Kaip nustatyti žiniatinklio prieglobą – serverio ir domeno sąrankos vadovas (2020 m.)

Išmokti nustatyti žiniatinklio prieglobą yra lengviau, nei jūs galite pamanyti – net pirmą kartą svetainių savininkams. Pradžioje visas dėmesys skiriamas ieškant tinkamo dydžio paslaugų jūsų svetainei, dažnai pasikliaujant patikrinta nekilnojamojo turto analogija: Bendras priegloba yra tarsi buto nuoma, VPS yra panašus į buto turėjimą ir skirti serveriai yra lygiaverčiai nuosavų namų valdymui. Tai yra įprastas palyginimas, kurį aš dar anksčiau naudojau aiškindamas valdomas paslaugas.


Nepaisant to, kad labiau tikiu, jog hostingas yra susijęs su pica, drabužių pakeitimais ir tikros meilės paieškomis, jūsų svetainė turi kur gyventi. Esame čia, kad padėtume surasti laimingus prieglobos namus.

Po to, kai tiek daug dėmesio buvo skirta tinkamo prieglobos paslaugų teikėjo paieškai, natūralu šiek tiek atsipalaiduoti po to, kai pasirašote naują planą. Tačiau pagrindinio kompiuterio pasirinkimas yra tik pirmas žingsnis į internetinę svetainę. Nesvarbu, ar pradedate nuo nulio, ar norite perkelti svetaines iš ankstesnio prieglobos paslaugų teikėjo, žemiau aprašėme laimės prieglobos veiksmus..

1. Pasirinkite žiniatinklio prieglobą

Paprasčiau tariant, jūs negalite nustatyti to, ko dar neturite. Nustatyti geriausią žiniatinklio prieglobos parinktį gali būti sudėtinga, atsižvelgiant į didelę paslaugų, pardavimų ir bendrovių įvairovę rinkoje. Neseniai kaip įsiskolinimų neturėjęs neseniai įgytas aukštojo mokslo laipsnio turėtojas neturėtų persikelti tiesiai į dvarą, gerai gyvenanti aštuonių šeimų šeima nebus patenkinta ankštame studijos bute..

Apsvarstykite mus savo nekilnojamojo turto agentu ir žiūrėkite, kad jūsų prieglobos paslaugų teikėjas būtų nuosavybė, balansuojanti su jūsų buvimo vieta, išdėstymais ir atnaujintomis funkcijomis. Šiame etape mes tiesiog nustatėme seniūniją ar poskyrį, į kurį norite nukreipti. Daugelis naujų klientų bus patenkinti pasidalijamąja priegloba, tuo tarpu kiti gali užimti daugiau bendro naudojimo ir yra pasirengę pereiti prie VPS, debesies ar tam skirtų planų. Jei jau turite svetainę, stebėkite pagrindinį kompiuterį, kuris siūlo nemokamus perkėlimus ar perkėlimą. Galėsite praleisti daug šių veiksmų.

Bendras priegloba

Puiki vieta pradėti paiešką, bendras hostingas yra prieinamas ir patogus būdas greitai gauti mažas ir vidutines svetaines internete. Bendri kompiuteriai paskirsto serverių išteklius šimtams, kartais tūkstančiams klientų, todėl tai yra paprasčiausias planas nustatyti ir valdyti. Klientai gali sutelkti dėmesį į savo sąskaitą, nesijaudindami apie technines serverio valdymo detales.

Susiaurinkite potencialių teikėjų sąrašą, pritaikydami keletą funkcijų, kurios jums yra ypač svarbios, arba jūsų internetinio projekto tikslus. Tai gali reikšti našius kietojo kūno diskus, neribotą pralaidumą ar šlamšto filtrus jūsų el. Pašto paskyroms. Kiti diferenciatoriai yra elektroninės komercijos pasiūlymai ir nemokamų domenų parinktys, taip pat tokios privilegijos kaip reklamos kreditai, svetainių kūrėjas ir atnaujinta aparatinė įranga. Štai keletas populiariausių bendrinamų kompiuterių, kuriuos rekomenduojame:

Žiūrėti visus geriausius bendrai naudojamus pagrindinius kompiuterius »

VPS talpinimas

Virtualus privatus serveris arba VPS labiausiai tinka svetainėms su dideliu srautu ir programoms, atliekančioms sudėtingas užduotis. Fiziniai serveriai yra virtualizuojami ir padalijami tarp mažiau klientų, paliekant daugiau galios ir našumo kiekvienai svetainei. Klientai turi tiesioginę prieigą prie savo VPS ir dažnai yra atsakingi už programinės įrangos ir saugos sprendimų diegimą ir palaikymą.

VPS planai gali būti sudėtingesni pradedantiesiems nustatyti, tačiau daugelis kompiuterių siūlo įvairius išplėstinio palaikymo lygmenis, dar vadinamus valdomomis paslaugomis, kurie vartotojams padės išlikti saugiems, kurti atsargines kopijas ir atnaujinti operacinę sistemą. Laikykitės sąrašo, kuriame rasite mūsų mėgstamiausių VPS kompiuterių sąrašą.

Žiūrėti visus geriausius VPS pagrindinius kompiuterius »

Dedikuoto serverio priegloba

Klientai, pasirinkę dedikuotą serverį, paprastai mato labai didelį srautą, kaupia didžiulius duomenų kiekius ir turi esminį našumo, saugumo ir patikimumo poreikį. Brangiausias prieglobos pasirinkimas, skirti serveriai taip pat yra greičiausia ir galingiausia prieglobos konfigūracija. Naudotojai gali visiškai valdyti, kaip nustatyti savo prieglobą, tačiau už didelę galią kyla didžiulė atsakomybė.

Kadangi klientai visiškai ir visiškai kontroliuoja visą serverį, dedikuoti hostingo planai iš tikrųjų nėra tinkami pradedantiesiems. Vėlgi, mažiau patyrę svetainių savininkai gali (ir turėtų) labai pasikliauti valdomomis paslaugomis, tačiau kainos ženklas gali tapti astronominis, jei norite gydyti aukščiausios kokybės baltas pirštines. Mūsų geriausi dedikuoti serverių prieglobos paslaugų teikėjai, tačiau visi puikiai išlaiko pavadinimą su prekės ženklu, atlikėjų technine įranga ir praktinėmis techninio palaikymo komandomis.

Peržiūrėkite visus geriausius serverius »

2. Užregistruokite domeno vardą

Kai rasite geriausią vietą ar turtą, jums reikės būdo, kaip žmonės jus suras. Kadangi negalite pasirinkti savo namų adreso, palyginsime šį etapą su konkretaus buto, namo, namo ar grindų plano suradimu komplekse, kaimynystėje ar seniūnijoje, kurią pasirinkote kaip savo mėgstamiausią. Idilišką namo numerį ir gatvės pavadinimą jau gali užimti kažkas kitas, tačiau dažniausiai galite rasti ką nors netoliese, nesustodami prie gatvių, kurias sunku ištarti ar atsiminti..

Dauguma prieglobos įmonių, bet ne visos, leidžia rezervuoti ir užregistruoti domeno vardą, daugelyje jų netgi teikiama paslauga nemokamai. Šeimininkai, veikiantys kaip registratoriai, dirba su pasauliniais domenų registrų valdytojais, kad užtikrintų jūsų svetainės pavadinimą. Tačiau keletas kompiuterių vengia šio žingsnio ir tiesiog nori sutelkti dėmesį į failų saugojimą ir galimybę juos lengvai pasiekti svetainės lankytojams. Galite užregistruoti domeną bet kuriame registratoriuje ir pateikti savo informaciją atskirai. Nors dėl paprastumo rekomenduojame viską laikyti viename stoge, galite užregistruoti domeną ir priglobti failus atskirai.

Grafikas, rodantis, kaip veikia DNS serveriai

Domenų vardai veikia kaip lengvai suprantamos IP adresų vietos žymekliai, kuriuos DNS jungia prie failų žiniatinklio serveryje.

Domeno vardas yra panašus į jūsų naujojo namo pašto adreso naudojimą, o ne ilgumos ir platumos koordinates. Kompiuteriai negali susisiekti naudodamiesi domenų vardais ir susirasti vienas kitą naudodami IP adresus. Domenų vardų sistema arba DNS veikia kaip vertimo paslauga, jungianti IP adresus su domenų vardais. Kompiuteriai naudoja DNS serverius arba vardų serverius, kad jūsų svetainė būtų prijungta prie pasaulinės sistemos.

Kaip jūsų prekės ženklo ar svetainės adresas, jūsų pasirinktas domeno vardas yra nepaprastai svarbus. SEO ekspertai „Moz“ pateikia aštuonias griežto domeno vardo naudojimo taisykles. Norėdami pasiekti didžiausią efektą, domenai turėtų būti firminiai, tariamai tariami, trumpi, neturintys prekių ženklų ir intuityvūs. Prireikus domeno vardas turėtų naudoti plačius raktinius žodžius arba pasikliauti kūrybinėmis modifikacijomis.

Žiūrėti visus geriausius domenų prieglobos dokumentus »

3. Pasirinkite svetainės dizaino kelią

Dabar mes esame tokiame etape, kai pagaliau turime naują gyvenamąją vietą, tačiau visi jūsų daiktai vis dar yra dėžėse. Norėdami namą paversti namu, galbūt norėsite pasamdyti interjero dekoratorių ar kraštovaizdžio ekipažą. Natūralu, kad norite, kad jūsų erdvė atrodytų ir jaustųsi kaip jūsų prekės ženklas ar asmenybė, ir pasinaudotų turimais failais, paveikslėliais ir niekučiais..

Tinklalapių kūrėjai ir turinio valdymo sistemos sujungia kitų patirtį, kartu leisdami jums išlieti savo asmeninę nuojautą. Vis dėlto interneto svetainės projektavimas ir kodavimas nuo nulio greičiausiai patiks kūrėjams ir pasidaryk pats. Jei jau turite svetainės dizainą, kuriuo džiaugiatės, praleiskite toliau, kad išmoktumėte sklandžiai perkelti jį į savo naują prieglobos planą.

A. Svetainių kūrėjo sukurtas dizainas

Raudona karšta svetainių kūrimo platformų rinka suteikia daugybę galimybių svetainių savininkams, norintiems individualios išvaizdos, be ilgų dienų, kai nereikia vergauti naudojant kodą ir klaviatūrą..

Tinklalapių kūrėjai siūlo tinklaraštininkams, verslininkams, kūrėjams ir mėgėjams galimybę per kelias minutes sukurti nuostabų ir profesionalų internetinį tinklalapį, kurio paslaugos paprastai orientuotos į patogumą naudoti ir mobiliesiems pritaikytą dizainą. Pirkėjas saugokitės: keli šeimininkai nemokamai įtraukia statybinę platformą su naujais planais, tačiau kiti gali naudotis tik naudodamiesi svetainių kūrėjo hostingo paslaugomis..

Žiūrėti daugiau svetainių kūrėjų planų »

B. Projektavimas pagal turinio valdymo sistemą

Jums bus sunku rasti internetinį kompiuterį, kuris nesiūlo „WordPress“ diegimo vienu spustelėjimu. Pasaulyje populiariausia turinio valdymo sistema pradedantiesiems gali būti sudėtinga išmokti, tačiau „WordPress“ yra nemokamas atvirojo kodo sprendimas, kuris, atrodo, neribojamas..

Nervingiems pradedantiesiems pabandykite prisiregistruoti su geriausiu „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėju „InMotion Hosting“, kuris abiejų pasaulių galimybes sujungia su patentuota, viena iš „WordPress“ svetainių kūrėja, vadinama „BoldGrid“..

Palyginkite „WordPress“ su kitomis CMS »

C. Dizainas nuo nulio

Turėdami reikiamus įrankius ir daug kantrybės, galite sukurti svetainę iš gryno oro. Tinklalapio kodavimas nuo nulio gali būti verta pastangų tiems, kurie nėra pakankamai laiko tam, kad savo svetainę patektų į internetą. Mokydamiesi žiniatinklio dizaino ir programavimo kalbų, svetainių savininkai įgalina sukurti būtent tokią išvaizdą ir naudotojo patirtį, kokios jie nori, ir toliau tobulinti bei plėsti savo svetainę, kai įgyji daugiau įgūdžių.

Vis dar nežinote, kurį maršrutą pasirinkti? Nesvarbu, ar norite išmokti užkoduoti, ar vis dar tikrinote savo projektavimo parinktis, mūsų naudingame interneto svetainių kūrėjų, CMS ir kodavimo vadove pateikiamas išsamesnis informacijos apie kiekvieno pasirinkimo privalumus ir kritimus ypatybės..

Papildomi veiksmai, jei migruojate iš kito pagrindinio kompiuterio

Jei tai nėra jūsų pirmasis prieglobos namas, turėsite galimybę išsinuomoti krautuvus, kad galėtumėte susikrauti daiktus ir perkelti savo daiktus iš senosios vietos. Daugelis mūsų mėgstamų kompiuterių siūlo nemokamą svetainių ir domenų perkėlimą. Žinoma, jūs galite nuspręsti patys perkelti reikalus, turėdami palyginti mažai patirties, bet kodėl nerimauti? Dėl laisvų rankų operacijų prastovos paprastai būna nedaug ir visiškai nereikia – galvos skausmas jums visiškai lygus.

Perkelkite failus ir duomenų bazes naudodami FTP ir phpMyAdmin

Įkelkite judantį sunkvežimį, atsisiųsdami visus savo svetainės failus naudodami FTP arba failų perdavimo protokolą. Galite naudoti savo seną pagrindinio kompiuterio failų perkėlimo įrankį, rastą „cPanel“ diegimuose, arba sukonfigūruoti pasirinktą nemokamą FTP programą. Nenuostabu, kad per FTP prisijungsite prie savo naujojo kompiuterio serverio ir įkelsite visus failus į naują saugyklos vietą..

Vietų perkėlimo iliustracija

Nors galite rankiniu būdu perduoti svetainių failus ir duomenų bazes, daugelyje prieglobos pateikiamos lengvos migracijos.

Tai viskas, ką reikia atlikti paprastoms, statinėms svetainėms. Daugelyje dinaminio turinio svetainių, pavyzdžiui, tinklaraščių, yra duomenų bazės, kurias taip pat reikės perkelti. Duomenų bazės valdymą galima atlikti naudojant „phpMyAdmin“, kurį rasite jūsų kompiuterio „cPanel“ platformoje. Eksportuokite atitinkamas duomenų bazes iš savo senojo kompiuterio ir prisijunkite prie „phpMyAdmin“ savo naujame pagrindiniame kompiuteryje. Prieš importuodami informaciją, turėsite sukurti naujas duomenų bazes ir naudotojų vardus.

Arba galite sumažinti prastovą atsisiųsdami ir atkurdami atsargines kopijas naudodami „cPanel“, jei abu valdymo prieglobos paslaugų teikėjai naudojasi žiniatinklio valdymo skydeliu. Norėsite rinkti suglaudintus atsarginius savo svetainės, padomenių ir duomenų bazių atsarginius failus. Įkėlę failus į naują serverį, „cPanel“ įrankyje turėsite įvesti su kiekviena „MySQL“ duomenų baze susietą naudotojo vardo ir slaptažodžio informaciją..

Nukreipkite savo domeną link naujojo pagrindinio kompiuterio vardų serverių

Kai jūsų failai ir duomenų bazės bus perkeltos, viskas, kas liko internete, praneša internete, kad jūsų domenas dabar turėtų ieškoti kito serverio, kad galėtų įkelti ir parodyti turinį. Tai panašu į įspėjimą pašto skyriuje apie jūsų naują adresą ir prisijungimą prie laiškų persiuntimo. Domeno vardo perkėlimas į naują prieglobos planą yra visiškai neprivalomas. Kompiuteriai pateiks jums instrukcijas, kaip inicijuoti tą procesą, arba visiškai tinkama domenų priegloba atskirai nuo jūsų svetainės failų.

Nepaisant to, kur gyvena jūsų domenas, prisijunkite prie tos paskyros valdymo sąsajos ir pakeiskite domenų vardų serverius atnaujinta informacija iš naujojo pagrindinio kompiuterio. DNS įrašų pakeitimai įsigalios per 24 valandas, tačiau tiek naujos, tiek senos svetainės laikinai veiks tinkamai..

Kai jūsų svetainė bus sukurta, galėsite sutelkti dėmesį į turinį & Klientai

Nors mums patinka palyginti dvi prieglobos galimybes ir kreiptis į gydytoją, išbandytas nekilnojamojo turto palyginimas yra geriausias būdas paaiškinti, kaip nustatyti interneto prieglobos paslaugas. Nepaisant naujojo prieglobos plano ar serverio konfigūracijos, kurią galiausiai pasirinksite, kaina, palaikymas, saugojimas ir našumas yra visos svarbios savybės, į kurias reikia atsižvelgti perkant hostingo planą. Šie komponentai niekada neišeis iš stiliaus, nesvarbu, ar ieškote kažkur tinklaraščio, ar augančios internetinės parduotuvės.

Natūralu, kad kai tik pabusite į savo svajonių pradinius namus, viskas, kas liko, bus namų ruošos vakarėlis. Pasinaudokite SEO įrankiais ir reklamos kreditais, kuriuos siūlo daugybė kompiuterių, kad padidintumėte savo auditoriją ir parodytumėte naujus dalykus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map