12 geriausių 1 USD žiniatinklio prieglobos (2020 m.): Nemokama, pigi, „WordPress“ ir dar daugiau

Vieno dolerio interneto priegloba? Ai, man tai primena geras dienas, kai už dolerį galėjai gauti padorų kavos puodelį. Arba (rizikuodamas pasimatyti pats), kai gavau vairuotojo pažymėjimą būdamas paauglys, galonų dujų kaina nebuvo daug didesnė.


Šiandien jums bus sunku rasti nieko daugiau, nei „sumuštinio mėsainis“, kurio vertė mažesnė nei vertė, arba loterijos bilietas, kurio vertė yra nuožmalaus dydžio doleris. Tačiau stebina tai, kad rinkoje yra nemažai prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių interneto svetainių paruošimo paslaugas už parduotuvių kainą. 1 USD kainuojantis ženklas vis dar gana sunkus, tačiau jums nereikia daug daugiau investuoti, kad galėtumėte naudotis aukščiausio lygio hostingo paslaugomis..

Čia apžvelgsime kai kuriuos geriausius šeimininkus, pristatančius didelės vertės paketus mažmeninėmis kainomis. Nesvarbu, ar norite sukurti asmeninę svetainę, kurioje pateiktumėte savo santrauką, ar norite sukurti visiškai funkcionuojančią el. Prekybos platformą, žemiau pateikti kompiuteriai gali jums padėti tai padaryti už 1 USD ar tik šiek tiek daugiau.

Geriausia bendra 1 USD žiniatinklio priegloba

„GoDaddy“ yra ne tik vienas iš mūsų geriausiai vertinamų kompiuterių. Bendrovė taip pat yra viena iš biudžetą labiausiai tausojančių paslaugų teikėjų pramonėje. Mėnesinės bendrojo prieglobos paketo kainos yra vos 1,00 USD. Tačiau neleisk, kad pigios išlaidos tave apgaudinėja. „GoDaddy Economy“ planas apima platų funkcijų spektrą, įskaitant nemokamą domeno vardą, 100 GB žiniatinklio vietos ir nemokamus „Microsoft Office 365“ verslo klasės el. Pašto prieglobos metus..

Be šio didelės vertės įrankių rinkinio, „GoDaddy“ taip pat teikia palaikymą visą parą ir suteikia klientams prieigą prie žinių bazės ir vartotojų bendruomenės, kad galėtų savarankiškai pašalinti triktis. Kai lyginamas su panašių funkcijų konkurso paketais, „GoDaddy“ ekonomikos planą sunku įveikti. Turėdami 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, užsiregistruoti nereikia daug ką prarasti. Peržiūrėkite visą apžvalgą, pateiktą žemiau esančioje lentelėje, kad sužinotumėte, kaip „GoDaddy“ gali padėti įgyvendinti jūsų svajones internete.

Peržiūrėti daugiau pigių šeimininkų »

Geriausia „Beveik 1 USD“ žiniatinklio priegloba

„Prastos kokybės kartumas išlieka ilgai, kai pamiršamas mažos kainos saldumas“. Nors 1700 m. Žiniatinklio priegloba dar nebuvo vykdoma, garsioji Benjamino Franklino citata užfiksuota, atsižvelgiant į tai, kaip kai kurie šiuolaikinių svetainių savininkai jaučiasi dėl savo prieglobos paslaugų teikėjų. Visoje hostingo pramonėje buvo kovojama su kainų karais, dėl kurių visos įmokos buvo nedidelės. Kartais tai reiškia, kad gausite daug už aukščiausio lygio paslaugas. Kitu metu žemos kainos rodo, kad prieglobos pakete gali kažko trūkti. Todėl kaina neturėtų būti svarbiausias faktorius, lemiantis jūsų sprendimą prisiregistruoti.

Svarbiausias būdas išvengti kartaus žemos kokybės hostingo skonio yra siekti vertės, o ne sudaryti sandorį. Žemiau pateikėme tris geriausius biudžetą teikiančius paslaugų teikėjus. Ir nors jų kainos yra šiek tiek didesnės nei vienetai, jų funkcijų rinkiniai ir pranašesnis klientų aptarnavimas daugiau nei kompensuoja papildomą dolerį ar du. Pasinerkite į visas apžvalgas, pateiktas žemiau pateiktose lentelėse, kad sužinotumėte apie visus įrankius, kuriuos šie pagrindiniai kompiuteriai teikia ekonomiškai mąstantiems svetainių savininkams.

Peržiūrėti daugiau pigių šeimininkų »

Geriausias nemokamas internetinis priegloba

Jei esate susigundę grynais ir norite, kad svetainė būtų greitai sukurta ir paleista, „Wix“ ir „Weebly“ yra dvi puikios galimybės. Abi kompanijos padarė savo ženklą pramonėje naudodamos patentuotus „drag-and-drop“ svetainių kūrėjus, kurie vartotojams, nekoduojantiems žinių, leidžia lengvai sukurti profesionalios kokybės žiniatinklio ypatybes. Geriausia dalis? Pradėti nemokamai.

Tiek „Wix“, tiek „Weebly“ siūlo visiškai nemokamus prieglobos planus, kuriuose yra pakankamai vietos saugyklai, saugumui ir jų internetiniams kūrėjams. Tačiau jei naudojate nemokamą paketą, turėsite naudoti „Weebly.com“ arba „Wix.com“ padomenį ir rodyti savo svetainės savininkams skirtus prekės ženklo skelbimus. Persikėlimas į vieno iš šių paslaugų teikėjų priemokų planus išsprendžia šią problemą; tačiau mokamų „Wix“ ir „Weebly“ paketų kainų pakopos gali būti brangios gana greitai. Peržiūrėkite visas apžvalgas, pateiktas žemiau pateiktose lentelėse, norėdami sužinoti, ar „Wix“ ar „Weebly“ tinka jūsų internetinėms pastangoms.

Peržiūrėkite daugiau nemokamų prieglobos paslaugų teikėjų »

Geriausia „beveik 1 USD“ „WordPress“ žiniatinklio priegloba

Aš myliu „WordPress“, taip pat ir jūs. Atvirojo kodo turinio valdymo sistema (CMS) yra paprasta naudoti, o geriausia – nemokama. Dėl to „WordPress“ yra dažniausiai naudojama CMS žiniatinklyje, maitinanti 30% visų svetainių. Bet kai būsite pasirengę tiesiogiai naudotis savo „WordPress“ svetaine, jums reikės tvirto prieglobos paketo, sukurto specialiai programinės įrangos paleidimui..

Ne visi „WordPress“ prieglobos paketai yra sukurti vienodai. Kai kurie paslaugų teikėjai teigia siūlantys valdomus „WordPress“ planus už ypač mažas mėnesines įmokas. Tačiau atidžiau apžiūrėjus, daugelis iš šių paketų paaiškina, kad jie yra šlovinami pagrindinio kompiuterio bendro naudojimo prieglobos planų variantai be jokių teisingų valdomų paslaugų.

Tačiau žemiau esantys šeimininkai yra skaitymo sutartis. Šie teikėjai siūlo tikrus valdomus „WordPress“ paketus, kuriuose yra automatiniai programinės įrangos atnaujinimai ir saugos pataisos tik už kelis dolerius per mėnesį. Nors šie planai gali būti šiek tiek didesni nei 1 USD, keli papildomi pinigai nueina ilgą kelią, kad būtų užtikrinta ramybė, jog bus rūpinamasi „WordPress“ prieglobos techninėmis savybėmis, suteikiant jums galimybę sutelkti dėmesį į savo verslo misiją.

Peržiūrėkite daugiau „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų »

Geriausia „Beveik 1 USD“ el. Prekybos žiniatinklio priegloba

Manoma, kad pasaulinė elektroninės prekybos apyvarta iki 2021 m. Pasieks beveik 4,5 trilijono USD. Taigi, jei esate verslininkas, norintis pasisavinti dalį šios milžiniškos pinigus uždirbančios rinkos, nėra laiko prarasti. Erdvėje jau gausu konkurencijos, o ateinančiais metais ji taps tik pilna žmonių.

Geros naujienos? Su šiandienos svetainių kūrimo įrankiais lengva sukurti visiškai funkcionuojančią el. Prekybos svetainę. Tinkamas prieglobos paslaugų teikėjas gali tiekti viską, ko reikia, kad jūsų internetinė parduotuvė būtų labai gera, už labai mažą mėnesinę įmoką. Už vos porą dolerių per mėnesį žemiau esantys kompiuteriai siūlo daugybę funkcijų, įskaitant prieigą prie pramonėje populiariausių įskiepių ir programų, PCI suderinamų pirkinių vežimėlių ir daugelio kitų tinklalapių redaktorių. Peržiūrėkite visas apžvalgas, pateiktas toliau pateiktose lentelėse, kad sužinotumėte, kaip visi šių kompiuterių funkcijų rinkiniai gali naudoti jūsų el. Prekybos svetainę už šiek tiek daugiau nei 1 USD per mėnesį..

Peržiūrėti daugiau el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjų »

Geriausias biudžetą tausojantis VPS talpinimas mastelio didinimo įmonėms

Visos iki šiol čia pateiktos prieglobos planų kainų struktūros buvo pagrįstos svetainių veikimu bendro serverio aplinkoje. Iš esmės tai reiškia, kad daugelis svetainių „dalijasi“ ištekliais viename serveryje. Nors tai yra ekonomiška, kai tik svetainėje pradeda augti daugiau nei 100 000 lankytojų per mėnesį, bendro naudojimo prieglobos aplinka gali sukelti problemų dėl svetainės našumo. Ir tai gali turėti neigiamos įtakos konversijų rodikliams, nes lėtas puslapio įkėlimo laikas paprastai prilygsta aukštam atmetimo rodikliui.

Sprendimas? Pereikite į virtualų privatų serverį (VPS). VPS prieglobos metu serverio dalys atskiriamos atskiriems svetainių savininkams. Tokiu būdu svetainės, veikiančios tame pačiame serveryje, nekonkuruoja dėl išteklių. Kiekvienoje svetainėje yra nustatytas vietos kiekis, o kaimynai negali neigiamai paveikti našumo lygio. Nors iš pirmo žvilgsnio VPS kaina gali atrodyti aukšta, investicijų grąža yra didžiulė, jei atsižvelgsite į tai, kaip puslapio įkėlimo laikas gali paveikti pajamų srautus. Peržiūrėkite mūsų aukščiausio lygio VPS pagrindinius kompiuterius žemiau ir būtinai perskaitykite visas apžvalgas, pateiktas lentelėse. Jei jūsų verslas išaugo į pagrindinį žiniatinklio prieglobą, perkėlimas į vieną iš šių planų gali būti puikus verslo sprendimas.

Peržiūrėkite daugiau VPS prieglobos paslaugų teikėjų, kurie padėtų išplėsti jūsų verslą »

Gavote 1 USD ar šiek tiek daugiau? Kelkis ir važiuok su šiais šeimininkais

Aišku, galėtumėte išleisti 1 USD už nuluptą loterijos bilietą, tačiau tai būtų lošimas už jūsų pinigus. Jei esate žiniatinklio verslininkas, ieškantis grąžos internete, čia pateikti biudžetą palaikantys šeimininkai yra tikri lažybos.

Norėdami gauti išsamią visų mūsų rekomenduojamų didelės vertės ir pigių prieglobos paslaugų teikėjų apžvalgą, žiūrėkite mūsų 10 geriausių pigių hostingo apžvalgų. Jūsų piniginė ir svetainės lankytojai jums padėkos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map