Pagrindinis „2020 m. Žiniatinklio skydelių vadovas“: „cPanel“ ir „Plesk“ bei „Webmin“ ir kiti populiarūs prieglobos valdymo įrankiai

Daugelis žmonių, kuriems šiomis dienomis reikia žiniatinklio prieglobos, nori paprasčiausio serverių valdymo metodo. Daugelis tikisi, kad grafinės vartotojo sąsajos (GUI) bus pateiktos su jų prieglobos paskyra. Geros žinios yra tai, kad daugelis geriausių šeimininkų savo planuose siūlo aukščiausio lygio valdymo pultus.


Prieglobos valdymo skydai yra internetinės sąsajos, leidžiančios administratoriams ir (arba) vartotojams valdyti įvairias serverio funkcijas patogiai naudojant interneto naršyklę, o ne komandinę eilutę..

Nors kiekvienas prieglobos valdymo pultas turėtų pasiūlyti tas pačias pagrindines funkcijas – domenų, el. Pašto, FTP, programos diegimų ir kt. Valdymą – faktiniai siūlomų funkcijų rinkiniai, išdėstymas ir valdymo lygis įvairiose plokštėse gali skirtis. Žemiau atskirai aptariame kiekvieną iš geriausių žiniatinklio prieglobos valdymo skydų.

„cPanel“ & WHM apžvalga

Kaip plačiausiai naudojamas hostingo valdymo pultas, „cPanel“ & WHM apima ir vartotojo lygio sąsają (cPanel), ir serverio valdymo sąsają (WHM). Dviejų sąsajų poros sklandžiai siūlo intuityvų prieglobą ir svetainės valdymą galutiniams vartotojams ir perpardavėjams, taip pat serverių administravimo įrankius prieglobos paslaugų teikėjams.. „cPanel“ pasitiki vieni didžiausių hostingo pramonės vardų, įskaitant „GoDaddy“, 1&1, „Bluehost“, „LiquidWeb“ ir „HostGator“. Pažvelkite į mūsų mėgstamiausius šeimininkus, kurie naudojasi „cPanel“:

Peržiūrėti kitus geriausius „cPanel“ pagrindinius kompiuterius »

„cPanel“ misija yra suteikti įvairaus dydžio prieglobos paslaugų teikėjams įgalinimų. Vienas iš būdų, kaip „cPanel“ užtikrina, kad pagrindiniai kompiuteriai, serverių administratoriai, svetainių savininkai ir žiniatinklio specialistai gautų tai, ko jiems reikia, per švietimą. Be informacijos bazėje, dokumentuose ir vaizdo samouczkuose esančios informacijos, „cPanel“ turi specialią instruktorių komandą, valdančią nemokamą internetinę mokymo programą „cPanel University“, kuri yra atvira visiems.

„CPanel“ sąsajos ekrano kopija

Bendruomenės dalyvavimo vadovas Benny Vasquezas tvirtai įsipareigoja neparduoti žmonėms daiktų, kurių nenori ar nereikia. Vietoj to ji prašo potencialių klientų įvardyti užduotis, kurių jie nekenčia, bet turi tai daryti reguliariai. Neišvengiamai nuobodūs ar kasdieniški darbai, pvz., Programinės įrangos atnaujinimų ar kenkėjiškų programų nuskaitymo tvarkymas, atsiranda kaip atsakymai.

„Aš niekada nesistengiu įtikinti jų, kad jiems reikia to, ko jie nenori, bet aš jiems parodau, kur yra„ cPanel “ & WHM gali išspręsti iškilusias problemas ir sugrąžinti jiems savo brangų laiką “, – sakė ji.

„CPanel“ komanda šviečia padedant vartotojams įveikti prieglobos kliūtis – taktiškai padedant šeimininkams uždirbti daugiau pinigų ir suteikiant svetainių savininkams malonią valdymo patirtį. Jie, pasak benny, nenuilstamai dirba „papildomus judesius“, kurie sukuria pridėtinę vertę, ir juda gaminį link modifikuoto ir lanksčiausio skydo internete. Nors „cPanel“ ir WHM palaikomos tik „Linux“, „Windows“ palaikymą galima pasiekti naudojant virtualizacijos sąranką.

 • funkcijos
  • Greičiausios PHP ir „Ruby“ svetainės: PHP7 kartu su PHP-FPM ir HTTP / 2 reiškia, kad jūsų svetainės skris. Naujovinimas iš PHP5.6 suteiks jums 70% padidėjimą, sakė Benny, o „MultiPHP“ suteikia svetainių savininkams galimybę lengvai valdyti virtualių kompiuterių PHP, PHP-FPM ir baseinų parinkčių konfigūracijas. „cPanel“ taip pat padarė „cPanel“ & WHM 90% greitesnis ir sumažino serverio resursus, kurių reikia dar 30%.
  • Nemokamas SSL sertifikatas kiekvienai svetainei: Naudojant „AutoSSL“, kiekviena svetainė buvo talpinama „cPanel“ & WHM serveriui per kelias minutes gali būti automatiškai išduotas nemokamas SSL sertifikatas. Galutiniai vartotojai gali gauti sertifikatus „cPanel“ sąsajoje, tai reiškia, kad prieglobos paslaugų teikėjams nereikės įdiegti paslaugų SSL. Nesvarbu, ar norite naudoti „Comodo“, „Let’s Encrypt“ ar kitą paslaugų teikėją, SSL šifravimas nemokamas, o sertifikatai bus atnaujinami visą „cPanel“ sąskaitos galiojimo laiką..
  • Automatiškai blokuoti kenksmingus lankytojus: Apsaugokite savo svetainę nuo užpuolikų ir netrukdykite teisėtiems vartotojams patekti į jūsų svetaines naudodamiesi „cPHulk“, kuri leidžia svetainių savininkams sudaryti baltųjų ar juodųjų sąrašų ištisas šalis, IP adresus ar paskyras. Įrankis yra kaip viso „cPanel“ dalis & WHM diegimai ir gali būti naudojami stebint ir blokuojant visus bandymus prisijungti prie „cPanel“, WHM, FTP, el. Pašto ir SSH.
  • Automatizuotos atsarginės kopijos ir atkūrimai: Palaikykite ramybę saugodami savo paskyros atsargines kopijas ir mėgaudamiesi galimybe atkurti vieną failą iš bet kurios jūsų serverio atsarginės kopijos. Be to, vartotojai, naudodami „Rsync“, gali daryti atsargines failų ir aplankų atsargines kopijas, kurios užtikrina kuo greitesnį atsarginių kopijų kūrimą į nutolusią vietą.
  • Lengvas atitikimas PCI: Turėdamas stiprią numatytąją konfigūraciją ir lengvai naudojamą redaktorių bei „cPanel“ & Dėl WHM patogios sąsajos WHM serveris gali atitikti PCI per kelias minutes.
 • Demonstracija
 • Kainodara

„CPanel“ API yra įrankis, kurį kompiuteriai naudoja dažniausiai integruodami „cPanel“ funkcijas su savo palaikymo sistemomis, – pasakojo Benny, todėl „cPanel dev“ komanda užtikrina tinkamą dokumentaciją. Komanda susėdo kas ketvirtį, kad nustatytų, kas bus toliau „cPanel“ & WHM ir šešis kartus per metus išleidžia saugos pataisas, be reguliaraus funkcijos atnaujinimo. „cPanel Inc.“, neseniai atšventusi savo 20-metį, nerodo sulėtėjimo požymių. 2018 m. Įmonė sutelkia dėmesį į tai, kad būtų galima kuo lengviau diegti populiariausius debesų paslaugų teikėjus, įskaitant AWS ir Azure. Anot Benny, komandos kolektyvas visuomet kreipia dėmesį į savo „North Star“ – daro tai, kas geriausia jų vartotojams.

Plesko apžvalga

Pleskas yra pirmaujanti JAV valdymo pultas, apimantis apytiksliai 75–80 procentų Europos rinkos. Skydelis, turintis daugybę „Linux“ versijų palaikymo, taip pat suderinamumą su „Windows“, yra keletas leidimų, kiekvienas pritaikytas konkrečioms prieglobos naudojimo atvejams..

„Plesk“ sąsajos ekrano kopija

Naudotojo sąsaja laikoma šiek tiek švaresne nei „cPanel“, tačiau pagal savybes „Plesk“ ir „cPanel“ labai nesiskiria. Abu juos naudoja didžiosios hostingo kompanijos (dažnai firminės formos) ir daugelis kitų klientų. Kadangi „Plesk“ dažniausiai yra susijęs su „Windows“ prieglobos aplinka, pateikiame sąrašą geriausių mūsų kompiuterių, žinomų dėl stipraus „Plesk“ prieglobos:

Peržiūrėti kitus populiariausius „Plesk“ pagrindinius kompiuterius »

Neseniai „Plesk“ tapo nepriklausoma įmone ir jie aistringai stengiasi neatsilikti nuo nuolat tobulėjančio interneto. Skydelio kūrėjai nukreipia tiek į naujokų prieglobą, tiek į „hardcore“ kūrėjus, kad serverių valdymas būtų lengvas ir efektyvus. Bendrovė taip pat daug investuoja į mokomąją dalykų pabaigą – turinio rinkodara skirta interneto specialistams išmokyti geriausios praktikos pavyzdžių, kaip valdyti verslą internete, rinkodarai ir netgi pasakojimams..

 • funkcijos
  • Pagrindinio kompiuterio / OS „Agnostic“: „Plesk“ galima įdiegti į daugybę įvairių operacinių sistemų ir yra beveik pagrindinė kompiuterio agnostika. Jei naudojate bet kokios formos populiarią „Linux“ versiją („CentOS“, „Ubuntu“, „CloudLinux“ ir tt) ar net „Windows“, galite paleisti „Plesk“. Kaip papildomą premiją netgi galite paleisti „Plesk“ „Docker“ talpykloje, esančioje „Docker Hub“. Tai yra stiprus traukos veiksnys, išskiriantis „Plesk“ nuo „cPanel“, kuris veikia tik „CentOS“.
  • „Git“ integracija: Atsakydamas į skundą, kad daugelis žiniatinklio skydelių nesiūlo palaikymo populiariajai versijos valdymo sistemai „Git“, naudojamai stebėti pakeitimus ir svetainės atnaujinimus, „Gitman“ pridėjo savo „Gitman“ plėtinį. Pleskopą galima įsigyti „Plesk 12.5“ ir naujesnėms versijoms, o būsimoje „Plesk“ laidoje visa „Git“ atrama bus įtraukta į šerdį..
  • „Docker“ integracija: 2016 m. Spalio mėn. Leidime taip pat bus atnaujintas „Plesk“ branduolys, įtraukiant „Docker“ palaikymą – daugiau nei 200 000 „Docker“ vaizdų katalogą. Tai leidžia paleisti „Docker“ vaizdus tiesiai iš „Plesk“, neliečiant komandinės eilutės.
  • Vieno paspaudimo SSL sauga: Net tie, kurie dar nėra prieglobos, linkę suprasti SSL saugumo poreikį. Deja, nustatyti ir nuolat atnaujinti gali būti skaudu. Dėl naujų paslaugų, tokių kaip „Let’s Encrypt“, palengvinimas ir palengvinimas SSL (TLS) gavimas jūsų svetainėje nėra jokios priežasties palikti puslapius neapsaugotus. „Plesk“ automatiškai imsis sertifikato gavimo ir duomenų bazės failų konfigūravimo, kad būtų galima pasiekti tik „https“ prieigą, taigi jūsų interneto skydelis ir visos jūsų serverio prieglobos svetainės yra apsaugotos. Tai taip pat apims tokias smulkmenas kaip sertifikato atnaujinimas, HTTP2 paleidimas arba saugos informacijos teikimas, kai jūsų serveris bus užpultas..
  • 1 paspaudimas „WordPress“ grūdinimas: Būsimas plėtinys leis „WordPress“ prieglobos klientams patikėti savo saugumo valdymą „Plesk“ vienu paspaudimu. Tada „Plesk“ valdys jums įskiepių atnaujinimus, klaidų pataisas ir saugos pataisas.
 • Demonstracija
 • Kainodara

Jei norite daugiau išmanymo, skydelyje yra palaikymas daugybėje PHP versijų, nesukurtų su „Ruby“, „Python“ ir „NodeJS“ palaikymu, pasiekiamu per „Phusion“ (arba „be dėžutės“ su „Plesk Onyx“ išleidimu). Tarp populiarių palaikomų „Linux“ versijų yra „Ubuntu“, „CentOS“, „RHEL“, „Debian“ ir „CloudLinux“, su „Ubuntu“ ir „Debian“ atnaujinimo palaikymu..

„Plesk“ ekrano kopija

„DirectAdmin“ valdymo skydelio apžvalga

„DirectAdmin“ yra palyginti lengvas valdymo pultas, palaikantis „Linux“. Jis turi visas pagrindines valdymo pulto savybes, įskaitant palaikymą kelių klientų sąrankai. Visos parduotos licencijos yra „neriboto domeno“ licencijos.

 • funkcijos
 • Demonstracija
 • Kainodara

„DirectAdmin“

„STORM“ valdymo skydelio apžvalga

Reaguodama į klientų norus dėl lengvesnės serverių valdymo platformos, „Nimbus Hosting“ dvejus metus praleido kurdama patentuotą „STORM“ platformą, kad pabrėžtų efektyvumą ir patogumą. Kadangi JK priimančiosios šalys orientuojasi į interneto dizaino ir plėtros agentūras, „STORM“ suteikia vartotojams galimybę greitai ir paprastai nustatyti bei valdyti savo klientų svetaines naudojant intuityvią sąsają.

„Nimbus Hosting“ daug laiko praleido supaprastindama „Git“ saugyklų, tokių kaip „GitHub“ ar „Bitbucket“, diegimą. Prisijungę prie STORM paskyros, vartotojai gali atspindėti saugyklą ir filialą tiesiai į serverio svetainę ar aplanką. Pakeitimai gali būti diegiami automatiškai arba vienu paspaudimu, atsižvelgiant į pasirinktą nustatymą – daug greičiau nei naudojant FTP ar SSH.

Šis švarus, modernus valdymo pultas veikia skirtingai nei „cPanel“ ir „Plesk“, nes jis nėra įdiegtas kiekviename jo valdomuose serveriuose. Vietoj to, „STORM“ yra keliuose „Nimbus Hosting“ valdymo serveriuose, kurie prisijungia prie kliento serverio, kai prašoma pakeitimo. Jei norite naudoti STORM, turėsite priglobti savo svetainę ar programas naudodami „Nimbus Hosting“. Nepaisant papildomo veiksmo, atnaujinimai įvyksta beveik akimirksniu.

Centralizuotai valdant „STORM“, „Nimbus Hosting“ padidina bendrą hostingo paslaugų greitį, saugumą ir stabilumą. Pasak bendrovės, 82% klientų mato našumo patobulinimus, kai persikelia į „STORM“. Vartotojai gali įdiegti naujausią „WordPress“ versiją per mažiau nei 10 sekundžių, o „STORM“ G10 HPE serveriai įgalina „Nimbus Hosting“ garantuoti 99,995% serverio veikimą.

Reguliariai diegiamos naujos funkcijos nereikalauja, kad klientai atnaujintų savo valdymo pultą. STORM supaprastina vartotojo valdymą ir leidimus, leisdami administratoriams nustatyti, kada pasibaigia baltojo sąrašo IP prieigos galiojimo laikas. Panašiai „Encrypt SSL“ sertifikatus ir PCI laikymąsi galima įgalinti tik vienu paspaudimu. Vartotojai gali pasirinkti perkrauti visą serverį arba iš naujo paleisti MySQL, Apache, NGINX ar PHP atskirai.

 • funkcijos
 • Nemokamas bandymas
 • Kainodara

„STORM“ valdymo pulto ekrano kopija

„Core-Admin“ valdymo skydelio apžvalga

Pagrindinis administratorius buvo sukurtas kaip centralizuotas ir labai sujungtas sprendimas, teikiantis palaikymą kelių serverių valdymui naudojant vieną interneto administravimo konsolę. Tai apima išplėstinę leidimų sistemą ir stebėjimo sistemą. Yra „Nemokamas žiniatinklio leidimas“, kurį galima naudoti tik 10 domenų.

 • funkcijos
 • Demonstracija
 • Kainodara

Pagrindinis administratorius

„InterWorx“ valdymo skydelio apžvalga

„InterWorx“ yra dviejų paketų versijos: „NodeWorx“ (serveriui valdyti) ir „SiteWorx“ (svetainei valdyti). „Interworx“ turi puikią papildinių sistemą, leidžiančią greitai įdiegti programas, panašiai kaip „Softaculous“ interneto paketo tvarkyklę. „InterWorx“ taip pat turi komandų eilutės sąsają.

 • Demonstracija
 • Kainodara

„Interworx“

„ISPmanager“ valdymo skydelio apžvalga

ISPmanager yra „Linux“ pagrindu sukurta lanksti valdymo pultas, kurį siūlo ISPsystem, pirmaujanti prieglobos automatizavimo sprendimų tiekėja Rusijoje. Per beveik du dešimtmečius „ISPmanager“ tapo viena populiariausių žiniatinklio valdymo pultų Rytų Europos tautose, o populiarumas auga ir kitose teritorijose. Šis galingas skydelis yra siūlomas dviem leidimais; abu yra pritaikyti valdyti neribotus domenus ir vartotojus, ir gali būti pritaikyti jūsų prekės ženklo poreikiams patenkinti.

„ISPmanager Lite“ skirtas valdyti VPS ir dedikuotus serverius.

ISPmanager verslas idealiai tinka bendrai naudoti ar perparduoti.

„ISPmanager“ yra komercinis produktas, pasižymintis savybėmis, panašiomis į „premium“ valdymo skydelius, tačiau kainos taškas yra mažesniame spektro gale, todėl daugelis galutinių vartotojų mano, kad ši parinktis yra geresnė. Turtingas „ISPmanager“ funkcijų rinkinys ir prieinamas kainų derinys leidžia mums didžiuotis, kad galime padėti pristatyti programinę įrangą JAV rinkai.

 • funkcijos
 • Kainodara
 • Demonstracija & 14 dienų nemokamas bandymas

ISP sistemos valdymo skydelio ekrano kopija - „ISPmanager 5“

„i-MSCP“ valdymo skydelio apžvalga

„i-MSCP“ yra atvirojo kodo ir siekia būti geru daugia serverių valdymo skydeliu tiek asmeniniam, tiek profesionaliam (t. y. prieglobos teikėjų) naudojimui. Nėra nė vieno ypač išskirtinio šios interneto grupės aspekto, tačiau aplink ją yra aktyvi bendruomenė.

 • funkcijos
 • Šaltinis

i-mscp

„Froxlor“ valdymo skydelio apžvalga

„Froxlor“ yra atvirojo kodo žiniatinklio valdymo pultas su labai švaria sąsaja. Yra IPv6 palaikymas, bilietų pardavimo sistema ir integruota perpardavėjų-klientų pranešimų sistema. Tai idealiai tinka IPT ir panašioms organizacijoms.

 • funkcijos
 • Demonstracija
 • Šaltinis

„Froxlor“

„Vesta“ valdymo skydelio apžvalga

Vesta yra atviros kilmės ir siekia būti paprastas ir lengvas žiniatinklio valdymo pultas. Jis nepalaiko labiau į verslą panašių funkcijų (pvz., Kelių serverių sąrankos), tačiau bando pabrėžti efektyvumą, naudodamas „Nginx“ interneto skydelio priekinėje dalyje ir „Apache“ programos pagrindinėje programoje..

 • funkcijos
 • Šaltinis

Vesta

„ZPanel“ valdymo skydelio apžvalga

Zpanelis (nebuvo atnaujinta nuo 2014 m. kovo 3 d. ir gali būti nebeteikiama) yra atviras ir siekia būti „verslo klasės žiniatinklio prieglobos valdymo skydelis, palaikomas neribotam perpardavėjui“. Sąsaja yra kompaktiška ir labai funkcionali. „Zpanel“ palaiko daugelį operacinių sistemų, įskaitant „Linux“, „Windows“, „MacOS“ ir „FreeBSD“.

 • funkcijos
 • Šaltinis

„zPanel“

„Sentora“ valdymo pulto apžvalga

Sentora yra „ZPanel“ šakutė. Ši šakutė įvyko po to, kai „Zpanel“ pardavė JAV įsikūrusiai įmonei. „Sentora“ prekiauja „ZPanel“ „bendruomenės versija“. „Sentora“ komanda taip pat siūlo prenumeratos pagrindu teikiamą papildomą palaikymą.

 • Šaltinis

Sentora

„Webmin“ valdymo pulto apžvalga

Webminas atvirojo kodo žiniatinklio valdymo pultas, skirtas sistemos administravimui „Linux“ / „Unix“. Jame yra dešimtys serverio paslaugų konfigūravimo modulių. Jų „Cloudmin“ įrankis yra „Webmin“ pagrindu sukurta sąsaja, skirta virtualių sistemų, įskaitant „Xen“, „KVM“ ir „OpenVZ“, valdymui.

 • Demonstracija
 • Šaltinis

Webminas

„ISPConfig“ valdymo skydelio apžvalga

ISPConfig yra populiari atvirojo kodo žiniatinklio valdymo skydelių sistema, palaikanti gerą verslą. Projektas teigia, kad daugiau nei 40 000 parsisiuntimų per mėnesį. Yra tinkamas kelių serverių, IPv6 ir virtualizacijos (OpenVZ) palaikymas, kuris idealiai tinka IPT ar kitoms įmonių aplinkoms..

 • Demonstracija
 • funkcijos

ISPconfig

„Ajenti“ valdymo pulto apžvalga

Ajenti yra „Python“ pagrindu sukurta žiniatinklio valdymo skydelių sistema, todėl ji išsiskiria iš visų PHP pagrindu sukurtų skydelių. Jos svetainė teigia, kad yra daugiau nei 55 000 aktyvių „Ajenti“ vartotojų. Sąsaja yra labai gerai suprojektuota. „Ajento“ naudoja įvairius „Linux“ paskirstymus ir „FreeBSD“.

 • Šaltinis

Ajenti

„BlueOnyx“ valdymo skydelio apžvalga

„BlueOnyx“ yra atvirojo kodo žiniatinklio valdymo pultas, kuris veikia tik su „CentOS“ ir „Scientific Linux“ paskirstymais. Jos sąsaja gali šiek tiek parodyti savo amžių, tačiau yra daugybė kitų funkcijų, palaikančių kelių vartotojų sąrankas.

 • funkcijos
 • Demonstracija

„BlueOnyx“

„CentOS“ internetinio skydo apžvalga

„CentOS“ žiniatinklio skydelis yra „CentOS Linux“ paskirstymo atvirojo kodo interneto pultas. Jis turi patikimą funkcijų rinkinį, kuris gali atitikti daugumą kitų interneto skydų, nors jam trūksta kelių serverių palaikymo.

 • funkcijos
 • Demonstracija

„CentOS“ žiniatinklio skydelis

„Virtualmin“ valdymo pulto apžvalga

„Virtualmin“ yra populiarus ir (daugiausia) atvirojo kodo valdymo pultas, siūlomas trijose produkto versijose:

„Virtualmin GPL“ yra pagrindinė žiniatinklio valdymo pulto programinė įranga, turinti solidų funkcijų rinkinį ir malonią vartotojo sąsają. Šis produktas taip pat prieinamas „Webmin“ modulio pavidalu. „Virtualmin“ siūlo keturis serverio valdymo būdus: iš interneto, mobiliojo, komandinės eilutės ir per nuotolinę HTTP API.

„Virtualmin Professional“ palengvina daugelio kitų programų (pvz., „WordPress“, „Joomla“, „Magento“, „NodeJS“) įdiegimą ir atnaujinimą ir teikia komercinę paramą.

„Cloudmin Professional“ yra kelių serverių valdymo pultas, pagrįstas „Virtualmin“, kad būtų galima kurti debesies paslaugas įmonėms ir paslaugų teikėjams. „Cloudmin“ palaiko „Xen“, „vserver“, „Solaris Zones“ ir „Amazon EC2“ egzempliorius.

 • funkcijos
 • Kainodara
 • Šaltinis

„Virtualmin“ atvirojo kodo versija

„Virtualmin Professional“ turi sudėtingesnes programų diegimo palaikymo funkcijas:

V irtualmin Professional versija

Bendros valdymo skydo savybės

Apskritai, dauguma valdymo skydelių įgyvendina bendrą funkcijų rinkinį. Nors dauguma įgyvendins kai kuriuos jų pogrupius, yra keli, kurie apima juos visus. Žiniatinklio prieglobos valdymo pulto programinė įranga gali suteikti prieigą prie:

 • Domenų vardų sistemos valdymas (interneto domenai, pašto domenai ir kt.)
 • El. Pašto sistemos valdymas (el. Pašto adresai, el. Pašto kvotos, šlamšto prevencija ir kt.)
 • FTP valdymas (vartotojo abonementai, slaptažodžių tvarkymas, failų sistemos kvotos)
 • Prieiga prie žiniatinklio failų sistemos
 • SSH vartotojo / rakto valdymas
 • Duomenų bazių tvarkymas (MySQL, PostgreQSL ir kartais kitos duomenų bazių sistemos)
 • Atsarginių kopijų valdymas
 • Prieiga prie žurnalų failų ir ataskaitų teikimas
 • Papildinių paslaugų konfigūravimo ir programų diegimo papildinių sistema (pvz., „WordPress“)

Kaip ir beveik bet kurioje kitoje produktų rinkoje, interneto skyduose yra atnaujinimų ir aukščiausios kokybės versijų. Kai kurios valdymo pultai taip pat turi įmonės lygio funkcijas, skirtas tokioms įmonėms kaip:

 • Valdykite kelis serverius iš vienos valdymo pulto sąsajos
 • (Šeimininkams) Leiskite keliems klientams lygiagrečiai paleisti valdymo pulto programinę įrangą serveryje
 • Paslaugų stebėjimas ir perspėjimas
 • Bilietų sistema klientams
 • IPv6 palaikymas

Šios parinktys yra fantastiškos dideliems, augančioms įmonėms ir turistams.

Valdymo skydo savybių palyginimas

Visi žinome, kad lengviau vizualiai pamatyti dalykus, todėl sudarėme gražų stalą, kad galėtumėte greitai palyginti visas valdymo pultas ir jų savybes. Žemiau esančioje lentelėje pateikiame keletą komentarų apie kiekvieną programinę įrangą ir nuorodas, kurios padės išsamiau ištirti.

Valdymo skydo apžvalgos
Programos kalba
Atviro kodo
„Linux“
„Windows“
DNS
Pašto adresą
FTP
Duomenų bazės
IPv6
Daugialypis serveris
„cPanel“Perlas, PHPxxxxxxx
PleskasPHP, C, C++xxxxxxxx
„DirectAdmin“PHPxxxxxx
STORMPHPxxxxxx
Pagrindinis administratoriusPHPxxxxx
„InterWorx“PHPxxxxxxx
ISPmanagerC++xxxxxxx
„iMSCP“PHP, Perlasxxxxxxx
„Froxlor“PHPxxxxxx
VestaPHPxxxxxx
„ZPanel“PHPxxxxxxxx
SentoraPHPxxxxxxx
WebminasPerlasxxxxxxxx
ISPConfigPHPxxxxxxxx
AjentiPythonxxxxxx
„BlueOnyx“Java, Perlasxxxxxxx
„CentOS“ žiniatinklio skydelisPHPxxxxxxx
„Virtualmin“PHPxxxxxxxx

Šios plokštės yra įvairios. Kai kurios plokštės gali būti geriausiai pritaikytos bendrojo prieglobos klientams, o kitos yra labai populiarios tarp debesijos prieglobos vartotojų. Nepaisant to, ar naudojate savo svetainę dedikuotuose serveriuose, VPS ar bendro naudojimo talpinimo aplinkoje, tai, kad valdote failus, el. Laiškus, programas ir tt iš vienos intuityvios sąsajos yra naudinga..

Baigiamoji pastaba

Tikimės, kad ši greita 17 geriausių aktyviai prižiūrimų interneto skydų apžvalga leido jaustis visiškai pasirengusiam atlikti geriausią pasirinkimą ieškant žiniatinklio skydelio, kad atitiktumėte asmeninius ar profesinius svetainės valdymo poreikius..

Prieš rinkdamiesi skydą, turite žinoti, koks prieglobos „kaušas“ (bendrai naudojamas palyginti su virtualiu) geriausiai tinka jūsų prieglobos poreikiams. Mūsų pagrindų vadove naujokai bus supažindinti su žiniatinklio priegloba ir ko jiems reikia norint pradėti.

Peržiūrėkite geriausius prieglobos planus kartu su valdymo skydais

Atminkite, kad žiniatinklio skydas yra tik svetainės savininko internetinis prietaisų skydelis, skirtas valdyti programas, failus, programinės įrangos priedus ir dar daugiau jų svetainėje – o daugelis mūsų specialistų mėgstamų prieglobos paslaugų savo pakuotėse turi fantastiškų valdymo skydelių..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map