sutaupote klientų laiko, pinigų ir techninių galvos skausmų

Dylanas teigė, kad „Sunny“ būstinės baltųjų pirštinių paslauga prasideda iškart po to, kai įmonė sudaro sutartį su nauju klientu. „Nuo pirmosios dienos mes perkeliame svetainę ir perkeliame DNS į savo„ Cloudflare “sąskaitą, kad būtų geresnis saugumas ir greitis“, – sakė jis. „Tuomet kasdien tvarkome temų atnaujinimus, pagrindinius„ WordPress “atnaujinimus, saugą ir atsargines kopijas.“

Saulėtosios būstinės komanda daug metų šlifavo savo „WordPress“ prieglobos platformą, siekdama padėti klientams išvengti vargo, kylančio dėl greitos, keičiamo ir saugios svetainės. Tokiu būdu įmonė gali užtikrinti, kad kliento patirtis būtų sutelkta tik į turinio įvedimą ir redagavimą.

Ir net tada klientai turi kur pasisukti. „Mes nekuriame turinio, bet esame„ WordPress “ekspertai, todėl, pamiršę, kaip ką nors pridėti, pakeisti datą ar pasibaigus įrašui, jie turi patikimą vietą, kur paskambinti.“

Saulėtas būstinės logotipas ant hamako

Atsakykite lengvai: įmonė siekia išlaikyti aukštą kokybę ir mažą stresą bet kokio dydžio įmonėms.

„Sunny“ būstinė paskiria kiekvieną klientą pas tam skirtą sąskaitos specialistą, kad užtikrintų, jog darbuotojas turėtų išsamių žinių apie svetainę, taupydamas laiką ir nusivylimą klientams paaiškindamas tas pačias pagrindines sąvokas kiekvieną kartą, kai jie pasiima telefoną. Tas specialistas taip pat kasdien valdo svetainę.

„Mūsų atstovai ne tik atsiliepia telefonu ir padeda jums išspręsti problemas, bet ir prižiūri jūsų svetainę, peržiūri SEO analizę ir net patikrina pardavimus jūsų„ WooCommerce “paskyroje, kad sužinotų, ar jie turi minčių paslėpti jūsų kelią“, – teigė Dylanas. „Svarbu padėti klientui išnaudoti visas savo svetainių galimybes, o ne leisti, kad jie tiesiog sėdėtų ten.“

Kai klientai patirs „Sunny“ būstinės teikiamą palaikymo lygį, Dylanas teigė suprantantis, kad susijusi kaina yra gana prieinama ir vertinga. Galų gale, net jei klientas neparduoda produktų ar paslaugų internetu, svetainė yra tiesioginis verslo atspindys.

Ilgalaikis visko, kas yra po saule, partneris

Žvelgdamas į priekį, Dylanas mums sakė, kad daugiau dėmesio skiria ilgalaikiams tikslams, o ne greito ir pigaus trumpalaikio pelno kaupimui. Kaip populiariausias CMS pasaulyje, „WordPress“ niekur nevažiuoja, paliekant daug erdvės įmonei planuoti šviesią ateitį..

Jo vizija į „Sunny HQ“ apima esamo bendrovės „end-to-end“ požiūrio perkėlimą į kitą lygį, naudojant labai patogius mėnesinius paslaugų planus, apimančius visą svetainės paketą.

„Aš manau, kad internetinės svetainės ir toliau pereis prie vienos išlaidų struktūros, kur vietoj didelių 20 000 USD kapitalo išlaidų daug geriau mokėti kam nors 400 USD arba 500 USD per mėnesį, kad struktūra būtų sukurta jūsų poreikiams patenkinti. nuolat ir be jokių paslėptų išlaidų “, – sakė jis. „Verslo požiūriu tai yra daug lengviau planuoti“.

Šiuo metu „Sunny“ būstinė bendradarbiauja su vietiniu universitetu, kuris sukūrė 150 000 USD vertės svetainę, kuriai reikia didelių paslaugų ir palaikymo. Atsižvelgiant į tai, kad įmonė šiuo metu tvarko viską, kas susiję su svetaine, ir ne tik vieną elementą, ji gali viską atlikti efektyviau, o tai taupo universitetą ir laiką, ir pinigus..

„Jei palaikome ilgalaikę partnerystę su jais, šiandien mums nereikia uždirbti visų pinigų“, – sakė jis. „Mes norime, kad abu mūsų santykiai būtų ilgalaikiai ir finansiškai, ir kitaip“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map