Kaip suderinimas supaprastina duomenų integraciją ir valdymą: taupykite įmones laiką ir pinigus naudodami lanksčius, automatizuotus sprendimus

TL; DR: Kadangi įmonės naudoja vis daugiau duomenų išteklių, kad galėtų nustatyti veiklos efektyvumą ir priimti verslo sprendimus, rankiniam kodavimui ir vėlavimui lieka mažiau laiko. „Attunity“, mūsų „Developers ‘Choice ™“ apdovanojimų gavėjas už efektyvų duomenų integravimą ir valdymą, paspartina duomenų pateikimą, saugojimą ir prieinamumą naudojant jų programinę įrangą. Mes sutelkiame dėmesį į tris parašo programas – kopijavimą, kūrimą ir matomumą – norėdami parodyti, kaip vartotojai gali sklandžiai ir saugiai įsisavinti duomenis ir automatizuoti įprastus duomenų tvarkymo ir sandėliavimo procesus..


„Swiss Life Group“, viena iš pirmaujančių Europos draudimo ir turto valdymo bendrovių, norėjo sukaupti klientų duomenis keliose pagrindinėse sistemose į vieną ieškomą rodyklę. Anksčiau prie kiekvienos pagrindinės sistemos reikėjo prieiti atskirai ir duomenys būtų pateikiami šiek tiek skirtingai – klaidinantys klientus, pardavėjus ir darbuotojus.

Naudodamas „Attunity“ programas, „Swiss Life“ sukaupė pagrindinio kompiuterio duomenis į centrinę duomenų bazę, kuri aptarnavo bendrą paieškos variklį. Dabar klientai gali pasiekti realiojo laiko informaciją apie savo politiką naudodami žiniatinklio, planšetinių kompiuterių ir mobiliąsias programas, o įmonė plečia savo funkcijas kitiems departamentams, platintojams ir paslaugų agentams..

„Neatvykę mes negalėtume įgyvendinti projekto“, – atvejo analizėje teigė architektūros direktorius Christianas Phan-Trongas. „Vystymo darbas mums būtų buvęs per brangus. Mes būtume priversti atsisakyti realaus laiko duomenų skleidimo reikalavimo. “

Nors „Attunity“ klientai dažniausiai patenka į „Fortune 2000“ gretas, vyresnysis produktų rinkodaros direktorius Kevinas Petrie teigė, kad keli produktai, tokie kaip „CloudBeam“, taip pat turi aktyvų vidutinių įmonių vartotojų ratą. „Mūsų sukurta technologija tikrai tinka bet kokio dydžio įmonėms“, – sakė jis.

Kodėl sunku atlikti efektyvią duomenų integraciją?

Keičiantis duomenų kiekiui, kurio reikia verslui, vis daugėja, Kevinas teigė, kad tradiciškesni procesai ir programos neatsilieka.

Projektuojant ir statant duomenų integravimo sistemas ar sandėlius, dažnai reikia kelių savaičių ir ETL (ištraukti, transformuoti ir įkelti) programuotojų. Laikui ir resursams imli sąranka ir priežiūra gali pakenkti įmonėms, ypač toms, kurios bando naudoti duomenis veiklos efektyvumui padidinti.

Klientai reikalauja judrumo, greitumo ir lankstumo

Pasak Kevino, būsimi klientai, įgyvendindami duomenų integravimo sistemą, paprastai patenkina tris bendrus poreikius:

 1. Nurodykite ir pakartokite duomenis pagal poreikį: Organizacijos turi greitai rinkti ir perkelti duomenis iš vienos sistemos į kitą. „Šis judrumas yra didelis reikalavimas“, – sakė jis.
 2. Srautinės transliacijos realiuoju laiku: Momentiniai duomenų atnaujinimai suteikia įmonėms galimybę nedelsiant pasinaudoti klientų galimybėmis ar efektyvinti veiklą.
 3. Kelių platformų palaikymas: Galimybė keistis duomenimis keliose duomenų bazėse ir platformose suteikia ieškomą sprendimą, neturintį patentuotų sąsajų apribojimų.

Kevinas teigė, kad dauguma duomenų praranda didžiąją dalį savo vertės įmonei po 30 minučių. Pavyzdžiui, mažmenininkai gali naudoti pardavimo informaciją, kad iš karto po pirkimo galėtų tęsti ryšį su pirkėjais.

„Galite, pavyzdžiui, pateikti realiojo laiko pasiūlymą, remdamiesi socialinės žiniasklaidos modeliais, tam demografiniam rodikliui“, – sakė jis. „Yra daugybė dalykų, apie kuriuos galite sužinoti realiu laiku, kad profiliuotumėte tą klientą ir pateiktumėte kitą geriausią kryžminio pardavimo pasiūlymą“.

Sprendimai, iššūkiai dėl sudėtingumo, delsos ir nenuoseklios paramos

Pakeiskite duomenų kaupimą arba CDC, programos identifikuoja, fiksuoja ir pateikia informaciją tikslinėje duomenų bazėje, sandėlyje, „Hadoop“ arba debesyje. Pasak Kevino, įžvalga ir konkurentai siekia sušvelninti šiuos tris iššūkius:

 1. Sudėtingas rankinis kodavimas: Tradiciniai duomenų kopijavimo metodai reikalauja daug laiko ir sudėtingo ETL programavimo.
 2. Pervedimų vėlavimas: Kai perkeliami dideli duomenų kiekiai, neveiksmingos replikacijos programos gali sulėtinti gamybos programų našumą.
 3. Nenuoseklūs procesai: Tam tikroms platformoms ir įrankiams dažnai reikalingos tam tikros procedūros veiksmingai perkelti ir apdoroti duomenis, kurie gali būti intuityvūs arba ne.

„Attunity“ laiko save aukščiausiu nepriklausomu srautinių CDC teikėju. Dauguma konkurentų, įskaitant „Oracle“, siūlo programas, pritaikytas jų susijusiems vidaus produktams. Tačiau pagaliau Kevinas teigė, kad „Attunity“ palaiko 36 duomenų šaltinius ir tikslus.

„Jie tiesiog negali turėti tokio paties lygio palaikymo kitoms platformoms“, – sakė jis. „Mūsų nepriklausomumas suteikia mums galimybę glaudžiai bendradarbiauti su„ Microsoft “,„ Teradata “,„ Hewlett Packard Enterprise “ir daugeliu kitų, kad būtų galima tvirtai integruoti ir perkelti duomenis visur, kur reikia, realiu laiku“.

Kaip „Atnaujinimo programos“ padeda įmonėms perkelti, ruošti ir analizuoti duomenis

Kevinas teigė, kad „Attunity“ programos padeda įmonėms automatizuoti ir naudoti intelektą iš analizės, įgyvendindamos „Attunity“ misiją suteikti IT departamentams galimybę greičiau ir efektyviau teikti duomenis didesniais kiekiais..

„Visi dalykai, kuriems reikėjo daug talentingų, rankinių, ETL programuotojų, dabar vyksta automatizuojant per nuleidžiamą internetinę sąsają“, – sakė jis..

1. Replicate ™ nuryja ir perduoda srautus per kelias platformas

„Attunity“ pavyzdinis produktas „Replicate“ dideliais kiekiais arba realiu laiku nukopijuoja duomenis iš gamybos aplinkos ir atkartoja analizės saugykloje, pavyzdžiui, „Hadoop“, arba duomenų saugyklose..

Vartotojai automatizuoja duomenų integravimą be kodavimo, apibrėždami duomenų šaltinius ir tikslus intuityviame portale ir gali stebėti pažangą realiu laiku.

Ekrano kopija, rodanti, kad yra atkartoti

Replikacija perkelia duomenis greitai ir saugiai per kelias dešimtis palaikomų platformų realiuoju laiku.

„Galite perkelti didelius duomenų kiekius ir iš karto pereiti prie realaus laiko kompaktinių diskų kaupikliui, kad jis būtų atnaujintas“, – sakė Kevinas. „Tai galime padaryti naudodami labai lengvą, greitą ir veiksmingą programinės įrangos įrankį.“

Tarp naujausių bendrovės pasiūlymų, „Enterprise Manager“ teikia pagrindinę sąsają, skirtą valdyti ir stebėti duomenų srautą kliento replikavimo aplinkoje..

„Staiga masinės, visos įmonės duomenų konsolidavimo pastangos tampa daug labiau įmanomos“, – sakė Kevinas. „Tai nėra stulbinantis darbo jėgos požiūriu, nes jūs turite šį operacijų komandų centrą“.

2. „Compose ™“ automatizuoja įprastus duomenų saugojimo procesus

Supaprastinus duomenų integraciją, „Attunity Compose“ gali padėti klientams automatizuoti duomenų saugyklų kūrimą, valdymą ir atnaujinimą..

Ekrano kopija apie atkaklumą Sukurti

„Compose“ automatizuoja daug laiko reikalaujančius informacijos saugojimo duomenų sandėliuose procesus.

Pasak Kevino, kuris papasakojo apie didelę draudimo bendrovę, kuri numatė 45 dienas ETL programuotojams, kad rankiniu būdu nustatytų aplinką, duomenų bazės statyba reikalauja daug tų pačių laiko ir išteklių poreikių, kaip ir atkartojimas. Vietoje to naudodamiesi programa „Compose“, laiko juosta sutrumpėjo iki dviejų dienų.

„Gali būti gana sudėtinga ką nors nustatyti ir atnaujinti laiku, kad atitiktų verslo poreikius“, – teigė Kevinas. „Proceso automatizavimas gali būti didelis žingsnis į priekį mūsų organizacijoms, ir jos gali būti labai plataus užmojo siekdamos pakartoti ir konsoliduoti duomenis.“

3. „Visibility ™“ matuoja duomenų poveikį realiojo laiko įžvalgoms

Viena didžiausių pasaulio automobilių kompanijų naudoja „Attunity Replicate“, kad sujungtų duomenis iš šimtų šaltinių, kad patenkintų įvairius verslo poreikius, įskaitant numatomą techninę priežiūrą jų gamybos procese. Automobilio gamintojas gali naudoti duomenis, kad nustatytų, kurias procedūras patobulinti, numatyti, kas gali nutikti, ir išspręsti problemą, kol ji nepagerėja..

Tas pats požiūris gali būti taikomas įmonių duomenų šaltiniams, turintiems „Attaškumo matomumą“, kuriame pateikiama informacija apie tai, kaip duomenys naudojami ir ką tai reiškia infrastruktūrai, atsižvelgiant į našumą, duomenų talpinimą, kainą ir atitiktį..

Ekrano vaizdas dėl matomumo

Matomumas suteikia jūsų analitikai analizę – optimizuoja jūsų infrastruktūros našumą ir saugo duomenis.

„Tai suteikia jums duomenų analizės, kad jūs suprastumėte, kaip efektyviau ir efektyviau valdyti tuos duomenis“, – sakė Kevinas. „Nepaisant to, tai sudėtinga operacija, tačiau mes siekėme sumažinti sudėtingumą ir laiką, reikalingą norint suprasti, kas vyksta jūsų aplinkoje“.

Priartėjimo pranašumai: įrankiai padeda įmonėms išlikti duomenų tendencijų viršūnėmis

Keičiantis duomenų naudojimui ir poreikiams, tobulėja ir „Attunity“ klientams siūlomos funkcijos. Atnaujinimai per daugelį metų padėjo klientams išnaudoti tokias populiarias technologijas kaip Hadoop ir debesų saugojimo platformos.

„Mes padedame didelėms organizacijoms sujungti dešimčių ar šimtų ar potencialiai tūkstančių galinių taškų duomenis į„ Hadoop “duomenų ežerus“, – sakė Kevinas. Be to, daugumos organizacijų architektūra yra debesis, ir tai auga. Vis daugiau ir daugiau kartų, „Replicate“ padeda klientams perkelti dalį tų duomenų į debesį. “

Nesvarbu, kokia platforma yra, Kevinas teigė, kad „Attunity“ didžiuojasi teikdama realiu laiku ir paprastus pasiūlymus sudėtingoms „Big Data“ sistemoms.

„Mes norime, kad vartotojui sudėtingumas būtų skaidrus“, – sakė jis. „Glaudžiai integruodamiesi ir bendradarbiaudami su visais pagrindiniais platformos tiekėjais ir labai kruopščiai modeliuodami savo automatizuotą sąsają mes įsitikiname, kad administratoriams, kuriems reikia integruoti duomenis, labai sumažėja sudėtingumas.“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map