Mokymo technika: „CodeMonkey“ yra žaismingas būdas padėti jauniems kodikams išmokti realiojo pasaulio programavimo kalbos

TL; DR: Vaikų paruošimas ateities sėkmei reiškė padėti jiems įsisavinti tris skaitymo, rašymo ir aritmetikos pagrindus. Šiandien daugelis mokyklų moko mokinių kodavimo. Jei jūsų vaikai ar studentai yra atsparūs mokymosi kodams, vis dar yra nemaža tikimybė, kad jie pasirinks bananus „CodeMonkey“ – patrauklią internetinę platformą, kuri besimokantiesiems padeda įgyti teksto kodavimo žinių per žaismingą žaidimų patirtį. Turėdama planus, tinkančius tėvams, mokytojams ir mokyklų rajonams, taip pat tęsdama plėtrą, paremtą atsiliepimais klasėje, „CodeMonkey“ yra pasirengusi paruošti jaunus koderius sėkmingam ateities technologijų srityje.


Kaip žino kiekvienas „Mary Poppins“ gerbėjas, nėra nieko, kas būtų šaukštas cukraus, kuris padėtų vaistui nusileisti. Kitaip tariant, pridedant linksmybės elementą, bet kuri užduotis gali būti malonesnė.

Tiesiog paklauskite žmonių, esančių už „CodeMonkey“, internetinės platformos, kuri padeda studentams įgyti programavimo įgūdžių, kai jie nukreipia beždžionę aplink ekraną, kad padėtų jam sugauti bananus. Žaidimais grįstos švietimo priemonės tikslas – ne tik ankstyviems besimokantiesiems užkoduoti, bet ir sukonkuruoti.

„CodeMonkey“ įkūrėjai sukūrė platformą 2014 m., Norėdami pakeisti senamadiškus mokymosi metodus, kad sudomintų vartotojus. „Kodavimas yra sunki tema“, – teigė „CodeMonkey“ rinkodaros viceprezidentas Boazas Zaionce’as. „„ CodeMonkey “siekė, kad kodavimas būtų pakankamai įdomus ir vizualiai įdomus, kad mažiems vaikams nebūtų nuobodu – ar mesti, nes tai yra per daug sudėtinga.“

„CodeMonkey“ logotipas

Įnoringas „CodeMonkey“ personažų spektaklis padeda studentams programuoti.

Kalbėdamas apie tai, Boazas teigė, kad mokymasis koduoti yra panašus į užsienio kalbos mokėjimą. „„ CodeMonkey “padeda vartotojams suprasti, kad programavimas yra toks pat kaip anglų, prancūzų, vokiečių kalbų mokymasis – tai tiesiog kalba“, – sakė jis. „Ir jei jūs tai suprasite vėliau, suprasite, kaip kuriamas internetinis pasaulis“.

Platforma tinkama įvairiais atvejais, joje yra mokyklų ir popamokinių klubų ugdymo programa, taip pat savarankiški internetiniai kursai, padedantys vaikams išmokti koduoti namuose. „CodeMonkey“, turėdama galimybę pasirinkti iš 18 kalbų ir nuolat tobulinti, remdamasi atsiliepimais auditorijoje, visame pasaulyje ruošia jaunus koderius ateities technologijų srityje.

„Mes siekiame puoselėti žaismingą mokymosi patirtį, kai gimsta ir užauga kitos kartotekų kartos“, – sakė Boaz.

Interaktyvus internetinis žaidimas, paverčiantis kodavimą smagiu

„Boaz“ palygino „CodeMonkey“ su „Duolingo“ – populiaria užsienio kalbų mokymosi platforma, kuri pasitelkia gamavimo galią, kad besimokantieji vienu metu padėtų suvirškinti turinį nedidelėmis dalimis. „Čia tas pats dalykas: lėtas, žingsnis po žingsnio procesas, kurio metu jūs lengvai mokotės naujo teksto, komandų ir funkcijų, kurios ypač patrauklios“, – sakė jis..

Tačiau programa skirta ne tik kodo mokymuisi ir bananų pagavimui. Boazas mums pasakė, kad tai padeda vaikams išsiugdyti keletą plačių įgūdžių rinkinių problemų sprendimo, kūrybiškumo ir nuoseklaus mąstymo srityse. „Kodavimas skatina visų rūšių studentams naudingas savybes, neatsižvelgiant į tai, ar jie pagaliau siekia kodavimo karjeros“, – sakė jis..

Remiantis „CodeMonkey“ tinklaraščio įrašu, internetinės kodavimo programos taip pat padeda jauniems besimokantiesiems susitaikyti su nesėkmėmis ta prasme, kad „suklysti kodavimo metu yra nemokama, nes vaikai visada gali ištrinti ir bandyti dar kartą“. Tai taip pat padeda jiems įgyti savarankiškumo, įgyvendinant projektus be suaugusiųjų priežiūros.

„CodeMonkey“ žaidimo eiga

Internetinis įrankis saugo technologijas ir žaidimus, kad kodavimas būtų įdomus.

Daugelis mano, kad šių įgūdžių įsisavinimas gali teigiamai paveikti papildomų dalykų, esančių žemiau, atlikimą. Pavyzdžiui, „CollegeBoard“ duomenys rodo, kad studentai, baigę AP kompiuterių mokslo kursą, AP Calculus testuose geriau nei jų bendraamžiai, rodo galimą ryšį tarp kompiuterių moksle naudojamų įgūdžių ir matematikos..

Programa skirta antrų – aštuntų klasių mokiniams, tačiau Boazas patikino, kad niekada nebūna per jaunas ar senas mokytis kodo. Naudojant nemokamą 30 dienų bandomąją versiją ir nereikalaujant kreditinės kortelės, nėra jokios priežasties vengti naudotis platforma.

Tekstinis kodavimas paruošia besimokančius ateities technikai

Be galimybės skaityti, Boazas teigė, kad norintiems pradėti nuo pirmojo „CodeMonkey“ kurso „Kodavimo nuotykiai“ nėra jokių išankstinių žinių. Nors studentai dažnai pradeda ankstyvą kodavimo ugdymą naudodamiesi programavimo aplinka, „CodeMonkey“ teikia pirmenybę teksto kalba.

„Blokuojamasis kodavimas yra geras, tačiau jis tiesiog moko logikos“, – sakė A. Boazas. Kita vertus, „CodeMonkey“ pasitelkia teksto programavimo kalbą, vadinamą „CoffeeScript“. Įmonės kūrėjai pasirinko jį dėl panašumo į „JavaScript“ ir pažįstamos sintaksės, panašios į tai, kaip rašome angliškai.

Kalba pirmiausia yra orientuota į objektą, tai reiškia, kad ją sudaro elementai, sąveikaujantys tarpusavyje. Pvz., „CodeMonkey“ kodavimo nuotykyje „CoffeeScript“ naudojamas programuoti beždžionę (objektą) pasiekti bananą (kitą objektą).

Bendrovės „Coding Chatbots“, skirtos 13 metų ir vyresniems vaikams, studentams suteikia galimybę išmokti teksto kodą Python’e – tai dar viena objektais pagrįsta kalba, kuri, pasak Boazo, vis labiau išpopuliarėja. „Per pastaruosius dvejus ar ketverius metus Python’as buvo ta kalba, kurią visi nori išmokti, todėl šiuo atžvilgiu esame tarsi linkę į dabartį“, – sakė jis..

Tačiau „CodeMonkey“ supranta, kad kompiuterių kalbos, kaip ir jų šnekamosios kalbos, nuolat tobulėja. „Jis visada progresuoja“, – sakė jis. „Galų gale kažkas kitas taps populiarus ir mes tam sukursime naują turinį. Net jei kalbos, kurių vaikai mokosi dabar, nėra tokios pat, kokias jie vartoja ateityje, jie vis tiek mokosi pagrindinių sąvokų “.

Tėvų, mokytojų ir panašių mokyklų planai

Jei esate vienas iš tėvų, norinčio nukreipti vaiko laiką „iPad“ link kažko produktyvaus, „CodeMonkey“ namų planuose pateikiami mėnesiniai, ketvirtiniai ir metiniai atsiskaitymai nuo 3,25 USD iki 5,95 USD per mėnesį. „Mūsų savarankiškas dėstymo būdas veda jus per programą ir pateikia patarimų, jei įstrigote“, – sakė Boazas. „Vaikams nereikia tėvų, kurie žino, kaip padėti jiems kodą.“

„CodeMonkey“ taip pat siūlo kainų nustatymo galimybes individualiems pedagogams, namų mokyklų mokytojams, privatiems dėstytojams, klubams, mokykloms ir rajonams, kurie nori mokyti studentus kompiuterių mokslų koncepcijose, tokiose kaip kilpos, kintamieji, funkcijos ir sąlygos. Patirtis klasėje leidžia pažengusiems studentams laisvai judėti į priekį, o tiems, kuriems reikia pagalbos, gauti patarimų.

Mokytojai gauna prieigą prie išsamios informacijos suvestinės, kuria jie gali sekti mokinių pažangą ir dalintis sprendimais su visa klase diskusijoms. Žaidimas taip pat apima įtraukiančią mokymo programą, sudarytą iš 35 išsamių pamokų planų, kuriuose aprašoma tiek internetinė, tiek neprisijungusi veikla. „Šie planai instruktuoja pedagogus, ką jie turi daryti“, – sakė A. Boazas.

Iš mokytojų nereikalaujama jokios programavimo patirties, kuri padėtų mokiniams naudotis „CodeMonkey“, tačiau jie gali pasirinkti, ar mokyklos ar rajono nuožiūra panaudoti sertifikavimo galimybes. „Tai puikus pasirinkimas užtikrinti, kad mokytojas yra pasirengęs sutvarkyti pamokas“, – sakė Boaz.

„CodeMonkey“ siūlo nemokamas mokytojų bandomąsias paskyras 30 mokinių su 30 „CodeMonkey“ iššūkių ir sprendimų, taip pat prieigą prie mokytojų prietaisų skydelio ir pamokų planų..

Vykdoma plėtra, pagrįsta bandymu klasėje

„Boaz“ pasakojo, kad „CodeMonkey“ didelę savo vystymosi dalį pagrindžia klientų atsiliepimais ir atvejų tyrimais – kurie yra naudingi atsižvelgiant į žiauriai sąžiningą vaikų pobūdį. „Atliekame daugybę bandymų klasėse, skirtingose ​​mokyklose, norėdami pamatyti, ar turėtume išbandyti ką nors naujo“, – sakė jis. „Jei jie bus laimingi, žinosite. Jei jie užstrigs ir susierzins ar nusivils, jie tai parodys “.

Bendrovė taip pat naudoja šiuos atsiliepimus kurdama naujus pasiūlymus, pvz., „GameBuilder“, kuris pasirodė 2016 m. Lapkritį. Programinė įranga suteikia studentams galimybę panaudoti savo naujus kodavimo įgūdžius remiksuoti „CodeMonkey“ žaidimus, kurti žaidimus mobiliesiems įrenginiams ir dalintis savo kūryba su draugais. Kaip ir „Coding Adventure“, „GameBuilder“ yra savaime suplanuota, automatiškai vertinama programa, kurią taip pat lengva įgyvendinti klasėje, kaip naudoti namuose..

Be to, „CodeMonkey“ planuoja atidaryti laisvųjų žaidimų kūrimo žaidimų platformą, kuri įgalins studentus tapti realaus pasaulio programinės įrangos kūrėjais. „Ši platforma yra tikrai kažkas, kas patiks vaikams“, – sakė A. Boazas. „Mes jiems suteikiame saloną, kuriame jie mato, ką jų kolegos pagamino, ir tada jie gali tiesiog spustelėti bet kurį žaidimą, jį redaguoti ir padaryti savo“, – sakė Boazas..

Nesvarbu, ar jie yra naujokai, ar žaidimų programuotojai, „CodeMonkey“ tikslas yra padėti besimokantiesiems rasti tokio pobūdžio džiaugsmą pakeliui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map