Bendravimas su „Bluehost“ komanda – kaip suteikti darbuotojams linksmą ir įgalinančią darbo aplinką aukščiausio lygio klientų aptarnavimui

TL; DR: „Bluehost“ yra žinomas dėl savo patogumo ir dėmesio klientams, tačiau paaiškėja, kad patogi vartotojui aplinka prasideda nuo nepaprastos darbo aplinkos. Gavome galimybę susitikti su „Bluehost“ komanda. Aktyvus vadovavimas, palaikomi darbuotojai ir nuolatinis dėmesys klientų galimybių išplėtimui, „Bluehost“ žino, kaip sukurti geresnę prieglobos patirtį..


Jūsų ausys turėtų įsibėgėti, kai išgirsite žiniatinklio prieglobos (ar bet kurios įmonės) istoriją, kuri prasidėjo tuo, kad aukštesnieji žmonės nusileido tranšėjose, asmeniškai tvarkė techninės pagalbos prašymus, kad užtikrintų, jog kiekvienas bilietas buvo tinkamai apdorotas ir kiekvienas klientas buvo traktuojamas kaip prioritetas. Tai signalinis vadovavimo ženklas, kuris žino, kaip palaikyti žmones – elgiasi su jais kaip su asmenimis, o ne su atskirais bilietų numeriais.

Būtent tokio vadovavimo pagrindas ir buvo „Bluehost“, populiarus hostingo vardas. Tai įkvėpė įmonės kultūrą, kurią, mūsų manymu, buvo verta pažinti. Gavome galimybę susitikti su keliais „Bluehost“ komandos nariais ir išgirsti, kaip šis visų žvaigždžių žiniatinklio priegloba elgiasi kitaip, ne tik jų klientams, bet ir jų darbuotojams.

„Bluehost“ tiki gerai palaikoma komanda, kuri geriau palaiko klientus

Komandos narių, su kuriais kalbėjome, sutarimas buvo sutelktas į didžiulį palaikymą, kurį jie jaučia iš bendro darbdavio. „Aš visada jaučiuosi, kad manimi pasirūpins“, – sakė Saralyn, kuri su įmone dirba maždaug penkerius metus. „Bluehost“ suteikia galimybes, saugumą ir linksmą darbo aplinką jų komandai, o tai virsta įmonės kultūra, skatinančia dalytis ta pagalba su klientais..

„BlueHost“ komandos narių nuotraukos

„BlueHost“ komanda apibūdino savo darbo aplinką ir kaip tai geriau aprūpinti, kad padėtų „BlueHost“ klientams.

„Bluehost“ skatina savo darbuotojus augti ir siekti būti lyderiais internete ir gyvenime. Jie tai daro pasitelkdami pašalinę pagalbą – joje pristatomi generaliniai direktoriai, kviestiniai lektoriai ir kiti įtakos balsai, turintys svarbių istorijų. „Jie mokosi ir įkvepia mus savo pasiekimų istorijomis, – sakė Saralyn, – ir tai yra nuostabu“. Garbės svečiai buvo „Skull Candy“ generalinis direktorius ir olimpinis medalininkas Jimmy Shea.

Kitas „Bluehost“ išskirtinumas yra biurų aplinka, kurią jie sukūrė savo komandai. Tai apima nemokamus užkandžius, sporto salę, daugybę patogumų vietoje ir „šeimos“ atmosferą. „Aš žinau, kad tai yra įmonė ir verslas, tačiau manau, kad tai yra šeima labai įvairiais būdais“, – sakė Spenceris, kuris su „Bluehost“ gyvena šiek tiek mažiau nei metus. „Pagalbiniai vaikinai, rinkodaros ir pardavimo vaikinai – mes visi puikiai išgyvename“.

Ką „Bluehost“ „daugialypis“ palaikymo židinys reiškia vartotojams

Komandos nariai, su kuriais kalbėjomės, sutarė, kad „Bluehost“ pasiskirstę vienodai tarp darbuotojų ir klientų, jie sukūrė „daugialypį“ palaikymo požiūrį į interneto prieglobą. Žmonės, kurie pradėjo „Bluehost“ 2003 m., Vienodai atkreipė dėmesį į abiejų šalių poreikių tenkinimą, ir tai lėmė geresnę prieglobos patirtį visame pasaulyje..

Tiesioginė „Bluehost“ įkūrėjų ir vadovų parama

„Bluehost“ pradėjo daugybė žmonių prie vairo: įkūrėjas Mattas Heatonas, buvęs generalinis direktorius Danielius Handy, Danny Ashworthas ir keli pagrindiniai kūrėjai. „Jie norėjo įkurti įmonę, kuri padėjo visiems egzistuoti internete ir turėti viską, ko reikia palaikymui“, – sakė Alfredas, kuris, kaip ir Saralynas, jau maždaug penkerius metus yra „Bluehost“ komandos narys..

Techninė pagalba būtų pagrindinis komponentas įgyvendinant tą tikslą, kurį jie turėjo savo būsimiems klientams, todėl Mattas ir Danielis norėjo labai įsitraukti. „Vienas iš dalykų, kuriais jie nuo pat pradžių didžiavosi, buvo techninė pagalba“, – teigė Spenceris. „Jei kas nors nutiktų dėl pagalbos skambučio, Danielius eitų pasikalbėti su klientu asmeniškai“.

„MVP“ įvertinimas „Bluehost“ personalui

„Bluehost“ komandos nariai klientus vertina palankiausiai. Kitas komandos narys Terrelas pateikė tokią analogiją: „Sportuojant sportininkai paprastai yra garbinami, tačiau dauguma atletų nesuvokia, kad sirgaliai yra jų egzistavimo priežastis. Mes egzistuojame dėl savo klientų, todėl norime, kad jie jaustųsi įvertinti ir žinotų, jog esame nuoširdžiai dėkingi už viską, ką jie investavo į mus “. Spenceris pridūrė: „Tai dvipusė gatvė. Jie padeda mums, o mes padedame jiems padėti jų versle. “ „Bluehost“ darbuotojai žino, kad svarbu būti komandos dalimi – ir mano, kad klientai yra jų MVP.

Tai, ko galime tikėtis iš „Bluehost“ 2016 m

Nuo 2003 m. „Bluehost“ iš poros techninės paramos entuziastų išaugo į beveik 800 komandos narių armiją. „Mes augame kiekvieną dieną“, – sakė Alfredas. 2016 m. Galite tikėtis nuolatinio augimo – dydžio, palaikymo ir hostingo pasiūlymų srityje. Kaip žinomi „WordPress“ gerbėjai, „Bluehost dev“ žmonės ir toliau plėtos savo „WordPress“ draugišką produktą; tuo tarpu jie išleido ir naują debesies produktą.

NAUJOS „WordPress“ investicijos (informacijos suvestinės, bendruomenės įtraukimas ir renginiai)

Akivaizdi „Bluehost“ misija 2016 m. Bus sukurti daugiau galimybių „WordPress“ vartotojams. „Su„ WordPress “įkūrėju visada palaikėme nuostabius santykius, todėl įsitikiname, kad„ WordPress “geriausiai veikia„ Bluehost “, – sakė Alfredas. Jis ir likusi komanda patikino, kad žmonės, ieškantys „WordPress“ prieglobos 2016 m., Turėtų ieškoti ne toliau kaip „Bluehost“. „Nesvarbu, ko norite ar kokį biudžetą turite, atidarysite savo svetainę ir mes ten pasirūpinsime“, – sakė Alfredas.

„BlueHost“ duomenų centrų vaizdas

„BlueHost“ džiaugiasi naujomis 2016 metų naujovėmis, įskaitant „WordPress“ patobulinimus ir naują debesies serverio produktą.

Šiuo metu „Bluehost“ turi bent du kūrėjus, visiškai atsidavusius palaikyti „WordPress.org“ bendruomenę, o „Bluehost“ remia renginius, palaikančius „WordPress“ reguliariai. Kadangi „Bluehost“ ir toliau vis daugiau investuoja į „WordPress“ klientus 2016 m., Alfredas pasakojo, kad jie turi keletą planų darbuose, įskaitant naujų informacijos suvestinių kūrimą, kad būtų patobulintas įskiepių atnaujinimo procesas vartotojams.

NAUJAS „Cloud Cloud“ produktas svetainių savininkams, svajojantiems apie savo svetainės mastelio padidinimą

Naujuosius metus pradėjęs nuo techninės pusės, „Bluehost“ neseniai išleido naują „debesies“ produktą. Debesis yra žinomas dėl savo mastelio pažadų. Šis naujas „Bluehost“ pasiūlymas yra idealus vartotojams, kurie gali būti naujokai, turintys svetainę, tačiau turintys aukštą siekį išplėsti savo verslą. Kartu pateikiamas lengvai naudojamas „cPanel“ valdymo skydelis, taip pat visos „Bluehost“ palaikymo technikos specialistų palaikymo priemonės. „Dar neatlikome testų, tačiau, remdamiesi klientų, kurie šiuo metu naudoja produktą, atsiliepimais, vartotojai jį myli iki šiol“, – teigė Alfredas..

Paskutinės „Bluehost“ komandos mintys

„Bluehost“ yra gerai žinoma bendrojo prieglobos erdvėje, siūlo išskirtines paslaugas, tenkinančias visus serverio poreikius (pvz., VPS, skirtą ar naują „debesies“ produktą), ir sulaukėme aukšto pagyrimo už jų produktų tinkamumą. Visa tai negalėjo būti padaryta be aistringos komandos, o „Bluehost“ aiškiai panaudojo reikiamus išteklius siekdama užtikrinti, kad jų komandos nariai galėtų geriau padėti savo klientams. „Mes visada siekiame pagerinti klientų patirtį“, – padarė išvadą Spenceris. „Tai yra mūsų dėmesys: įsitikinkite, kad tomis smulkmenomis bus pasirūpinta“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map